Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nudi ali u suštini nema razlike između fiber i običnih osim u uploadu (3:7 Mbps) i ceni (fiber je 400 dinara skuplji)... I kod jednih i kod drugih je optika do zgrade a odatle do strana koaksijalac...
 
Da li neko zna da li je u Skojevskom naselju IKOM ili SBB? Konkretno Luke Vojvodića ulica, tu trebam da iznajmim stan pa zato pitam.

Tamo je bivsi PTT KDS - sadasnji PostaNET KDS. Drugim recima, ocaj od provajdera. Idi na adsl na toj lokaciji, cvideo sam da su letos razvlacili optiku pa mozda moze i vdsl, raspitaj se konkretno za tacan broj telefona.
 
Seca li se neko - da li SBB ima neke promocije u decembru/januaru?
 
Pretplata prva tri meseca 1 din za Silver i Gold pakete uz ugovor na 24 meseca traje do 31. decembra.
 
Da li to znaci da verovatno nista novo nece nuditi...
 
^ Samo za nove korisnike.
 
Da.

Ja ću najverovatnije preći na Silver paket (D3 + net, možda i telefon) od decembra. Do sada sam ih ignorisao, ali pošto je Telekom jadan (sem mobilne telefonije), nema treće. Nas nazovu jedno dva puta godišnje da nas pitaju za paket pošto koristimo njihove usluge već "100 god" i redovno plaćamo. Poslednji put kada me je nazvala samo sam rekao da imam digitalni satelitski risiver povezan na net. Sve bilo jasno :D.
 
Jel' probao neko kakva mu je slika na free DVB-C kanalima, recimo RTSHD? Jel' bolji nego kod IKOMa? Zvuk, 2-kanalni?
 
RTS HD gledam od kako su ga uveli od prošlog leta. Slika i zvuk su odlični. SK1 digitalno ima vidno bolju sliku od analognog.

---
Dogovorio se sa ćaletom. Uzećemo Silver duo (tv3 + net). Od telefona nema ništa.

Evo od jutros - analogna polumrtva, digitalna i net skroz mrtvi. Pre dve nedelje ceo grad je ostao bez njihove usluge od 15 do sigurno 20 časova, a neki delovi grada i dosta duže.
 
Ima li neko problem sa HBO kanalima,da sve što je između filmova nema zvuka?Traje već par dana.
 
Rofl, u*ro sam se sto mi ne verujes. :D

Ovo je aktivacioni paket koji imas par dana nakon sto promenis paket.
 
Ima li neko problem sa HBO kanalima,da sve što je između filmova nema zvuka?Traje već par dana.

Stavi na srpski audio umesto engleskog, ili obrnuto. :D Nemam HBO trenutno ali znam da je tako bilo pre. Te reklame između filmova imaju zvuk samo na jednom od dva jezika.
 
@Gizmo
Drugar ima stan na onoj strani gde su pre bile garaze i ima SBB.
 
Poslednja izmena:
Jedva docekam da predjem s telekoma na SBB u naselju Stepa Stepanovic i u zadnjih nedelju dana evo po drugi put se gubi komplet usluga. Sto je najgore kod ovih copavih paketa cim nema usluge nema ni telefona pa si odsecen od sveta...
 
Meni je danas prekidalo, i juče čini mi se. Verovatno je predugo radilo dobro, pa je vreme za postepene probleme pred praznike. :D
 
Meni radi sve super sa ovim EPC3928 uređajem :)
Samo prošlo je više od mesec dana, a fiksni telefon još nisu poslali ...
 
Jedino što d3go kada se na njemu pusti utakmica radi katastrofalno - toliko secka da to nije normalno.
 
Pa i nije ...
Radi ok jedino na telefonu smara ono oko rutovanja, a preko računara onaj plagin ne radi sa x64 browser-om :)
 
Kod mene je večeras košarka u momentima igre bila prosto neglediva i to na njihovom netu od 60/3 brzine.
 
Rofl, u*ro sam se sto mi ne verujes. :D

Ovo je aktivacioni paket koji imas par dana nakon sto promenis paket.

Nisam te pitao za aktivacioni paket.
I btw. lepo su te mama i tata naucili da se izrazavas.
Sigurno su ponosni na tebe.
 
Kod mene fercera sve ko Svajcarski sat i d3 i net i tel,samo da ne ureknem ;)
 
@ Martin - I meni je proradilo oko pola 10, a nije do zgrade, vec su imali grupni kvar (again)... Sad jos samo da se izborim zasto mi ovaj mesec nije pusten paket koji sam potpisao...
 
Poslednja izmena:
Šta misliš pod tim grupni kvar?

Tako se SBB izrazava kad zovem (valjda misle na to da im je vise ljudi prijavilo isti problem), a znam da nije vezano za moju zgradu jer jos neki nisu imali koje znam a nisu u mojoj zgradi. No nebitno sad radi :)
 
U mojoj zgradi nije bilo prekida ni kod koga - možda je do dela naselja i nekog čvorišta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno