Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da da to je to. Hvala. Ista nam je verzija.
 
Sta vi mislite da nadjem nekog ko ima postpaid broj u Telenoru i da ubacim taj broj u Superset ? Lepo meni lepo njemu. Jel moze nesto da podje po zlu? :D


Odusevljen sam,, :

http://prntscr.com/c93gqk
 
Poslednja izmena:
Deaktiviras ga na svom SBB nalogu.
Kako se kaci na unifi? Hvala
Ponudili su mi da uzmem ovaj najnoviji Ubee premium HG za dz, da uzimam to? Jel valja? Jel kasne notifikacije kao na onome sto sam vratio? Sada sam trenutno na onom klasicnom modemu bez wifija sa svojim ruterom, nekim TP linkom, koji mi ne da vise od 20mbps preko wifija, ali sve savrseno radi. Hvala vam unapred :)
Dobija li se nesto DuoGold 3100 pretpalata ako se produzi ugovor, nude li sta? Kakve su sanse za ubee?
Mnogo je bolji od onih cisco. Ne kasne notifikacije.
A wifi signal, da li je bolji od 3925?
 
Ваљда иде уз све gold пакете.. На unifi се качиш тако што кликнеш на доступан unifi и унесеш свој налог (мејл и шифру) са свој sbb налога (са сајта). Пази да лепо попуниш кад се конектујеш, једно поље остаје празано, само лепо погледаш шта се тражи и просто је..

Колико сам ја запазио јачи је сигнал, 5ghz мрежа је приметно бржа али то је нормално и зна се одавно..

Има доста додатних опција у подешавањима..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ваљда иде уз све gold пакете.. На unifi се качиш тако што кликнеш на доступан unifi и унесеш свој налог (мејл и шифру) са свој sbb налога (са сајта). Пази да лепо попуниш кад се конектујеш, једно поље остаје празано, само лепо погледаш шта се тражи и просто је..

Колико сам ја запазио јачи је сигнал, 5ghz мрежа је приметно бржа али то је нормално и зна се одавно..

Има доста додатних опција у подешавањима..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Na sajtu pise Duo gold Cisko... pitam se da li bi ga dobio kada bi produzio ugovor koji je istekao?
 
Na sajtu pise Duo gold Cisko... pitam se da li bi ga dobio kada bi produzio ugovor koji je istekao?
Најбоље је да им пошаљеш поруку на фејсу, врло брзо одговарају и врло су љубазни.. Тако сам ја до сада све завршавао.. Уз питање приложиш број уговора јер по томе те нађу у својој бази и све ти кажу..

Постоји могућност ако се не добија да платиш 2500 и узмеш..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Најбоље је да им пошаљеш поруку на фејсу, врло брзо одговарају и врло су љубазни.. Тако сам ја до сада све завршавао.. Уз питање приложиш број уговора јер по томе те нађу у својој бази и све ти кажу..

Постоји могућност ако се не добија да платиш 2500 и узмеш..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Uh slabo koristim FB imam neki bezvezni nalog... moze li link ka FB gde bi mogao da ih pitam?

Hvala

Za unifi kucam user i pass "moj sbb"?
 
Uh slabo koristim FB imam neki bezvezni nalog... moze li link ka FB gde bi mogao da ih pitam?

Hvala

Za unifi kucam user i pass "moj sbb"?
Ево одговора, добијаш.Screenshot_20160823-023139_1.jpg

Да, uss и pass са мој sbb налога..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Novi korisnici?

Unifi nije flat vec 5gb?
Да, 5gb месечно протока. Имаш на сајту колико си потрошио, скини апликацију Moj SBB, као сајт је али доста лепша бржа и све има што ти треба (рестарт модема уређаја за ТВ итд итд).. Преглед потрошње и то..

Нови или који продужавају уговор колико знам, можда је и за постојеће.. Али за прво двоје сигурно знам да јесте..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ok hvala puno.
Sutra cu da odem do poslovnice mozda dobijem ube ;)
Мислим да они морају да дођи, да замене и јаве да се пусти сигнал за тај и тај уређај са тим и тим подацима.. Као мени данас..

У сваком случају јави шта си урадио.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Sta vi mislite da nadjem nekog ko ima postpaid broj u Telenoru i da ubacim taj broj u Superset ? Lepo meni lepo njemu. Jel moze nesto da podje po zlu?

Ne može da pođe po zlu - zato što ne može uopšte da pođe...

SBB ugovor i Telenor broj moraju da se vode na istu osobu da bi se mogli kombinovati u Supersetu.

Takođe, taj broj ne sme imati nijednu akciju (20%, 25% i telefon, 50% etc) da bi mogao Superset da se aktivira...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
А понадао сам се да је тако лако.. Шииит

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Vredi li Pickbox da aktiviram? Da li su im filmovi i serije sa prevodom? Koji je kvlitet slike?
 
Vredi li Pickbox da aktiviram? Da li su im filmovi i serije sa prevodom? Koji je kvlitet slike?
Очајан избор пре свега.. Мени сам био активиран...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Jel radi vama net u NS-u?

M2 Note
 
Kako sam napisao, proradio je. Taman sam hteo da ih nazovem.
 
Ево одговора, добијаш.Pogledajte prilog 207738

Да, uss и pass са мој sbb налога..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Мислим да они морају да дођи, да замене и јаве да се пусти сигнал за тај и тај уређај са тим и тим подацима.. Као мени данас..

У сваком случају јави шта си урадио.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Upravo iz korisnickog centra... naravno curka radi koja mi kaze da ubee dobijaju novi korisnici i postojeci koji potpisu gold extra ... ja joj pokazem flajer koji si mi prosledio ona kaze videce sa kolegom
 
Добија се сигурно

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
E da ne znam kako mi je promaklo u prethodnom postu... pozovem radnika SBB Cacak koga i licno poznajem i kaze mi momak da je 5-6 Ubeea povezao i da su imali problem veci neko Cisko i da nema jaci wifi signal... totalno ludilo.
 
Ko je pitao za jacinu signala, Ubee-a, po meni ima 20% jaci signal na 2.4ghz, a 5ghz signal je 30% slabili od wifi signala na 3928..
 
Ko je pitao za jacinu signala, Ubee-a, po meni ima 20% jaci signal na 2.4ghz, a 5ghz signal je 30% slabili od wifi signala na 3928..
Што је и логично.. Тако ти ради, 5ghz слабији сигнал али стабилнија и бржа мрежа, 2.4ghz јачи сигнал ал на штету перформанси...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
To ti je greska koja nije tako retka. A resava se "osvezavanjem naloga" (njihov izraz) bez problema. Mene cudi da neko zvanican tako nesto moze da kaze jer jednostavno to nije tacno. Na oba uredjaja moras da imas isto a u zavisnosti od paketa - ali potpuno isto.


Pozdrav!

Po ono logicni splet bi bio taj...opet sam pozvao samo sada D3 podrsku i lepo pitao. Kazu upravo to sve bi trebalo da sljaka najnormalnije. Opet zakazao ko ih sisa neka se cimaju malo :d
 
Ko je pitao za jacinu signala, Ubee-a, po meni ima 20% jaci signal na 2.4ghz, a 5ghz signal je 30% slabili od wifi signala na 3928..

Што је и логично.. Тако ти ради, 5ghz слабији сигнал али стабилнија и бржа мрежа, 2.4ghz јачи сигнал ал на штету перформанси...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Pa ako ga dobijem neka radi na 2.4 samo da wifi dobaci do spavace i smart TVa a da ne prekida kao sad sa Ciskom... 50/3 ce raditi valjda kako treba na 2.4.
 
Pa ako ga dobijem neka radi na 2.4 samo da wifi dobaci do spavace i smart TVa a da ne prekida kao sad sa Ciskom... 50/3 ce raditi valjda kako treba na 2.4.
Па активна су по default оба одједном, па ти бираш на који се качиш... Видиш на слици, оба сијају у исто време..

IMAG1057.jpg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Na meni se vodi ugovor u sbb koji je istekao, duo tv+net. Cale je bio potpisnik ugovora za obicnu kablovsku a ja sam potpisao duo paket i na moje ime stize racun. Ja sam hteo da raskinem taj ugov i da cale na sebe,kao novi korisnik uzme trio gold. Gdja u sbb je rekla da bi to moglo, cale kao postoji u sistemu kao potpisnik analogne kablov i to bi proslo. Jedino ja moram da dodjem da vratim opremu, a oni ce doci da instaliraju novu. Ne moze samo da se upisu mac adrese na novi ugovor a da se oprema ne dira.
Jedini problem je sto je fix u telekomu ISDN i treba da se vrati na obicnu fix liniju da bi br mogao da se prebaci na sbb.
Da li je neko probao ovu gimnastiku i da li je prosla? :) Teoretski bi trebalo sve da bude ok.
Da li se na trio paketu od 3500 din dobija onaj ubee ruter ili ne na kraju? Mislim da na sajtu pise da ide cisco koji sad imam. A ovde sad vidim da bi trebalo.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na meni se vodi ugovor u sbb koji je istekao, duo tv+net. Cale je bio potpisnik ugovora za obicnu kablovsku a ja sam potpisao duo paket i na moje ime stize racun. Ja sam hteo da raskinem taj ugov i da cale na sebe,kao novi korisnik uzme trio gold. Gdja u sbb je rekla da bi to moglo, cale kao postoji u sistemu kao potpisnik analogne kablov i to bi proslo. Jedino ja moram da dodjem da vratim opremu, a oni ce doci da instaliraju novu. Ne moze samo da se upisu mac adrese na novi ugovor a da se oprema ne dira.
Jedini problem je sto je fix u telekomu ISDN i treba da se vrati na obicnu fix liniju da bi br mogao da se prebaci na sbb.
Da li je neko probao ovu gimnastiku i da li je prosla? :) Teoretski bi trebalo sve da bude ok.
Da li se na trio paketu od 3500 din dobija onaj ubee ruter ili ne na kraju? Mislim da na sajtu pise da ide cisco koji sad imam. A ovde sad vidim da bi trebalo.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
Добија се.. Trio gold.. Ја сам управо тај.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno