Šta je novo?

LG Optimus Hub

Evo slika - izvinjavam se sto je uzasan kvalitet, slikano je 2MP kamerom HTC Snap telefona, u sobi osvetljenoj sijalicom, krastavac:

6d5d4563-601c-c24b.jpg


6d5d4563-603d-4ffb.jpg


6d5d4563-604f-bb3d.jpg


6d5d4563-605d-4185.jpg


6d5d4563-606b-64aa.jpg


6d5d4563-6078-e578.jpg


6d5d4563-6085-66d3.jpg


Eto, valjda su ok... :) A case je 'lebac, nema sta... ;)

O2X via TTv2b5
 
Odlične su ti slike. Samo mi se čini (ispravi me ako grešim), da na njemu nema skroz probušenih rupica kao na link sa ebay koji si mi poslao?

Sa LG P990
 
Ima - sve su skroz probusene. :) Ne vidi se mozda na slikama dobro jer je i telefon beo. Ali eto, tu gde ima sivu traku na ledjima mozes primetiti.

A slike sigurno nisu odlicne, ali da mogu da posluze svrsi se vec nadam... ;)

O2X via TTv2b5
 
Ima - sve su skroz probusene. :) Ne vidi se mozda na slikama dobro jer je i telefon beo. Ali eto, tu gde ima sivu traku na ledjima mozes primetiti.

A slike sigurno nisu odlicne, ali da mogu da posluze svrsi se vec nadam... ;)

O2X via TTv2b5

Da, sad i ja videh da slike nisu baš dobre(jutros sam ih gledao na telefonu i tamo dosta bolje izgledaju), nego na računaru. Primetio sam i rupice:)

Ja ću uzeti crnu verziju, pošto mi je O2X crn: http://www.ebay.de/itm/Hard-Masche-...hutzhüllen&hash=item35b75d9a78#ht_3038wt_1123
 
Poslednja izmena:
Sviđa mi se boja i izgled :)

Što niste rekli da kupujete , skupilo bi se više ljudi , ja bih prvi uzeo ovu kao što je Gagina :trust:


Meni je prica ispala sasvim slucajno, jedan decko je spomenuo da nesto kupuje preko ebay/a i ja se u momentu setim da ga pitam moze li da mo poruci neku masku i htela sam da uzmem 10 komada, pa da prodam jer znam da bi bilo zainteresovanih, ali me on pokolebao, kao prvo da vidimo kakva ce da bude i eto, uzela sam 2, jednu za mene i jednu za moju drugaricu..pa cu videti, sad je 16 dan od porudzbine i jos nisu stigle, al kazu da se ceka i do 45 dana, uzas!
 
Meni je prica ispala sasvim slucajno, jedan decko je spomenuo da nesto kupuje preko ebay/a i ja se u momentu setim da ga pitam moze li da mo poruci neku masku i htela sam da uzmem 10 komada, pa da prodam jer znam da bi bilo zainteresovanih, ali me on pokolebao, kao prvo da vidimo kakva ce da bude i eto, uzela sam 2, jednu za mene i jednu za moju drugaricu..pa cu videti, sad je 16 dan od porudzbine i jos nisu stigle, al kazu da se ceka i do 45 dana, uzas!

Ajd kad stignu javi utiske , i javi koliko je poštarina izašla ;)
 
Ja kad sam naručivao "Goldi" bateriju pre dvadesetak dana preko jednog domaćeg sajta(ne znam smem li da ga reklamiram)? Čovek mi reče da će mi stići za 20 radnih dana, a ona stigla za 10 dana i to na kućnu adresu doneo poštar :)

Sad hoću da naručim preko njih i silikonsku oblogu za LG 2X (da sam link par postova iznad).
 
Poslednja izmena:
@mironiko Jeste ruzan taj beo o2x, ne mozes nista da ukombinujes uz njega. :d

Ja cu sebi najverovatnije da narucim svetlo plavu kao sto je tvoja. (U ischekivanje ICS-a) :d
 
Meni je prica ispala sasvim slucajno, jedan decko je spomenuo da nesto kupuje preko ebay/a i ja se u momentu setim da ga pitam moze li da mo poruci neku masku i htela sam da uzmem 10 komada, pa da prodam jer znam da bi bilo zainteresovanih, ali me on pokolebao, kao prvo da vidimo kakva ce da bude i eto, uzela sam 2, jednu za mene i jednu za moju drugaricu..pa cu videti, sad je 16 dan od porudzbine i jos nisu stigle, al kazu da se ceka i do 45 dana, uzas!

Ja sam cekao 2 meseca jednom iz Hong Konga... Gledaj sledeci put da odes na ebay.uk ili ebay.de i da vidis koga ima iz Evrope...

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
@tetra
Tesko je ukombinovati, ali kad to uradis, pesmica... ;)

I potpisujem to sto je Djilke rekao. Nemci i Britanci su najazurniji, koliko znam.

O2X via TTv2b5
 
Ja sam cekao 2 meseca jednom iz Hong Konga... Gledaj sledeci put da odes na ebay.uk ili ebay.de i da vidis koga ima iz Evrope...

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke

Haos, necu valjda toliko cekati....auuuuuu, ovaj decko sto je porucio rece da mu je obicno sve stiglo do 20 dana, ali da moze da se ceka i do 45...gde da cekam 2 meseca...:S:..ali hvala na savetu imacu to na umu, sledeci put...:)
 
Ne brini Gaga 3 nećeš čekati 45 dana. Sledeći put kao što su Djilkosh_Ns i mironiko rekli, naručuj samo preko ebay.uk ili ebay.de. Ja sam već tri puta naručivao preko tog našeg sajta za ebay naručivanje i svaki put mi je paket stigao za desetak dana i to uvek sa: ebay.uk ili ebay.de.
 
molim vas za jedan savet ;) kupila sam LG hub nedavno i funkcionise savrseno - da kucnem u drvo ,medjutim poludeo je nesto u poslednja dva dana kad ga zakljucam na dugne na vrhu telefona on se zakljuca regularno ali se onda sam otkljucava svaki cas , odnosno svetli i izludjuje me. trazila sam u podesavanjima da nisam mozda nesto negde cacnula ali nista sve je regularno ... i jos jedna stvar u statusu telefona prikazuje mi da mi 40% baterije trose mape a to mi nije bilo tako pre i uopste mi nije jasno sta se desava :) ako neko mozda zna kako da resim problem bila bih jako zahvalna da to podeli sa mnom :)
 
Jel moze neko da mi kaze kako da iskljucim zvuk kad se setkam po meniju ,i kad hocu da okrenem neki broj da pozovem ...izludjuje me taj zvuk...
 
Par slika sa screenshot programom koji je integrisan u CM7

screenshot-1332627688573.png

CM7 ima integrisan ADW launcher , File manager , ScreenShot progam , 3 teme , par live slika i još gomilu podešavanja .
Pre sam imao vrlo malo slobodne interne (radne) memorije , a sada je slobodno više od pola, tako da sve radi glatko :)

Imam pitanje: gore desno kod sata, signal strenght - kako si namestio da ti prikazuje dBm a ne onaj klasican? Jel to po defaultu u CM7?
 
CM settings pa interface pa status bar i na kraju signal display :)

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2 Beta-5
 
Poslednja izmena:
Sta je ovaj tapatalk, ja sam videla za ovaj sajt da postoji mogucnost instaliranja, a onda mi je pisalo da nije podrzano za nasu zemlju..cemu sluzi to :d

Najbolja stvar za surfovanje forumima ;) Imas pm.
 
Najbolja stvar za surfovanje forumima ;) Imas pm.

Da baš tako TapaTalk najbolji za forume , mada domaćih foruma nema uopšte (osim ovog) :)

Mogli bi ovde da postavljamo skrinšotove sa telefona kako bi videli na šta to trenutno liči , pa možda se vidi neka nova tema , program , ikone ...

screenshot-1334320143663.png
screenshot-1334319952893.png

screenshot-1334320106850.png
screenshot-1334320126419.png


Kod mene je trenutno sve šareno kao rumunski autobus , pa planiram da stavim neku temu i to malo našminkam . :d
Jel ima neko neki predlog za temu , icon pack ... :)
 
Danilo, imas temu na benchu mobilni mod 2012, pa tamo ostavljas screen shotove.

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
molim vas za jedan savet ;) kupila sam LG hub nedavno i funkcionise savrseno - da kucnem u drvo ,medjutim poludeo je nesto u poslednja dva dana kad ga zakljucam na dugne na vrhu telefona on se zakljuca regularno ali se onda sam svaki cas , odnosno svetli i izludjuje me. trazila sam u podesavanjima da nisam mozda nesto negde cacnula ali nista sve je regularno ... i jos jedna stvar u statusu telefona prikazuje mi da mi 40% baterije trose mape a to mi nije bilo tako pre i uopste mi nije jasno sta se desava :) ako neko mozda zna kako da resim problem bila bih jako zahvalna da to podeli sa mnom

Neki program ti radi u pozadini.Kod mene je bio facebook,odmah je pala deinstalacija. Ako ga imaš verovatno ti on pali ekran,jer sam već sratao takve slučajeve. Mape pokušaj da pogasis iz task menadžera,obično uspe i 2-3 puta. Ako ne uspeš sa default task menadzerom skini neki startup program sa marketa.Ja koristi android asistens koji ima integrisn startup.




Sent from my ZTE V860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako neko kupuje case/ledja za e510 mogli bi vise komada.

Anybody? :beer:
 
Nazad
Vrh Dno