Šta je novo?

LG Optimus Hub

Pa nalagali ga ljudi, pa se uplasio decko :D
Gago probaj droidstats on ima i lep widget za minute/poruke/net
 
uzeo sam smart 1100 :) tako mi rece ovaj lik sto je radio u radnji ,i odmah mi je iskljucio net ...a ja sad i da ocu ne znam da ga ukljucim xD :) ne plasim se ja ,nego gledam da ne probijem racun ,to mi stvarno ne treba :D ae bacite ovde neke linkove za dobre aplikacije :) smara me sto ima samo 150 mb ugradjene memorije u fonu :S neke igrice nece da idu na SD karticu :S
 
Imas pp, sto se tice interne memorije, na pocetku teme imas postove gde su vrsili rut i sta vec, pa da sve ide na SD.....Ljudi mene odusevljava tel, pu pu , da ga ne ureknem, ali extra jeeeeeee........a jos imam ludacku srecu da za sta god se uhvatim od app ide na SD...:D....tako da jos nisam u manjku sa internom, a ako budem moracu i ja da odradim sve to... ne mogu da verujem koliko sam se razmisljala oko ovog telefona...i koliko mu nisam verovala! Iznenadio me je naj najlepse...
 
daj recite koje su dobre aplikacije :D pa da skinem i instaliram ,moram nesto da vidim da sredim nekako da sve ide na SD ,da mi memorija fona ostane cista :S dal to moze ,m ? :)
 
To sto prebacujes, to nije pravo prebacivanje aplikacija da znas samo... Da izvadis SD i da odradis factory reset, ne bi mogla da ih vratis, tako da nemoj da te zavara to... Uz ono objasnjenje root i prebacivanje u ext particiju dobijas to to...

Djole imas 2 teme ovde na forumu android aplikacije i must have android aplikacije, sve ti tu pise... Ne moze ti neko preporuciti neku dobru aplikaciju jer su svi ljudi razliciti... Kao kad bi ti Gaga preporucila da skines sa neta PMS calendar koji je njoj must have, samo ne znam sta bi ti radio sa tim :D
Kontas? :)
 
A ko ce da cita to :D iscimacu se kad mi se nadje vremena ,samo kad bi uspeo da sredim da mi sve ide na SD memoriju ,da mi mobilna memorija ostane prazna to bi bilo vrhunski ... :) kapiramo se za aplikacije :)) i nervira me samo jedna stvar kod fona ,sto nema u porukama ono ,primljene ,poslate ,sacuvane ,nego sve onako nabacano :S to mi je malo shit ,i sto kamera nema blic :) ostalo je sve cakum pakum :))
daj neke dobre igrice :p
 
E pa ne moze sve na tacni, uzmes, citas, probas, sta ti se svidi ostavis :)
Odes na google play ili appbrain vidis sta se najvise ceni, najvise igra i sta ima najvise download-a, znaci da je sigurno dobra igra/aplikacija... Ja slabo igram igrice, mada ja volim tower defense igrice :) eto ja kazem da su brutalne, a tebi se mozda to ne svidja :)
 
hvala djiki ,videcemo nesto :) mene ove angry birds ubijaju nerviram se kad nesto ne mogu da predjem odma :D igrica mozak da ti pomeri xD :)) nzm sta ima od aplikacija da su kvalitetne :D
 
Ja bih ti preporucio neke trke, ali ne znam koliko bi to radilo na ovom telefonu... Pa kad igrica zauzima od 500mb, neke i po 1gb, mozes onda misliti kako su dobre :)
 
Hahahahahhahahaha sad se smejem na ove postove, super steeeeeeeeee......pa taj Pms calendar bi trebali i vi svi da imate i da pratite neke stvari :D.......sto se tice vadjenja kartice, sto bih je vadila ili isla na reset, na Tattoo nisam je izvadila ni jednom za dve godine :D.....hehe, eto npr ja angry birds uopste ne umem da igram i odmah sam je izbacila :D..ali neku k o k o s k u obozavam kad god imam slobodnog vremena lezemo jajca :D....
 
de ces jednostavnije od angry birds :D istalirao sam to ,neki 3d bilijar koji je boli glava ,tetris ,fliper ,i to je to :D a trke neke nisam jos :D
 
@Gago, ja cim vidim nervozu, rogove(bubuljice) i ostalu "pratecu opremu" ne treba mi kalendar :D

Koja je to igra sa kokama koja leze jaja, da preporucim sestri da igra?
 
uopste mi nije jasno sto sa marketa ne mogu nista da skinem breee :SSSS pise mi you don't have any device kad se logujem preko gmaila :S i prikacim fon ,upalim net na fonu i opet ne prepoznaje ni jedan uredjaj :S djilkos jel znas mozda u cemu je prob ?
 
Ja se ne secam jer sam pre par godina napravio gmail i upario ga sa marketom i od tada nisam imao problem... Probaj da napravis novi gmail account odradi verifikacije koje trebaju ako se budu pojavljivale i trebalo bi da radi... Probaj mozda i da obrises gmail account, pa da ga ponovo stavis... Prvi put vidim da tako nesto pise...
 
Nemam pojma videcu nesto da isprobam ,kad udjem na market ,naravno nakacen mi je Lg fon preko usb-a , i idem na install ,ono mi pise you don't have any device...tako nesto :S bzvz mogu samo da skidam igrice tipa na komp pa prebacim u fon i tek onda da instaliram ,a ovako preko marketa da install nema teorije :S
 
Pa ne instaliraju se tako igrice preko marketa... Na mobilnom ulazis na google play i odatle instaliras :) preko kompa nema instalacije...
 
msm da sam i tako probao ,ima instalirano na fonu ,market ,i usao sam preko toga pa se ulogovao na gmail ,i opet bio corak ,ali cu probati opet :D
 
Nemoguce. Mora da radi.
 
MOgu da se instaliraju igrice i sa kompa, da cak i ne povezes phone, danas sam to radila.....znaci moze da se ide na google play, sign in i install.....i u tel se odmah instalira, nema povezivanja tel sa kompom :d....i ja sam se danas bas iznenadila
 
Da, ali ne kao sto on radi :) on iskljuci net na telefonu, prikljuci usb i ocekuje sa google play-a da skine igru :)
 
Mislim da je problem u tome sto ti je fon prikljucen na usb. Ja sam tako isto nesto cackao i nije hteo da mi instalira sve dok ga nisam skinuo sa usb-a. Probaj tako
 
Da, ali mora da ukljuci net (ili se prikaci na wifi) na telefonu da bi sa google play-a skinuo nesto... E sad hoce li gledati preko telefona i birati sta ce instalirati ili preko kompa, sasvim je svejedno...
 
LG Optimus HUB

Pozdrav

Drago mi je da sam naišao na ovu temu ovde . Nažalost nema nas puno koji imamo ovaj telefon ili se meni čini :)
Ja ovaj telefon imam već mesec dana i mogu da kažem da sam generalno zadovoljan , jedino sto sam primetio kao nedostatak je mala količina radne memorije .

Telefon je kupljen u VIP-u nakon čega sam ga dekodirao , rutovao i instalirao brdo programa i sve je to proteklo i radilo ok .

Par slika sa DropBox-a ...

20120314030215.png
20120314030216.png

20120314030251.png
20120314030544.png


Malo je dosadilo posle mesec dana pa bih da probam neki custom ROM , vidim da ovde neki već imaju CyanogenMod pa me zanima kako radi , pošto još nije izašla stable verzija :d

Tačnije isplati li se cimanje oko toga pre nego što stigne (ako i stigne) stable verzija :)
 
Poslednja izmena:
Kako bi moglo da se odrati to rutovanje ,pa da sve zivo ide na sd karticu da memorija fona ostane cista ? i malo ako mozete da mi pojasnite oko tog rutovanja sta znaci :D
 
A sad videh ,nesto mi bas nije do rutovanja pa da s****m fon :))) dajte neke korisne aplikacije ,koje bas ne moraju da koriste internet :))) wi fi odlicno radi na ovom fonu ,ja se preko mog adsl modema nakacim i uvek max pristup :))) i konacno sam resio stvari oko android marketa i instaliranja stvari sa marketa :)))) jeaaaa
 
Interesuje me jos da li ovaj telefon ima vibraciju i ubacen srpski jezik (uzeti u Vipu)?
 
Pa koji to telefon nema vibraciju? Trebalo bi da ima srpski.
 
Danilo, koliko si platio dekodiranje ovog telefona?

Cene su različite ali je 10 € gornja granica za cenu koju treba dati za dekodiranje :)
Ja sam toliko platio i sve je završeno za 5 minuta (mada sam posle skontao da sam možda i sam mogao to da odradim) .
Dekodiranje je kao i krekovanje - ubacivanje serijskog broja da bi telefon radio i sa drugim karticama .

Rutovanje isto nije ništa strašno (android je OS zasnovan na linux-u pa ljudi ne znaju šta je root ) :)
Root termin je isto što i na windows-u administrator , ništa to nije mnogo pametno već se dobija kontrola nad svojim telefonom (tj. imovinom ) ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno