Šta je novo?

HTC One X

Meni je One X jedan od najlepsih htc telefona ali oni su nekako krenuli ''audi'' koracima.. telefoni su im isti samo ih dimenzije razlikuju. Bukvalno je tako.
Crni One X deluje odlicno i jos su upotrebljeni materijali vrhunski [verovatno] ali taj model ce biti preskup za moj budzet. One S [opet to Ass :d] je ok ali HTC telefoni su uvek preskupi u paketima operatera.. ne znam kako da ''kaznim'' Sljamsung, ili Xperiu S da uzmem ili mi GS II ne gine uz novi ugovor :d
 
Potvrdjeno, u Telenoru One X od 15.4. , nemaju jos cenovnik ali moze da se predpostavi...
 
49990 din u prenesi i surfuj 2 GB :d

Steta sto ovaj One S nema 720p displej, kad moze i malo starija Xperia S iste klase mogao bi i ovaj htc..
 
Poslednja izmena:
Mora izmedju 30 i 36000, tacno izmedju sensation xl i note...
 
Mislis al sam odvalio? :D Ma ne znam, cudno bi bilo da najnoviji htc quad core itd fon kosta manje od Note-a..
 
Pa reko imas neki insajderski info mozda ... ;)

Mada vjerujem da si vrlo vrlo blizu potencijalne cifre ...
 


Pakovanje je inovativno za jedan telefon i sexy! Telefon je presexy! "I'm the one you've been waiting for" LOL. ALI sta je sa slusalicama? Ovaj krs obicni uz telefon od 600e?
 
[YOUTUBE]3CpAFu0ssow&feature[/YOUTUBE]

Prelep telefon a o speciifikaciji ne treba trositi reci. Ovaj deo oko kamere mi je vec tradicionalno ruzan kod htc telefona, posebno dolazi do izrazaja u beloj boji. U crnoj varijanti je jedan od najlepsih modela, samo da ne zacepe u telenoru preko 400e u prenesi i surfuj 1000 :d
 
Poslednja izmena:
Bice 45000+ i 1500din 24 meseca,malo skuplji od Galaxy Nexus-a,verovatno

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
Izgleda da ce ip4s i Nokia 808 imati ozbiljan ''problem'' sa ovom htc kamerom.

Samo ne mogu da verujem da fon sa ovakvim hardverom snima 1080p sa 22 fps :d Da li je moguce da su toliko retardirani? Ili je aprililili :d
 
Bese ovi LED blicevi ne mogu da se koriste kao lampa? To mi je najbolje nesto sto imam na telefonu :d
 
Mislio sam da je prvoaprilska sama ali ovi sa phone arene i dalje tvrde da 1080p ima samo 22-23 fps! :trust: :S: Ne mogu da verujem.

Kamera je inace odlicna, totalno u rangu IP4s i Nokie 808 mada je Nokia verovatno u prednosti zbog one fore sa zumiranjem. Alu u svakom slucaju totalno upotrebljiva kamera.

http://www.phonearena.com/reviews/HTC-One-X-Review_id2993

htc kao da nece da napravi idealan telefon. Ovih par mana stvarno kvare utisak tako skupog uredjaja. I sad jos treba da se pojavi Galaxy S III i opet ce biti bolji od htc-a bar za onoliko koliko je SGS II bolji od Sensation-a + izgleda nece biti plastikaner kao gs II.


gasmias, kapiram ja to ali smesno je kamkoder ovakve hw zveri ograniciti na sve ispod 30 fps.
Kako je vec neko napisao 15. stize kod nas.. steta, bio sam ubedjen da htc nece ponovo biti za tu nijansu losiji od GS III ali sam sada ubedjen da ce Galaxy III biti kompletniji uredjaj..
 
Poslednja izmena:
Nece niko da napravi idealan telefon to im ne ide u prilog, sta bi se desavalo sa buducim modelima i njihovom prodajom. Trebalo bi uskoro da se nadje i kod nas u prodaji (slobodna i operatori)
 
Ako sam dobro razumeo, Beats slusalice ce dolaziti uz neke modele uz neke nece u zavisnosti od provajdera i zemlje.
 
Telefon je prelep, stvarno u ovoj beloj boji izgleda neverovatno.
 
Meni je crni mnogo lepsi :) Sada samo cekamo SGS III.. LG ovde nema sta da trazi kao i Sony, bar za sada.
 
SGS III ce biti HW mocniji sigurno ali stvar ukusa, u realnom radu nema tu nekih razlika.
 
Beli samo da nema ono srebrno oko kamere, ovako mi je lepsi crni.
 
Lepši je beli, ali o ukusima ne treba raspravljati :)
Telefon jeste odličan i lep, ali neće moći da parira sgs3, jer da samsung ne sprema nešto specijalno odavno bi izbacio telefon da parira HTC—u.
 
Ima istine u tome ali ne koliko u samom marketingu, isto kao sto rade AMD i nVidia. Svako hoce parche kolaca pa kako god mi to gledali oni samo hoce da imaju sto bolju premijeru,sto vise podignute prasine i sto pre da napune racune.
 
Jel fps ogranicen hardverski ili softverski? Mislim glupo je da Sensation onda bolje snima u 1080p?
 
Nazad
Vrh Dno