Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30/6 NBg. Fiber duo.

Merio sa uključenim "WOT-om" :D

Elem, nego je ovde pomenuo da će biti jeftiniji paketi?
 
NS, Liman 4, stiglo ubrzanje:
4628883178.png

mada, ne vidim neki znacaj ovolikog down-a... fiber trio je valjda 40/7, da su to uradili, bio bih mnogo, mnogo srecniji :)
 
Obično sam nestrpljivo čekao svako povećanje brzine neta ali sad sam baš ravnodušan, strašno koliko se štekaju za upload.
 
Jasta, isti slucaj. Meni mogu da ostave na 25. Bolje da ulazu u infrastrukturu tj, fttb i ftth...
 
Menjam 20Mbit downloada za 2Mbit uploada...
 
Povećanje brzine je stiglo i u Niš.

1437160839.png
 
Poslednja izmena:
Pitanje za korisnike gold premium paketa: koja brzina interneta se očekuje na ovom paketu posle povećanja brzine ?
Nigde ne mogu da pronađem taj podatak trenutno.
Hvala
 
100 mbit u DL a 5 mbit u UL. Povećanje je samo u UL sa
3.5 na 5.
 
Dali nekome internet koci posle povecanja brzine tacnije mislim na pakete mozete pogledati
130073804.png


samo oko 100/250 paketa prodje tako da mi stranice ucitavaju jako dugo ali nemam problema sa net brzinom
4630201490.png
 
Hvala, mislio sam da je neki custom fiber paket na SBB-u.
 
Danas, a i par dana unazad me zeza ping, ide ovako 30, 50, 35, 60, 40, 30, 170, 40, 50, 54, 45, 120...

Sada sam prelistao temu, izgleda da je zbog tih radova, nesto su cackali.

Jel naplacuju ako zovem 19900 korisnicki preko mobilnog?

I stvarno kakve su stipse za upload ovi nasi, nemamo cak ni megabajt po sekundi dok u Evropi paketi kada sam izmerio brzinu padoh u nesvest, veci im upload nego download.
 
Poslednja izmena:
Ping je uzas.. Varira 10~45 non stop..


Untitled.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa da, i mene isto ovako zeza ping, skace i na 170. To seckanje je uzas za fps igrice. Al dobro, mislio sam da je nesto do mene, nisam znao da su povecavali brzine. Isto tako me zezao ping pre godinu dana, zvao ih, on me ubedjuje da je do mene, kao ja pravim ogroman protok za upload. Ej ogroman protok sa tadasnjih 250KB/s hahaha Pa pravim kada se na dva kompa igra online.
 
Poslednja izmena:
Aha, nego ovaj mts i dalje valjda nema brzo azuriranje stanja pa ne znam koliko mi je skinuo. Mislio sam da skinda kao klasican poziv 15 din minut ili koliko vec, a dok se sbb operater javi prodje i 15 minuta.
 
Joj koliko se nerviram, što u stanu nemam sbb. Kad gledam ove vaše brzine zavrti mi se u glavi.
 
Ima u cenovniku sve...



[youtube]6j3j2ARs6tA[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Al si neki, pokvari mi zabavu :D

...al eto moze da bude i korisno - oni koji dobacuju do Beogrida a znaci im dobar upload nemaju razloga da ne posete teme o Beogridu.

ooops sry, nije bila namera da pokvarim zabavu:d

Licno, jako bih voleo da mogu do mene da dobace (21blok) ali, na zalost mnogih u kraju, moramo da se boxujemo sa Vektorom i dalje :(
 
Jesi siguran za ovo? Ja sam par puta zvao sa mobilnog (mts) i nikad nije dodatno naplaćeno.
Da, mislio da mi Telenor naplatio neki roaming i pored blokade pa pregledao listing, kad ono 19900.
Da su bar rešili problem pa da ne žalim...
Doduše, danas sam zvao i ne dočekao red, kad popodne zovu oni mene po logu poziva da pitaju šta treba. Prijatno me iznenadili.
 
@alister
A ni targoa nije bilo?
krastavac, onda bas nemas srece.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno