Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

i ovde radi d3 go. doduse, hbo go vise ne radi sa najnovijom verzijom, i jedno pitanje:

da li kod nas moze da se kupi android box na kom d3go sigurno radi?
 
Ni kod mene nece. Kaze
Seems to be problem with connection.
 
Ništa. Gadovi očigledno čitaju forum. Kad treba nešto da se popravi, čekaš ko ***** 3 nedelje, ali kad treba da se pokvari i blokira, onda su ažurni ko švajcarski sat.
 
Ni kod mene nece. Kaze
Seems to be problem with connection.

Imam Huawei mate 7(Android 4.4.2) i juce sam prvi put stavio novu d3go i sve je radilo za desetku.Jutros upalim tu istu novu d3go i javlja mi milion i jednu grešku.
Prvo javi ovu tvoju sa konekcijom pa onda da funkcija nije dostupna (vmx:android 6),pa onda da se pretplatim na sve kanale!!pa onda greška vmx android 1.Posle sam stavio ovu najnoviju prepravljenu i opet svi isti problemi da bi mi sada sve radilo kakao treba na najnovijoj originalnoj d3go.Stvarno ne znam šta da kažem.Sve to vreme sam probao taj isti d3go na drugom telefonu G2 sa lizalicom i sve je radilo.Probao sam i drugi tablet i treći fon svi sa 4.4.2 i svuda je isti problem kao na mom mate7.Ovaj d3go me naprosto izluđuje ali stvarno izluđuje:mad:
 
Poslednja izmena:
I meni od juce. Izgleda da i njihovi programeri citaju forum.
 
Ako citaju ovaj forum onda neka shvate vec jednom da je potrebno napraviti nekoliko d3go aplikacija kako bi se pokrili razliciti android operativni sistemi i procesori.
Sada su kao sredili lizalicu ali su takoreci upropastili sve moje uredjaje na 4.4.2.
 
Poslednja izmena:
da se i ja javim da kod mene i dalje radi i da ponovim pitanje

- da li kod nas moze da se kupi android box na kom d3go radi?
 
Ja sam obrisao sve ali opet neće da otvori.

Punkas, kod nas teško. Jedino ako može da se pronađe box sa kitkatom.

Dosta je jeftinije da se poruci od Kineza.
 
Ja imam RK3288 4.4.2 box, sa svim mogućim ovim čudima za proveravanja root-a dobijem inf da uređaj nije rutovan, međutim kada pokrenem D3go dobijem informaciju da privremeno ili trajno uklonim root.
 
I meni sada radi.Zlopatim se već par dana ,valjda će sada da radi.

Nije to do brisanja keša,juče sam brisao sve i ništa i brisao na još nekoliko uređaja pa ništa a od jutros mi radi na svim uređajima,što znači da je to nešto do njih.
 
Poslednja izmena:
Bio je kvar do njih. Juce sam brisao kes data i apk. Danas pak radi.
 
Rade li nekome hd kanali. Meni kaze da se pretplatim na njih a ja ih vec imam na d3i....
 
Hustler hd bije sve u 16. :)
 
Stani koja sad radi preradjena verzija ili njihova nova apk ?nisam pokusavao par dana....
 
Sada su me zvali iz podrške i kažu da je problem bio kod njih u vidu verimatrix android 6 poruke,baš kao što sam ranije napisao.Meni sada radi ona najnovija prepravljena na android boksu(uz isti problem koji sam imao ranije da HD kanali stucaju posle ucitavanja bržeg strima) i radi mi ova najnovija originalna app na mobilnom telefonu.
 
Napokon radi na LG G Pad V500 tabletu :) vise n epokazuje da je rootovan a nije nikad ni bio.
 
Poslednja izmena:
Jer izašla ta 3.4.1 V2 ???
 
Nju sam postavio pre par dana.
 
Ahaj,ja pogledah u app info i na kraju ima samo V,nema V2 ali je app V2.
 
Sky provaljen si :)Danas cu ponovo da probam novu ako ponovo nece da radi ,onda ta v2 ,inace hvala za info nekim ljudima bas znaci ova apk narocito gastrabajterima od kad su im ukinuli d3i .
 
Ima kakva verzija da radi na LL i da moze na drugim mrezama? Da nije sbb.
 
Je l zna neko kako da snimam video sa zvukom koji ide preko d3go
 
Nazad
Vrh Dno