Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prema poslednjem izveštaju RATEL-a, u prošloj godini je za usluge distribucije medijskih sadržaja u Srbiji bilo registrovano 90 operatera. U odnosu na 2014. godinu ukupan broj pretplatnika ovih usluga povećan je za 6,6 odsto i prema poslednjim zvaničnim podacima iznosi 1,6 miliona pretplatnika. Najveći je SBB, sa tržišnim učešćem od 47 odsto, prema broju pretplatnika. Osim njega, izdvajaju se i „Telekom Srbija” sa 25 procenata, dok su ostali uglavnom manji operateri među kojima je i IKOM sa četiri odsto tržišnog učešća.

http://www.krstarica.com/vesti/ekonomija/amerikanci-kontrolisu-kablovske-tv-u-srbiji/
 
Jos uvek ne odgovaraju na mejl ovi iz sbb-a.
U MTS-u nude 2 meseca probno internet i 6 meseci probno tv taman da isprobam da vidim vredi li to. Ili da ostanem kod ovih derikoza :)
 
Jesu li ti povezali tako? Ili znaš nekog kome su u praksi tako odradili?

Ja sam pitao i rekli su mi u Telenoru da mora da bude na isto lice i da ne može čak ni neko drugi ko je na istoj adresi - e sad ako su lagali mene i ja lažem tebe.
 
Moze, ja sam uradio to. Ne moze u Telenoru, to se radi u SBB poslovnici ako su razliciti nosioci.
Oni tako kazu jer sa njihove strane to ne moze.
 
Ja sam to odradio u sbb poslovnici. Potpisuje se neki papir samo i to je to. Tj, vlasnik ugovora daje ovlascenje drugoj osobi.,
 
Već 10 dana stoji na sajtu cenovnik koji važi od 1.10., je l` to ima neko "iznenađenje" koje se sprema mimo tog cenovnika?
 
Основно одржавање 1.245 и рецимо узмеш Sport klub HD по 210 динара месечно, плус 1.900 прикључна такса. Значи после ове таксе 1.245+210 месечно, имаш комплет аналогну, старт дигиталну и HD спорт клуб.
Ако не узмеш дигиталну, имаш наравно аналогне СК.Спакујеш опрему, одеш у пословницу и одјавиш све услуге тј све које хоћеш. Интернет и Д3 одмах угасе а аналогну за који дан, док дођу мајстори да откаче кабл. Не мора да се најављује. Мислим да постоји неко замрзавање али мислим да је боље да откажеш и после пола године си нов корисник па можда добијеш и неки бенефит. Слабо пратиш догађаје, мтс нуди 6 месеци пробе 10/1 и после тога може да се настави или не. Или им не верујеш? ;)
Da li placam mesecnu rentu na box ili cam od 290 dinara?
Pise da pored 1900 dinara ide i mesecna renta.

Korisnik plaća jednokratno priključnu taksu od 1900 din za uređaje D3 mini ili D3cam, kao i mesečnu rentu od 290 din.
 
Poslednja izmena:
Prilkjucna taksa od 1900 dinara i mesecna pretplata se uvecava za 290 dinara.
 
U cenovniku koji je linkova negde ranije stoji: „Ukoliko se u Standard opciji pored Start
paketa koristi bilo koji drugi D3 paket, mesečna renta se ne naplaćuje“
 
Da to vazi za prvi d3 na ugovoru. Za svaki sledeci se dodaje 290 din na pretplatu.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Šta se dešava ako je prvi uređaj Cam modul?
Za druge sobe bi koristio analogni signal.
 
Ako si u nekom paketu ili imas dodatni paket kanala ne placas tih dodatnih 290 dinara.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Hoću samo osnovni analogni i digitalni uz cam modul.
Sajt im je mozgalica,treba da si CI istražitelj da provališ prokleti skriveni trošak.
Zašto bi im uz osnovni paket plaćao cam modul,malo im je 1250 dinara????
 
Poslednja izmena:
Hoces net ili samo tv?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Samo prokleti TV,net moram da uzmem neki mobilni ,tipa mts 5 giga za 445 dinara.
Njihove cene su zaista previsoke i nemaju paket za penzionere, kao što ga ima recimo Ikom.
 
Placas mesecno osnovnu kablovsku + 290 dinara i prikljucak od 1900 dinara za cam.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Možeš da uzmeš Sport klub HD paket koji košta 210 din, u tom slučaju ne bi plaćao 290 din rentu cam modula. Inače u cenovniku od 1.9. do 31. 10. postoji jedna akcija:
Svi novi pretplatnici kablovske televizije koji se opredele
za D3 digitalnu televiziju i dodatni paket Sport Klub HD
uz minimalno korišćenje usluga 24 meseca, oslobođeni
su plaćanja priključne takse za uređaje D3mini ili D3cam i
dodatno dobijaju 2 meseca kablovsku televiziju i dodatni
paket Sport Klub HD po ceni od 1 dinar mesečno.
http://sbb.rs/Binary/316/sbb_cenovnik_akcijski_08_2016_v1.pdf
Jenostavno, ne daju da se po ceni od 1245 din dobiju svi digitalni kanali, ili renta ili dodatni paket kanala. Ranije je bila besplatna digitalizacija ali ta akcija je ukinuta.
 
Ne znam kakve sad veze ima HBO sa svim napisanim? Samo sam naveo koliko šta košta i kakva je trenutno akcija. Osnovni digitalni paket verovatno koristi najveći broj korisnika i vredi tih 1245 din. Ali s obzirom da je uslovljen raznim rentama, dodatnim paketima na kraju ne ispadne povoljan.
Možda sam pogrešno shvaćen u prethodnom postu: stoji svi digitalni kanali a trebalo je da stoji svi digitalni kanali iz Start paketa.
 
Ne znam kakve sad veze ima HBO sa svim napisanim? Samo sam naveo koliko šta košta i kakva je trenutno akcija. Osnovni digitalni paket verovatno koristi najveći broj korisnika i vredi tih 1245 din. Ali s obzirom da je uslovljen raznim rentama, dodatnim paketima na kraju ne ispadne povoljan.
Možda sam pogrešno shvaćen u prethodnom postu: stoji svi digitalni kanali a trebalo je da stoji svi digitalni kanali iz Start paketa.
Pa ne doplacuje se nista uz D3, samo ko zeli, prema njihovom shvatanju "veci komfor" doplacuje za cam modul, ili za vise prikljucaka.
Samo prokleti TV,net moram da uzmem neki mobilni ,tipa mts 5 giga za 445 dinara.
Njihove cene su zaista previsoke i nemaju paket za penzionere, kao što ga ima recimo Ikom.

Nemoj da te to nervira, evo SBB je kupio Ikom, pa ce sigurno ukinuti i taj paket za penzionere.
 
Možeš da uzmeš Sport klub HD paket koji košta 210 din, u tom slučaju ne bi plaćao 290 din rentu cam modula. Inače u cenovniku od 1.9. do 31. 10. postoji jedna akcija:

http://sbb.rs/Binary/316/sbb_cenovnik_akcijski_08_2016_v1.pdf
Jenostavno, ne daju da se po ceni od 1245 din dobiju svi digitalni kanali, ili renta ili dodatni paket kanala. Ranije je bila besplatna digitalizacija ali ta akcija je ukinuta.

ovo mi se jako dopada...super...
 
dakle, ako sam shvatio, kao novi korisnik uzmem Start paket TV plus SK HD paket i placam 1 din prikljucak, dobijam CAM modul gratis, 2 meseca free imam TV, tj po 1 din, i onda placam 22 meseca 1245+210 din ...jel tako ???
 
Trebalo bi da je tako, ali ipak bih ja sve to pitao u nekoj poslovnici da dobijem zvaničnu potvrdu. Mada, ono što piše u ugovoru je najvažnije pogledati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno