Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

@enraged zahvaljujem.
 
Može detaljnije kako si ovo izveo, ako ne javo bar preko PM? Hvala unapred.

Pa brat ima SBB internet i on je napravio VPN server i otvorio port na ruteru, ja sam napravio konekciju i nakacio se. I to je sve, e sad ako te zanima kako je on to uradio, mogu ga pitati.

PS Posle nekog vremena pukne i kaze nije moguce gledati ovaj program na vasoj mrezi, nisam merio posle koliko, ali recimo na sat-sat i po vremena se to desi. Dakle imaju neku periodicnu proveru.
 
Ljudi jesam li ja jedini kome su d3 go kanali(konkretno na telefonu) daleko kvalitetniji od SD kanala na tv-u?
 
Koristim LG 32lk330 al izgleda da je doslo vreme za zamenu. Zna li neko u kojoj su rezoluciji kanali na d3go?
 
Pozdrav ljudi, vidim piše se o tome kako je moguće gledati d3go van sbb mreže u browseru.
Nažalost ne smem reći jedan lagan način (jer bi se raširilo i d3go bi odmah blokirali na taj način), ali vam mogu pomoći da je to samo moguće u mozila pretraživaču i da je potreban jedan addon. Eto, probajte pa ko uspe zamolio bih da ne širi velikim masama jer to nije u interesu njima i ponavljam čim bi to saznali blokirali bi d3go.
 
Da li mogu da snimam D3Go kanale ako gledam preko računara.Imam xp/8.1?
 
Ako imam HD kanale u paketu, da li bi automatski trebalo da imam i na D3GO?
 
Za HD kanale važi isto što i za SD varijante u smislu radi-ne radi ako nije SBB. Inače da, na kojoj god platformi ako imate HD paket aktiviran, HD kanali(ti koje imate plaćene) rade i na D3go.
 
Pozdrav ljudi, vidim piše se o tome kako je moguće gledati d3go van sbb mreže u browseru.
Nažalost ne smem reći jedan lagan način (jer bi se raširilo i d3go bi odmah blokirali na taj način), ali vam mogu pomoći da je to samo moguće u mozila pretraživaču i da je potreban jedan addon. Eto, probajte pa ko uspe zamolio bih da ne širi velikim masama jer to nije u interesu njima i ponavljam čim bi to saznali blokirali bi d3go.

Ma reci, ne zezaj... ;)
 
Podneo sam zahtev za D3 GO trio pa me zanima, da li postoji neka mogucnost da gledam preko telefona tv a da ne koristim sbb internet? Ima dosta stranica ovde na temi pa bi bilo muka da se cita.
 
Pisala je fora par postova iznad.
 
Jel ovo, da se pusti preko mobilnog interneta neki tv I kada krene program, da se upali wi fi I ugasi mobilni internet? I da se skine modifikovani apk.
 
To imaš na onom slovenačkom forumu. Ukucaj na google "D3 Go Yani" :)
 
Jos kad bi znao njihov jezik :D
Sad, samo da stigne trio paket. Meni je malo nejasno, kako to preko mobilnog interneta hoce da radi a preko adsl-a nece
 
Poslednja izmena:
Imas google prevodilac imas addon za FF da prevodi stranice imas milion mogucnosti da razumes bilo koji jezik.
 
Poslednja izmena:
*bem ti d3go, non stop ima error, ne mogu da gledam:-(

Jel moguće da već sat vremena imam screen capture error!?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno