Šta je novo?

Wasteland 2

vidim da mnogo ljudi igra sa 4x AssoultRiffle, tj svim likovima budzi AR skill.
Ja sam npr. naleteo na neku dvocevku koja pravi oko 70 damage-a raiderima i trosi 6AP.
Ukoliko su Raideri na gomili, eto opste narodnog veselja! :D
 
Ja igram bez AR :) Pistolj+energy, submachine, shotgun, sniper, 2x melee i blunt weapons.
 
vidim da mnogo ljudi igra sa 4x AssoultRiffle, tj svim likovima budzi AR skill.
Ja sam npr. naleteo na neku dvocevku koja pravi oko 70 damage-a raiderima i trosi 6AP.
Ukoliko su Raideri na gomili, eto opste narodnog veselja! :D

Ni ja ne igram sa AR, tj samo mi medic fura AR i ne ide mi loše. Tako da slobodno pikaj kako misliš nije must have.
 
2x AR 10, 1x shotgun 10, 1x Blade 10, 1x blade 8 + Heavy weapons 9, 1x Energy 10, 1x Shotgun 6.
Realno gledano, jedino sto vrijedi je AR i Heavy. Shotgun je u vecini slucajeva neupotrebljiv jer u velikoj guzvi cesto oplaim u "svoje". Mada zavisi od puske do puske (koristim Spaz 12 i jos neke). Energy ne bi ni komentarisao, prije svega jer nema crit. Nekome skine 150, nekome 20. Bzze. Koristim submashine 6-7 ponekad za close combat. Heavy Minigun kida kao i AR. AR iz dva poteza zavrsava 99% protivnika. Ja sam crit nabio visok budzenjem pusaka, pa cesto protivnika sa 300-350 rjesava jednim potezom. Mislim da koristim G41 2x (nisam siguran dal se tako puska zove).

Edit - ah da, koristim i 1x sniper 6 ili je 7, al se nesjecam jesam li opalio skoro uopste. Puska je 0.50 AMR

Sad da krenem ponovo isao bi samo sa AR + Submachine i mozda jedan Blade
 
Poslednja izmena:
vidim da mnogo ljudi igra sa 4x AssoultRiffle, tj svim likovima budzi AR skill.
Pa kako ne kada sa najacom AR stavis 3x pucnja + Head Shoot = 6 normalnih pogodaka. :d
Ima domet kao snajper, ima dobar crit i moze da ispali rafal od tri metka. Jedin mana je sto nije dobar za pucanje na blizu ali sve do jedne mape u Cali gde borba zapocinje u zgradi nikada nije bilo problema.
 
Energetska oruzja prave ogroman dmg oklopljenim protivnicima (roboti uglavnom).

Mene je u Damonti bukvalno nosila samo jedna energetska puska, sa tri metka pravila dmg od 270-320 robotima, koristio sam je do kraja igre.

Dobija se kada se onoj ribi u bazi da neki uranijum, koji se lootuje iz tostera i onda ona ponudi tu ene. pusku kao sledovanje.
 
Zavrsih. Realno, igra nije ispunila moja ocekivanja. Nabrojacu nedostatke od kojih su neki mogli da se otklone da su produzili rok za jos ~3 meseca:

- najveci promasaj u igri je Armor; oklopi imaju samo jedan stat a to je armor class (setite se fallout-a, oklopi su imali armor class; damage treshold; damage resistance i sve to posebno za svaki tip damage-a); pri tom energetska oruzja prave veci dmg na veliki armor pa sam u par slucajeva skinuo armor kako bih uspesno zavrsio bitku (!?!?); u W2 uoste nemas zelju da nalazis nove armore kad znas da skoro i ne donose zastitu, cak cine da ti energetska oruzja skidaju daleko vise.
- karakteri koje sreces su bezlicni jer: ima nekoliko portreta koji se vrte pa se tako desava da igra opisuje lika kako ima jaknu itd. a na slici je indijanac bez odece; izuzev par slucajeva (Vargas, Angela..) likovi nemaju snimljen govor; quest-ovi za likove koje vodis su mali i nerazvijeni; u poredjenju sa fallout-om gde su vazniji NPC-ovi animirani, pricaju itd..
- glavni quest nije los sto se ne moze reci za sporedne; izuzev glavne price cela igra odise sprdnjom i neozbiljnoscu (Rail Nomad Camp: dva plemena od kojih jedni prave sine a drugi upravljaju vozovima su u svadji jer jedni tvrde da su ovi drugi minirali voz u kojem je Kekkahbah izgubio ruku a zatim su njegovi sledbenici isekli po jednu ruku...totalno neozbiljno i neuverljivo)
- Fargo je hype-ova replayability a sa 7 likova mozes da nabudzis sve skill-ove koji postoje do kraja; i inace igra je dosta laka, na Ranger tezini sam imao samo jednu bitku za koju mogu da kazem da je bila teska (ambush kod Wittier-a)

Od pozitivnih stvari bih naveo:

- igra je dosta dugacka, mislim da mi je trebalo blizu 100 sati da je zavrsim; naravno trudio sam se da odradim sporednih quest-ova koliko sam mogao
- ima dosta skrivenih lokacija kako na glavnoj mapi tako i na lokacijama
- atmosfera na putu da bude kao u fallout-u 1 i 2
- dobra grafika

Mozda sam ja previse kritican i mozda sam previse ocekivao da bude kao Fallout. Ali neshvatljivo mi je da je igra od pre 17 godina od istog producenta po svakom kriterijumu na vecem nivou od W2.
Sve u svemu, dobra igra ako se posmatra bez mnogo poredjenja sa Fallout-ima.
Mogla je da bude bolja da su poradili jos jedno 3 meseca, ovako deluje nedovrseno.
Ali ipak je dobro sto je igra izasla i dozivela zavidan uspeh, jer je to bitno za ostale kickstarter projekte.
Nadam se da ce raditi i ekspanziju u kojoj ce da unaprede igru i poboljsaju je.
 
Poslednja izmena:
krastavac nesto bas ne razumem, minus je sto nema voice over ?
ok mali minus moze biti sto je kozmetika oko portreta ili nekonzistentnosti oko portreta i konkretnog izgleda
al nikako ne bih mogao da se slozim da igra odise neozbiljnoscu i sprdnjom, pa odise sa svim samo ne sa tim. ne vidim kako je bilo sta u raid nomad campu neozibljno ako si iole ceitao dijaloge i obracao paznju na detalje (sto mi je tesko da zamislim ako si igro igru 100 sati). u ostolm ovo je wasteland 2, ne fallout koji bi bio neozibiljan i sa sprdnjom ako izvuces milion sitnica van konteksta

7 clanova je previse, ja sam se smorio na pocetku igre kada sam skontao da 7 mozes da vodis, a opet nisam znao da li je igra namenjena da se igra sa 7 clanova ili sa manje

ja sam ocekivao vecu povezanost atributa i skilova, odnosno najmanje da ta povezanost postoji za noncombat skillove
i ocekivao sam vise znacajnijih side questova
ocekivao sam za nijansu izazovniju borbu, koja je u pocetku izazovna dok se ne adaptiras malo

napomena ja sam presao samo 1/3 igre otprilike
 
Pazi, i meni je entuzijazam bio na visokom nivou do kraja prve mape :)

Voice acting je minus u smislu da je mnogo bolje ukoliko ga ima, jasno je da, obzirom na duzinu igre, ne moze svaki karakter da 'govori'.
Fallout jeste bio prozet humorom, ali ako to izvuces, srz igre - glavni quest i veci sporedni, ostaje na nivou. A za Wasteland se onda definitivno ne slazemo, meni su veci sporedni questovi kao sto su indijanci u Rail Nomad Campu, monkovi u Canyon of the Titan...(ima jos, da ti ne spojlerujem LA mapu sad) mlaki, neuverljivi i imam osecaj da se kreatori nisu ni trudili da bude drugacije...to je valjda Wasteland.
Evo kad budes igrao LA mapu, reci ces sta mislis o frakcijama koje tamo obitavaju.
Ovo ostalo se slazem.
Isto mi se ne svidja sto bazuke, bombe i ostali eksplozivi ne spadaju ni u jednu grupu oruzja vec ih svako koristi uvek sa maksimalnim ucinkom.
Takodje, kada na potez dodju neprijatelji, ista stvar kao i sa portretima, izgovore jednu od nekoliko snimljenih urlika.
Nesto od ovoga sto sam nabrojao jesu sitnice, ali se itekako primete i uticu (meni barem) na kvalitet gameplay-a. A mogle su biti otklonjene da se jos malo radilo i tada bi igra bila zaokruzen proizvod.
 
Ma ceo taj attributes/skill sistem im je nekako iscasen. Kao da su ga pravili zbrda zdola, 10 razlicitih ljudi odjednom a onda je dosao jedan lik i sa eci-peci-pec izabrao delove sistema i spojio ih zajedno. Da nema uske povezanosti izmedju atributa i skilova je, pa, smesno. Covece u Fallout-u su i po dva atributa imla uticaj na jedan skil. Pa su tu bili i perkovi koji su konacno uoblicavali kreiranje karaktera, odnosno odredjivali su okvire u kojima se atributi moraju raspodeliti kako bi na odredjenom nivou mogli dobiti taj perk. Po meni ovaj sistem je ocigledni downgrade u odnosu na svog petnaestogodisnjeg burazera.

Iskreno, ne razumem se u oruzja ali mi je prilicno nelogicno da bilo koje oruzje gubi na preciznosti ukoliko je meta tik ispred. Ono, bzv. Ne znam ni sta im je trebalo to razdvajanje Puska, Sacmara, Automat, Teska puska, Pistolj, Snajper (ne racunam hladna oruzja i boksere). Sa druge strane skoro sve te kategorije su zbudzene u Energetska oruzja. Lansere raketa i granate svi bacaju savrseno, naravno skill za to i ne treba. Kao slag na tortu dodje balans gde je sve maltene smesno naspram Assault Rifles. Ok, znam da ovo nije Fallout ali je podela oruzja tamo imala daleko vise smisla nego ovde. Puske, pistolji, automatici i sacmare su jedna kategorija a ne malo bi ovako a malo bi onako.

Sve se nekako nadam da im je ovo nekakva predigra, zagrevanje za pravog i istinskog postapokalipsticnog naslednika, gorilu koja bi bila ekvivalent WoW ubici u MMO vodama :d

Ehhh 'bo zivot. Ne znam da li je neko ikada igrao igru sa low int ali su oni odradili sve tako da pruza potpuni ugodjaj sta god da odaberes. To je bre RPG.
http://www.youtube.com/watch?v=Hf0M1E0yxAU
 
Poslednja izmena:
Prelepa igra u svakom pogledu. Ta animacija i voice act Encalve vojnika mi je cista desetka i po danasnjim standardima. I posle mi kazite da to ne doprinosi atmosferi i imerziji.
Nisam izdrzao i instalirao sam Fallout 2 + Restoration Project, steta sto nemam vremena da odigram :)
 
Pazi, i meni je entuzijazam bio na visokom nivou do kraja prve mape :)

Voice acting je minus u smislu da je mnogo bolje ukoliko ga ima, jasno je da, obzirom na duzinu igre, ne moze svaki karakter da 'govori'...
generalno i meni najvise smeta cinjenica da je Fallout imao ne samo voiceover vec i animirane likove dok Wasteland 2, kao sto DAS rece, nema cak ni uskladjene portrete likova sa tekstualnim opisom! - po meni je ovo ogroman ogroman minus.

kao super pozitivna stvar je sto se igra nonstop osvrce na probleme i negativne pojava u danasnjem drustvu na sve moguce nacine!


nego, juce sam u stigao u Rodia-u gde je osnovno sredstvo placanja: municija
a danas sam, totalno nevezano za Wasteland, pogledao video u kojem se upravo municija spominje kao sredstvo placanja u mogucoj apokalipticnoj buducnosti naseg drustva... video koji lako moze da bude uvod u Wasteland 3: https://www.youtube.com/watch?v=YKsf8n3zWaQ
 
Poslednja izmena:
Fallout ima "dushu" za razliku od W2 :)
 
Ma, jedna relikvija od igre :d i dalje moze zadovoljno da se smeska uz komentar: "Pfff kids". Nakon 16 godina od F2 prave igru sa prostijom mehanikom uz manji nivo imerzije. Znam da nije nastavak F2 ali ipak ne mogu da je uporedjujem sa 26 godina starijim metuzalemom :D

Pa izgleda da mi ne preostaje nista drugo nego da napokon odigram Fallout 1.
 
:shock:
nije igrao fallout 1 ! na lomacu!

da se razumemo nikom nije drazi fallout 1 i 2 nego meni :) ali to su bila druga vremena krastavac za pocetak su se igre izdavale zavrsene :)

i naravno produkcijski nivo fallouta je bio 3 puta veci, radio se u ogromnoj kompaniji punoj love i uspeha a otpilike se nije ni znalo da se igra razvija, niko ih nije smarao i cimao mogli su da se zajebavaju i prave igru (kao i vecinu igara u to vreme)

nadao sam se necemu kao fallout, ali sam zadovoljan i sa ovim sto sam dobio (pogotovo ako pomenemo fallout 3 :S: )

ja nisam ni igrao wasteland 1, u w2 u nekoliko navrata sam osetio onaj osecaj u stomaku da igram DOBRU igru, za danasnje vreme je valjda to vise nego dovoljno
 
To su prednosti i mane kickstarter projekata - dobijamo igru koja je (priblizno) atmosferom kao najbolji RPG hitovi koje smo igrali ali, obzirom da se gleda na to da se svaki dolar ulozi u konkretno, igra nema onaj finish kao kad je razvija velika kompanija.
Sta je tu je, kazem, nadam se da ce je usavrsiti kroz patch-eve ili eventualno nekom enchanted verzijom (kao Witcher).
Sledeca na udaru je Pillars of Eternity koja nema nimalo laksi zadatak, poredicemo je sa Baldurs-om :D
Usput, skinuh backers beta-u Pillarsa i onako na prvi pogled mi deluje jako dobro.

Sto se tice W2, kao jos jednu pozitivnu stvar bih izdvojio takticku stranu borbe - cucanj, sakrivanje iza predmeta, koriscenje okoline, zaseda, mod pucanja, headshot. Sa te strane je napredniji od Fallout-a. Jedino je headshot neizbalansiran, ali o tome drugi put.
 
:shock:
nije igrao fallout 1 ! na lomacu!
Hehehehehe, tebi je samo krivo sto ja sada mogu da uzivam :p

da se razumemo nikom nije drazi fallout 1 i 2 nego meni :) ali to su bila druga vremena krastavac za pocetak su se igre izdavale zavrsene :)

i naravno produkcijski nivo fallouta je bio 3 puta veci, radio se u ogromnoj kompaniji punoj love i uspeha a otpilike se nije ni znalo da se igra razvija, niko ih nije smarao i cimao mogli su da se zajebavaju i prave igru (kao i vecinu igara u to vreme)

nadao sam se necemu kao fallout, ali sam zadovoljan i sa ovim sto sam dobio (pogotovo ako pomenemo fallout 3 :S: )

ja nisam ni igrao wasteland 1, u w2 u nekoliko navrata sam osetio onaj osecaj u stomaku da igram DOBRU igru, za danasnje vreme je valjda to vise nego dovoljno
Ma bre na to i ciljaju pa onda otaljaju posao.

Sto se tice W2, kao jos jednu pozitivnu stvar bih izdvojio takticku stranu borbe - cucanj, sakrivanje iza predmeta, koriscenje okoline, zaseda, mod pucanja, headshot. Sa te strane je napredniji od Fallout-a. Jedino je headshot neizbalansiran, ali o tome drugi put.
Kako bre mod pucanja? Pa to si imao i u F2. Opet u W2 nemas ciljanje u GROINS! kao ni u oci, ruke, noge... Dobro je to sto se mozes sklanjati iza prepreka/predmeta ali kakva korist od toga kada AI srlja na tebe bezglavo. Barem ja nisam primetio neku bitnju varijaciju kod AI uvek stoji na otvorenom i cepa. Moguce je da su tu nesto prepravili sada sa ovim patchem, od kada je uklonjen bug sa beskrajnim hodanjem.

Mozda uleti neki moder pa ubaci da svaka grupica ima svog vodju koji odma da naredjenja kako da se rasporede... Eh... Ma JBT pa to je trebalo da bude ubaceno u igru po default. Da kada roknes nekog njihovog neko pobegne ili neko popizdi pa jurne bezglavno na tebe ili se sakriju iza prepreka pa moras da im pridjes...
 
Poslednja izmena:
Krenuh s igrom ali cu izgleda opet (kao i svi) zapocinjati od 0 posto mi je ova trenutna banda koju napravih boze me sacuvaj. Pa par pitanja:
Oni tosteri sta s tim msm da li da uzimam skil da to popravljam ?
Jel mogu da imam 1 lika koji ce da bude harizmatican i slatkoreciv za pricu s npc a ostatak nepismeni manijaci ?
Jel dovoljno da 1 bude medic ?
 
Što se tostera tiče, ja ih nisam našao puno i uglavnom sam dobijao beskorisne gluposti iz njih, tako da sam džaba bacio par skill pointa na to. Zatim, dovoljan ti je jedan lik za KissAss, SmartAss i ostale atribute. I može i jedan da ti bude medic, ali onda samo on može da hiluje, pa, ako padne, biće ti teško. A i "bacaš" AP bezveze da trči i hiluje, tako da je najbolje dati svima po level 1 medic. Ne drži me za reč, ja sam nubina, ali mislim da je sve 'vako k'o što sam rek'o.
 
Toaster Repair je skill od koga verovatno najvise mozes da profitiras: sve te beskorisne stvari koje vadis iz njih nekom trebas da das a zauzvrat dobijes nesto. To nesto se krece od obicnih stvari kao sto su scrap, municija...preko knjiga koje daju +1 skill poen (na velikim nivoima skilla ovo znaci mnogo) pa sve do najjace energy weapon puske - Gamma Ray Blaster. Vazno je da toster popravis cim naidjes na njega i izvuces item iz razloga sto ne znas kome ce to trebati (u razgovoru se samo pojavi recenica za taj item) pa je bolje da imas item pre nego sto si vec razgovarao sa likovima, jer ko ce da se vraca da ponovo prica sa karakterima sa kojima si vec pricao. Meni je ostalo dosta itema iz toastera, ne bi me cudilo da se pomocu nekih dobija nesto lepo.

@arcibalde: bio je mod pucanja u Fallou-u ali nije bilo cucnja, koriscenja okruzenja, zasede...u W2 mi se cini da je combat razvijeniji iako je i tu u nekim delovima fallout napredniji (targeted shots, tipovi municije).
Sto je i logicno jer u W2 vodis grupu ranger-a a u fallout jednog lika i u vise slucajeva je moguce izbeci combat nego u W2.
 
Poslednja izmena:
Liči li na borbu u Fallout Tactics? Tamo mi je borba omiljena što se tiče Fallout igara.
Uskoro krećem sa igrom, mislim da je posl. peč dobro odradio posao, valjda nema ozbiljnijih bagova više. Jedva čekam.
Budući da Fallout Tactics obožavam, mislite li da će mi W2 pasti kao budali šamar?
 
@arcibalde: bio je mod pucanja u Fallou-u ali nije bilo cucnja, koriscenja okruzenja, zasede...u W2 mi se cini da je combat razvijeniji iako je i tu u nekim delovima fallout napredniji (targeted shots, tipovi municije).
Jeste, sa te strane W2 je dalko vise "taktican" od F1/2. Sada bas cepam F1 (vratio sam prokleti cip i uclanio se u Bradstvo Celika :d, dadose mi ono novcato POWA odelce). Borba jeste daleko jednostavnija ali lokacije u F1 su mnogo bolje dizajnirane u odnosu na lokacije u W2. W2 me uglavnom podseca na predstavu gde je sve namesteno, plasticno dok su mi lokacije F1 sveta stvarne.

Zivim u nadi da ce im W2 i Torment doneti dovoljno love da naprave pravog naslednika Fallout univerzuma.
 
Ahahahahahahahaha Power Armor je najveci cheat u igri (GOD MODE ON MUAHAHAHHAHA) u F1 mislim. Obrnuo sam, malo bzv, razneo sam onu bazu na severu i igra je gotova, nisam ubio Master-a. :( Bah... F2 i dalje ostaje najigra :d

Ljudi su bili na dobrom putu. F1 je prilicno dobar uvod u taj bizarni svet apokalipse koji je prosto eksplodirao u dvojci u svoj svojoj raskosnosti. Sada fali 3 naslednik.


edit: Vidi vraga bug. Odo da oderem Mastera.
 
Poslednja izmena:
Hehehehehe, tebi je samo krivo sto ja sada mogu da uzivam :p

lol!
to sam i ja prvo pomislio! :d ali sa druge strane vidim da ima onaj mod za Fallout koji dodaje 5-6 lokacija! a i proslo je toliko vremena da sam zaboravio 70% igre! :D


Krenuh s igrom ali cu izgleda opet (kao i svi) zapocinjati od 0 posto mi je ova trenutna banda koju napravih boze me sacuvaj. Pa par pitanja:
Oni tosteri sta s tim msm da li da uzimam skil da to popravljam ?
Jel mogu da imam 1 lika koji ce da bude harizmatican i slatkoreciv za pricu s npc a ostatak nepismeni manijaci ?
Jel dovoljno da 1 bude medic ?
ako skupljas stvari iz tostera tokom igre ces ih menjati za npr. knjige koje ce ti dati +1 za razne skilove (dakle ono sto si ulozio u toster skill vratice ti se "random" :)) + prociteces vise interesantnih konverzacija tokom igre.

kiss, hard i smart ass ce ti omoguciti da izaberes dodatne opcije u razgovoru i time zavrsis quest na "alternativni" nacin. nista preterano bitno. pogotovo sto ces kasnije naici na NPC koje mozes regrutovati a imaju prilicno visok skill za jedan od ass-skilova. nemoj davati svojim pocetnim likovima ove skilove.

harizma sa sabira! dakle svejedno je da li ce jedan lik imati 10 ili cetiri pet likova po 2.
harizma, koliko sam shvatio, je jedino bitna za NPC likove koje mozes da regrutujes - ukoliko je manja (dakle govorimo o ukupnoj harizmi cele tvoje ekipe) od predefinisane vrednosti za odredjenog NPC lika on se ili nece uopste pojaviti (!) ili jednostavno nece hteti da se pridruzi tvojoj ekipi :)

ako ti je samo jedan medic onda moze da bude zajebano u toku fajta (ako imas samo jednog a njega skenjaju...)
sa druge strane, kad se zavrsi fajt jedan medic moze natanane da podmiri celu grupu.
i ako imas samo jednog medica, ne moras na dva mesta da trosis skill poena na medic.
 
Jedno tehničko pitanjce, da li nekome ova igra radi u crossfire režimu. Imam prepotopski 4870x2 a nemam love za nešto novo + vodeni blok. Sve drugo raznim cakama sa promenom imena exe fajla ili forsiranjem kroz RadeonPro mogu da nateram u CF sem ovog a, šta god uradio ne radi...
 
Ahahahahahahahaha Power Armor je najveci cheat u igri (GOD MODE ON MUAHAHAHHAHA) u F1 mislim. Obrnuo sam, malo bzv, razneo sam onu bazu na severu i igra je gotova, nisam ubio Master-a. :( Bah... F2 i dalje ostaje najigra :d

Ljudi su bili na dobrom putu. F1 je prilicno dobar uvod u taj bizarni svet apokalipse koji je prosto eksplodirao u dvojci u svoj svojoj raskosnosti. Sada fali 3 naslednik.


edit: Vidi vraga bug. Odo da oderem Mastera.


jesi li se nauzivao, nadam se da si stucao sve vreme !@#$% :d

fo1 mi je ozbiljniji od fo2 (mozda malo preterali sa zajebancijom)
fo2 je obimniji :)

fo1+fo2=tope se boje monitora mog
 
jesi li se nauzivao, nadam se da si stucao sve vreme !@#$% :d
Jesam razvlacio sam i razvlacio koliko god sam mogao. Vracao se svuge, prevrnuo svaki cmicak, pustio da me odvedu kod zadnjeg bosa pa se onda pokusao probiti kroz sve njih do izlaza kada sam njega roknuo. Onda kada sam zaginuo, ucitao poziciju pa nisam dozvolio da me odvedu pa sam umesto toga otiso da ih zbrisem u onu njihovu bazu, pa sam onda otisao da aktiviram onu nuklearkicu. Muehehehehehehehe :p

Doduse, zavrsio sam :/ Bzv... Smrc...
 
Ljudi, sta vi radite ovde za municiju i lecenje?! Citam gore pisu ljudi da je igra mnogo laka... ama, ja ne znam sta cu vise bez municije. Svi su mi postali melee i ko jeste i ko nije. A o lecenju da ne pricam. Obradujem se ko dete kad nadjem neki onaj healing kit.
Gde tek sam sa 4 ova glavna lika dosao do 6 lvl, i imam onu Andgie Deat ili kako se zove, ona mi je 16 lvl.
Dok sam do ovog 6 lvl stigao skupio sam nekih 500 dolara... otisao i kupio 50 metaka i 10 healing kittova... beda!

Vidim gore pisete da su Assault Rifle najbolji... aman ljudi odakle vam municija za to?
 
Nazad
Vrh Dno