Šta je novo?

Webmoney

str4jo

Cenjen
Učlanjen(a)
11.12.2007
Poruke
698
Poena
169
Mislim da nikad nisam video bilo šta komplikovanije od ovoga. Ko im smisli čitav sistem treba ga u zatvor poslati momentalno. Da li iko koristi pomenuti sistem plaćanja i da li može bar malo razjasniti koji je najlakši način da dodam pare u svoj novčanik... i kakvi su ono WM Keeper klijenti, Light Classic- ovo ono. Stvarno alal im vera kako su iskomplikovali jednostavnu koncepciju.
 
niko ništa? a vala baš i ja sam lud što se zamlaćujem time osedeću od enormne gluposti
 
Ja sam se reg na Webmoney da bih kupio neke igrice za mene preko neta . Djabe imam ovu Visa karticu . Kad i dalje ne mogu da provalim kako da ubacim pare na webmoney. Ako neko moze neko da pomogne hvala...
 
Webmoney ti je rusko cedo, njihov sistem placanja. Izuzetno komplikovan kao sto si rekao, pre svega mislim na proces dobijanja PERSONAL PASSPORT-a kako ga oni zovu.Sa formalnim passport-om je pitanje vremena kad ce da ti blokiraju nalog.
U svakom slucaju, ima tu puno perpitija dok ne dobijes normalan nalog za koriscenje i placanje na ruskim aukcijama recimo.
 
Imem problem oko verifikovanja Webmoney naloga treba njima da posaljem pasos,medjutim nemam pasao pa sam im poslao scan licne karte,ali oni kazi kao informacije nisu ispravne.

Da li je obavezno koristiti pasos ili je mozda neko uspeo da verifikuje sa licnom kartom?
 
Nazad
Vrh Dno