Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Usao tako ali ne mogu da pristupim podesavanjima. Niti jedna default sifra i user ne prolazi..
Неће зато што не треба ништа да се куца :)
Остави оба поља празна па пробај.
 
Пробај и видећеш да ради. :)
 
Ne, tražio sam samo modem, želim odvojeno da kupim ruter...
 
Hvala, bacam se na čitanje ali po slikama ne bih ni jedan zbog antenica, više volim šmekerski izgled (do nekih 50 evra ako može da se nađe) recimo nešto ovako:

p500.jpg
 
To automatski znači manji domet i slabiji signal.
 
@fkloznica

Da, da...bez sifre i usera. Samo klikni Log In. Ja se zacudio danas kad su mi prikljucili net, a i hteo sam da pitam ovde ostale da li ste sami pravili user-a za to ili ste ostavili kako jeste?
 
Hvala, bacam se na čitanje ali po slikama ne bih ni jedan zbog antenica, više volim šmekerski izgled (do nekih 50 evra ako može da se nađe) recimo nešto ovako:
Ako već hoćeš da kupiš neki koji ima "šmekerski izgled", neki prozvođača imaju takve modele (ASUS, D-Link, ...), pa onda prvo obrati pažnju na izgled pa tek onda potraži neki test gde ćeš da vidiš da li zadovoljava tvoje potrebe što se tiče jačine signala.
 
Probaj prebaciti na b/g/n mixed. Da bi podrzavao sve standarde.
Ja na mom imam i dugme na ruteru koji iskljucuje i ukljucuje wi-fi, direktno preko tog tastera, pa proveri i to da li svetli lampica za wi-fi.
 
Probao i laptop

Kinesko djubre.. Sutra cu ih zvati da vidim sta kako.
Hvala svima na pomoci
 
Poslednja izmena:
Onda ti je zapao ocigledno los primerak.. Valjda ce ti brzo zameniti..
 
Jel neko saznao koja je fora sa ovim otključavanjem kanala? Ko šta dobija? Ili kako ti zapadne?
 
Ovi sa gold paketom dobijaju sve otključane a sa silver paketom ne dobijaju HBO paket. Tako valjda
 
Nemam Cinemax! Da li su nekome otključali?
 
GOLD TRIO

ps. Prošlo par meseci, a još nisu dali fiksni telefon koji su obećali :)
 
Poslednja izmena:
To tamo kad se sete. Ja imam Gold Extra, na kraju će da ih zovem, ne zato što ću da ga gledam, nego zato što hoću da imam. :D
 
Ja jesam više puta, ne pravi razliku.
 
Ni meni na duo gold paketu
 
Duo Gold extra i otključali su HBO, tj. HBO HD, HBO adria i HBO comedy (+2x HBO +1). Cinemax i dalje zaključan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno