Šta je novo?

LG Optimus Hub

To se i meni desavalo na devojkinom fonu...i nisam mogao da udjem u recovery jer me je uvek bacao u taj emergency mod...i jos uvek joj je tako, ponekad sam od sebe se to pojavi i izvadi bateriju, ukljuci i radi...pisao sam vec o tome al i dalje ne znam sta je to...
 
Ma meni je najveca frka kad se iskljuci, posle molim Boga da ne upadne u taj mod inace ga palim po sat vremena. Po sto puta vadim bateriju i pokusavam dok se ne upali nekako. Problem mi je samo da se to ne desi kad mi je neka frka i kad mi treba fon hitno, a on nece da se upali. Inace on sam upadne u taj mod kad ga palim, ne stiskam mu ja nikakve druge dugmice vol + - i ta sranja...
 
Ako nisi nista resio, zasto ne istaliras fabricki rom, boot i recovery. Sve ni se cini da je nesto puklo na relaciji boot >recovery>system. Nista ne kosta a mozda pomogne.
 
Pozdrav svima,
pratim ovaj forum i ovaj topic dugo, ali sam se tek danas registrovao da ovo podelim sa vama.

Imam LG Op. Hub sa poslednjom verzijom CM7 nightly i evo koliko drži bateriju uz neko umereno korištenje, povremeno prelistam vesti na aplikacijama Blic, B92 i RTS:
screenshot-20130510-202623.png
 
Sa ovim ROM-om mi je 2 dana standard, sem ako baš ne visim satima na netu. Sa stock i ranijim varijantama CM sam ga punio minimum jednom dnevno.
Ne znam kako uspeva, ali izgleda da jako dobro štedi kada je baterija pred kraj, jer mi je još jutros bio na 7-8%, a nisam stigao da napunim i izdržao je sve do večeras, uz 4 poziva od minut-dva i dva poslata SMS.
 
Ima li novih ROM-ova za naš mob.? Nisam pratio ostale forume duže vreme, pa ako neko ima sveže informacije, neka ih podeli sa ostalima... Vidim da ljudi hvale ovu poslednju nightly verziju koju nisam još uvek probao (ver. od 1.3. ako se ne varam), pa podelite i iskustva u vezi sa tim ROM-om...ja sam i dalje na modovanom ROM-u sa sajta:

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=415467

i ovaj ROM se barem što se mene tiče, najbolje pokazao...možda se ovih dana vratim na cm7 čisto rekreativno :)...pozz za sve forumaše!
 
Poslednja izmena:
odneo sam da dekodiram svoj i devojkin telefon...uzeti u vipu oba pre godinu i nesto dana...
na njenom se pojavljivao onaj emergency mode za kojeg i dalje ne znam sta je, i cesto nije hteo da prepozna kao removable disc kad ga ubodem u komp...
moj je mogao da se dekodira njen ne moze, jednostavno ne prepozna ni jednu drugu karticu...al ne znam zasto, al mislim da ima veze sa svim tim sto mu se desava...
 
Ili servis ili samostalno da ga flesujes sa originalnim romom, bootloaderom itd.. Ako vec nisi probao?
 
Stavio originalni rom sa bekapa, nece ni onda...da ga unrootujem i posaljem na servis...? :\
 
Ovaj moj hub prso skroz. Sad vise nece ni poruke da prima, a svaku drugu salje, baguje, koci...prakticno je neupotrebljiv u ovom stanju. Pa bih zamolio neku dobru dusu koja zeli da odvoji malo vremena da mi malo detaljnije objasni posupak ubacivanja novog roma, pa da probam jedino da ga osposobim na taj nacin. Prilican sam lajk sto se tice tih stvari tako da ne bi bilo na odmet da mi neko to sto detaljnije objasni, da ne bih stalno zapitkivao a kako sad ovo, a kako sad ono ili ne daj Boze da ga s****m nacisto...:D I usput da mi baci link nekog dobrog roma (zanimaju me iskljucivo neke stabilne verzije, a ne neke budzevine sto im pola stvari ne radi). Bitno mi je samo da mu rade sve stvari, ne eksperimentise mi se sad. Uzgred kako da uradim backup podataka sa telefona (najvise mi treba da sacuvam kontakte), a i ako postoji nacin da odradim bacup ovog roma, pa ako ne budem bio zadovoljan da ga vratim. Znam da sam pitao puno stvari, ali ako neko svarno hoce da mi pomogne bio bih mu zahvalan. I jos jedna stvar, znam da je o svemu ovom bilo govora ranije jer redovno pratim ovu temu i procitao sam je prakticno celu, ali sam trenutno u velikoj frci sa vremenom jer sam u sred ispitnog roka i ne znam gde mi je glava, pa stvarno nemam vremena da ceprkam po temi koja ima 70 stranica da bih nasao odgovore, a i opet mi ne bi mnogo znacilo jer je dosta ukratko objasnjeno, a kao sto rekoh poprilican sam lajk za ove stvari. A telefon mi je potreban sto hitnije! Hvala unapred. Pozdrav
 
Kada sam pokusao da vratim originalni rom, u toku instalacije telefon se ugasio i vise nece da se upali. Ne mogu da udjem ni u emergency mode. Sta mi je ciniti?
 
Cackao sam, citao ali svuda je prica da udjem u emergency mod ili da izvadim bateriju pa sa vol+ da prikljucim usb kabl,...
Sve sam probao ali mrka kapa.
 
Da li moze nekako da se poboljsa zvuk na ovom telefonu ? Mislim na slusanje mp3 pesama preko slusalica. Umesto fabrickh slusalica probao sam i one koje dolaze sa SE W810i i situacija se nije znacajno promenila. Zvuk sa tim slusalucama na w810i je fenomenalan, pogotovo me odusevljava pun i bogat bas, dok na lg optimus gubu zvuk je i sa tim slusalicama (opet) "plitak".
 
Hvala, dsp je "popravio situaciju". :)
 
Desava mi se povremeno da kada me neko zove, telefon zablokira dok zvoni. Melodija ringtona pocne da secka, uspori, i nema sanse da se javim na telefon. Jedino sto u tom trenutku mogu je da ga restartujem, ali problem je sto mi se u tom slucaju ne sacuva u dolazecim/propustenim pozivima ko me je zvao. Telefon je rutovan, cm 7.2 je na njemu i ima 1.3gb slobodne externe i 50 mb slobodne interne memorije.
 
Desava mi se povremeno da kada me neko zove, telefon zablokira dok zvoni. Melodija ringtona pocne da secka, uspori, i nema sanse da se javim na telefon. Jedino sto u tom trenutku mogu je da ga restartujem, ali problem je sto mi se u tom slucaju ne sacuva u dolazecim/propustenim pozivima ko me je zvao. Telefon je rutovan, cm 7.2 je na njemu i ima 1.3gb slobodne externe i 50 mb slobodne interne memorije.

Bilo i kod mene jedno vreme tako, menjaj verziju roma i od nule kreni ...
 
Uradio i za sada se sve cini ok. Hvala.
 
Pozz ima li sta novo za nas telefon. Neki nov rom koji je vredan paznje. Programcic itd.
Ja moj hocu da menjam za nesto jace pa ako nekim treba telefon ili zna nekog neka se javi na pp.
Sto se tice zvuka ja sam instalirao jedan paket drajvera i po mom misljenju nema boljeg od ovoga. Jes da ima sam ovaj viper4android ili kako vec ali meni je ovo the best.
Pozzz i svako dobro.
 
da li neko zna kako da resim problem sa telefonom lg e510 ne mogu da ga ukljucim uopste od kako sam preko komjutera flesovao sistem sa kdz instalerom i da li to moze da se resi bez servisa
 
Nazad
Vrh Dno