Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je moguce i kako proveriti "kilometrazu" tj koliko je sati radio televizor?
Mislim na ove novije TVre, npr Samsung D5500

stisni na daljinskom dok je ugasen INFO – MENU – MUTE – POWER, pa spustis do SVC, pa enter (ono srednje dugme) i tu pise na vrhu.
 
meni bi dva HDMI-ja odgovarala jer toliko imam i na trenutnoj toshibici. na jednom PS3 a na drugom popcorn, mada da li bi mi popcorn i trebao kad tv ima plejer?
kontam da je sad još više unapređen sa E serijom. ako je neko radio poređenje sa nekim stand alone player-om neka da utiske, da li taj u TV-u može da zameni neki wd tv ili u mom slučaju popcorn?
 
moze na pm par telefona kod koga ste kupovali. Treba da kupim pa da vidim cene
Tnx!
 
Narucio sam Samsung 40 D5500 za 520 e, da li sam dobro prosao??
Treba veceras da mi stigne, ali jos nije kasno da odustanem ako mi neko kaze razlog...
 
Molio bih da mi neko pošalje na PM, kontakt preko koga može da se nabavi TV iz Mađarske.

Hvala puno!:wave:
 
Možemo da se organizujemo nas troje , četvoro da nam donese neko 4 Samsung 40 D5500 za 500€ po komadu. Da li ima interesenata ?
 
Jel zna neko za jos neku radnju u Segedinu gde moze da se kupi Tv i foto oprema a da nije Mediamarkt ili nesto kao Metro. Ovi iz 220 volt-a ne vracaju Afa uopste mi nije jasno zasto a jeftini su. Pominjem Segedin jer je blizu a svestan da je mnogo veci izbor u Budimpesti a nesto nevidim na internetu soping ture do Budimpeste.
 
Jel zna neko za jos neku radnju u Segedinu gde moze da se kupi Tv i foto oprema a da nije Mediamarkt ili nesto kao Metro. Ovi iz 220 volt-a ne vracaju Afa uopste mi nije jasno zasto a jeftini su. Pominjem Segedin jer je blizu a svestan da je mnogo veci izbor u Budimpesti a nesto nevidim na internetu soping ture do Budimpeste.

www.edigital.hu
 
Ma nema sanse da provalim njihovu adresu ,nasao sam samo neku e-mail za servis pa cu videti da li ce mi odgovoriti.

p.s. Provalio sam.
 
Poslednja izmena:
Pa podeli :)
 
Možemo da se organizujemo nas troje , četvoro da nam donese neko 4 Samsung 40 D5500 za 500€ po komadu. Da li ima interesenata ?

Ja takodje kupujem taj model 200%. Ovi sto donose iz Madjarske ne zele da spuste cenu sa 550 evra ni za 10 e, a pitao sam njih 6. Ta cena od 500 e bi bila idealna :)

Narucio sam Samsung 40 D5500 za 520 e, da li sam dobro prosao??
Treba veceras da mi stigne, ali jos nije kasno da odustanem ako mi neko kaze razlog...

Kod koga si dobio takvu cenu molim na pm broj :)
 
Poslednja izmena:
Mislite da je moguce tek tako preneti 4 TV-a ako nemate nekog na carini, prelazu?
 
Ne pratiš temu, ljudi se ovime profesionalno bave, i naravno da imaju nekoga na carini. I ne prenose po 4 tv-a, nego desetine.
 
Znam za svercere kako rade, ali kako mogu obicni ljudi da prenesu jedan tv, a ne 3,4 bez coveka na granici ili davanja mita?
 
To i mene interesuje.
 
Znam za svercere kako rade, ali kako mogu obicni ljudi da prenesu jedan tv, a ne 3,4 bez coveka na granici ili davanja mita?

Stisnes zube i kreni pa sta ti Bog da, zavisi na koga ces da naletis.
Mozes da pokupis spisak od rodbine sta kome treba (pozeljno da se kupuju stvari za bebe), izvuces tv iz kutije i stavis ga na dno i onda ostale stvari preko njega.
Bilo bi dobro da natrpas toliko da kad bi carinik otvorio vrata sve bi se prosulo.
Kad pitaju sta vozis kazes imam malo dete pa sam nakupovao neke namirnice za njega i jos par stvari.
Tako je moj prijatelj iz Italije dovukao tv :) .
 
Mator si u glavi samo ako misliš da si mator :) Imamo i "mi po godinama matori ali mladi duhom" konzole, normalna stvar!

A za kablove, kucaj u google "Kralja Milutina 31, 11000 Beograd, Srbija" da ne raklamiram firmu pa pitaj.

Koji hdmi kablovi su najbolji, 1.4 predpostavljam ili gresim? koristicu za kvalitetan prenos filmova,igrica,stream kanala i sl.
 
sto se tice extremedigitala vracaju afu i to mislim 17% ako se dobro secam...
 
U svojoj prodavnici vraćaju pun iznos AFA-e sa fakture (uzimaju nekih 1.000 HUF za troškove, što je zanemarljivo), na granici se taj iznos umanjuje za proviziju onoga ko vam isplaćuje novac, svoj TV sam kupio kod njih pre dve i po godine. Bitna stvar za Extreme Digital je da u Segedinu ništa nemaju na lageru, konkretan proizvod morate prvo poručiti i najaviti svoj dolazak da bi roba bila spremna kad dođete po nju... inače sasvim su korektni i dosta povoljni sa cenama, a i asortiman im je više nego OK.
 
Poslednja izmena:
Poslao sam extremedigital-u juce meil da bi mi odgovorili u vezi povracaja AFA-e kao i to da li imaju prodavnicu u Segedinu (kasnije sam saznao da imaju) ali mi jos nisu odgovorili. Pa kako onda da se dogovorim za odredjenu robu koju trenutno nemaju na lageru u Segedinu,mozda telefonom .Sto se tice povracaja on je 21% ,jer im je pdv skocio na 27%.Inace zainteresovan sam za kupovinu TV-a i verovatno fotoaparata (dSLR).
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim cene sa KP izgleda da je cena TV-ima iz Madjarske skocila za 20-ak eura, mozda zbog kursa evra...
 
@ Zuba1970 - probaj da kontaktiraš njihovu centralu u Budimpešti mejlom, ja sam se sa njima dogovarao za narudžbu, a posle samo sa Segedinom samo potvrdio da je TV stigao. Na kom jeziku si im pisao?
 
@ Zuba1970 - probaj da kontaktiraš njihovu centralu u Budimpešti mejlom, ja sam se sa njima dogovarao za narudžbu, a posle samo sa Segedinom samo potvrdio da je TV stigao. Na kom jeziku si im pisao?

Thank you for your interest!



You can order a product via e-mail or trough our website. You can calm back Áfa after you take the product out of Hungary. You have min.10 max.90 day to come back to the shop where you bought the item and there you can get back the Áfa (27%).
Our shop at Szeged: 6720 Szeged, Dugonics tér 11. Yes, you can calm back ÁFA
Ovo je njihov odgovor na poslat e-mail. Kontaktiranje putem engleskog (a malo i Google Translate:)).
On mi je pomogao jer neznam Madjarski. Dobra alatka.

Inace koliko ti je dana trebalo da sve dogovoris sa njima u vezi kupovine TV-a pre nego sto se ode u Segedin i kupi roba?
 
Poslednja izmena:
4-5 dana - to je dovoljno ako imaju u Pešti na lageru da pošalju do Segedina. Ni ja ne znam madjarski, taj deo mi je odradio drugar, on se dopisivao sa njima, verovatno ni na engleskom neće biti problema. Ajd, pa nek ti je sretna kupovina.
 
Moram da iznesem i moje iskustvo kupovine TV-a iz Madjarske.
Kupio sam LG32LW4500 preko KP sajta, zapravo od čoveka koji se spominje ovde na forumu (Zarko se zove). Cena 470€, stigao je vrlo brzo, za 2 dana. Po uključivanju sve je radilo odlično, zadovoljan slikom, reprodukcijom filmova, probao i 3D (bolja slika od očekivane jedino što bi, po mom mišljenju, za pun užitak trebalo ipak barem 42˝), čak je i konverzija 2D u 3D moglo bi se reći - gledljiva (ako ta reč uopšte postoji). Ali na moje veliko razočarenje, po skidanju zaštitne folije sa bočnih stranica, videla se pukotina u donjem desnom uglu od nekih 10 cm. Zapravo, bio je udaren i ulubljen ćošak i pri tom plastika je pukla. S obzirom da je TV bio fabrički zapakovan i dobro zaštićen, nije mogao biti oštećen na taj način tokom transporta, nego pre stavljanja u kutiju. Kontaktirao sam odmah prodavca, bio je vrlo korektan, rekao mi je da ga pošaljem nazad, u fabričkoj kutiji sa garancijom i da ću dobiti drugi, novi. Da ne dužim, iako sam bio malo skeptičan (zbog fizičkog oštećenja), stvarno sam dobio drugi, novi TV, tako da mogu samo da pohvalim Zarka. Korektan je i profesionalan, očigledno je da garancija koju daje funkcioniše. E sad šta će biti sa tom garancijom ukoliko prestane da se bavi ovim, ne znam, ali je cena ovog TV-a manja za nekih 150€ nego kod nas tako da sam lično spreman da rizikujem.
 
da li postoji sansa da ti ljudi kupuju televizore dosta jeftinije u Outlet prodavnicama tj robu sa nekom vrstom felera ili greske npr mrtav piksel ili softverska greska?
znam da ima racun iz prodavnice ali opet znam da npr winwin kod nas ima outlet centar i da li to moze nekako da se proveri?
 
Nije, to se radi samo u Srbiji, u EU ne može tako. Uz to, dobiješ i račun i tačno vidiš gde je kupljen televizor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno