Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Hvala. Onda jedino da vidim to u telenoru i da mozda probam da podesim da ne pusta HD snimak, vec da drzi na nizoj rezoluciji...
 
Mozes da koristis Netlimiter. Ogranicis protok recimo na 800 kbps. Slika će biti malo lošija, ali gledljiva. A samim tim ćeš moći komotno da gledaš i više sati dnevno.
 
Hvala. Onda jedino da vidim to u telenoru i da mozda probam da podesim da ne pusta HD snimak, vec da drzi na nizoj rezoluciji...
Jesi svestan da neki kanali nisu dostupni bez SBB konekcije? Npr FOX-ovi i Sport Klubovi.

Mada ima neka fora da rade svi kanali ali je uglavnom veliko cimanje i nerviranje.
 
Znam za to. Ma nista, nesto drugo cu da probam. Ma ja to hteo nesto caletu, imao je neku sitnu hirusku intervenciju pa se smara u bolnici, hteo sam da mu ponesem laptop i da mu pustim da malo gleda tv..
 
Ja sam siguran da na mts mobile ne rade samo Discovery. Koristim na mobilnom. Druga je priča sa adsl. Tamo rade samo domaći kanali.
 
Zašto bi ograničavao protok HD kanalima kada imaš te iste kanale u SD varijanti?

Bolje uzmi nešto besplatno na bazi T2 tjunera,svaki kanal u bolnici je premija.Bocni mu T2 tjuner u lapi topija i biće kanala.
 
Poslednja izmena:
Zašto bi ograničavao protok HD kanalima kada imaš te iste kanale u SD varijanti?

Bolje uzmi nešto besplatno na bazi T2 tjunera,svaki kanal u bolnici je premija.Bocni mu T2 tjuner u lapi topija i biće kanala.

samo sto mu treba dobra antena...
 
Tjuner košta oko 4000. Ako je u gradu gde je postavljen predajnik, onda će raditi i sa fabričkom. Nisam znao da je u pitanju bolnica. Treba videti kakva je to bolnica. Ja dok sam ležao u bolnici mesec dana, bio sam u takvom delu gde je jedva dopirao mobilni 2G prijem, a od TV signala ništa. Zidine ko u kazamatu. Bio sam u Sremskoj Kamenici, tik do Fruške Gore.
 
U najgoroj varijanti svaka soba ima šteker pa možeš da zabodeš neku sobilnu antenu sa napajanjem.

Ja sam posle oprecije u šteker nabio malu sobilnu grejalicu da se ogrejem ko čovek jer je duvalo i puhalo kao da sam na vrhu Kopaonika:smash:
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje. Hteo bih da koristim ovu d3 goo uslugu na laptopu, ali nemam mrezni internet, pa sam mislio da kupim MTS mobilni prepaid internet, vidim da daju 4GB neta za 2600. E sada, ne znam da li ova d3 goo aplikacija moze da radi sa ovim netom? i koliko trosi podataka, da li moze da mi bude ovih 4GB za period od nekih 10 dana?

Ja sam uzeo 50GB kod mts-a, PostP bez ugovorene obaveze. Potrosio sam za 8 dana :(
D3go vuce ko usisivac.
 
Ma, mi smo banana drzava, sunce ti, nasi paketi imaju po 200-300MB neta. A hoce da uvedu 4G, ne znam samo za sta ce nam tolika brzina, smesno...
 
Ja sam uzeo 50GB kod mts-a, PostP bez ugovorene obaveze. Potrosio sam za 8 dana :(
D3go vuce ko usisivac.

ako si ga gledao po ceo dan i to uglavnom HD kanale onda stvarno neznam cemu si se nadao

ja imam 20GB kod MTS-a i traje ceo mesec, ali pazim na potrosnju sto preporucujem i tebi
 
Jel može d3 go da radi na Web os 2.0 na LG smart televizoru?
 
Pozdrav svima. Da li neko ima preporuku za SBB proxy kako bih mogao da gledam sve kanale preko D3GO u inostranstvu?
Hvala :)
 
Ne znam za proxy, ali moze se VPN namestiti kod nekog ko je na SBB internetu, pa se konektovati na taj VPN pre pokretanja streama na D3GO sajtu. Bilo je reci o tome u ovoj temi.
 
Kako da odregistrujem uredjaje? Trenutno mi svuda prikazuje da sam dostigao maksimalan broj registrovanih uredjaja. A jos mesec dana ga imam za dzabaka.
 
Na portalu moj sbb, ali svakako moraš čekati mesec dana da registruješ novi uređaj tako da ti ne vredi.
 
Fora je u tome sto tamo ne prikazuje registrovane uredjaje na mojsbb.

Edit: nasao sam...
Hvala ti.
 
Poslednja izmena:
Na portalu moj sbb, ali svakako moraš čekati mesec dana da registruješ novi uređaj tako da ti ne vredi.

Mesec dana je rok za brisanje narednog uredjaja. Nakon brisanja mozes odmah da registrujes novi. Ja sam to uradio prosli mesec. 1 brisanje za 1 mesec.
 
Nazad
Vrh Dno