Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

A kako da ukucam kod kada je tab vec otkljucan za tu mrezu? Mora da ima neka fora a ja trenutno bez ideje.
 
A kako da ukucam kod kada je tab vec otkljucan za tu mrezu? Mora da ima neka fora a ja trenutno bez ideje.

Pa da, ja se nisam udubljivao u prakticni postupak otključavanja, ovaj moj tablet, koji uzgredbudirečeno još uvek radi sjajno sa joe-vim rom-om, sam kupio od čoveka kome je istekao ugovor, pa sam i ja hteo da ga legalno otključam.
Čovek mi je rekao da neće biti problema sa otključavanjem, ali da sim kartica za koju je vezan ugovor mora biti u uređaju blabla.. .
Posle ga ja više nisam zvao jer mi nije bilo bitno, tablet je i onako otključan sa ovim rom-om.
Možda ti je najbolje da odgovor potražiš u njihovoj poslovnici....
Pa nam napiši šta si uradio

:)
 
Poslednja izmena:
Problem je sto je sa ICS-om tab vec otkljucan ali kada vratim fabricki HC, tj. Onaj Begramov SW tab ne mogu da otkljucam preko koda s drugom karticom. Ako ubacim originalnu karticu nemam opciju da kucam kod.
Na Nokiji jednoj sam se isto tako mucio i na kraju sam morao da kucam kod u nekom odredjenom formatu sa prefiksima i karticom na mrezi ali kako to da uradim na ZTE tabu? Em ne znam u kom formatu da kucam em na HC-u ne postoji dialer :d
Nisam imao vremena da se mlatim s njim a ni da zovem podrsku jer nisam kuci pa i ne mogu da probam. Zato i pitam jel se mlatio neko s tim... Ako neko ima neku kreativnu ideju neka napise da probam.
 
Problem je sto je sa ICS-om tab vec otkljucan ali kada vratim fabricki HC, tj. Onaj Begramov SW tab ne mogu da otkljucam preko koda s drugom karticom. Ako ubacim originalnu karticu nemam opciju da kucam kod.
Na Nokiji jednoj sam se isto tako mucio i na kraju sam morao da kucam kod u nekom odredjenom formatu sa prefiksima i karticom na mrezi ali kako to da uradim na ZTE tabu? Em ne znam u kom formatu da kucam em na HC-u ne postoji dialer :d
Nisam imao vremena da se mlatim s njim a ni da zovem podrsku jer nisam kuci pa i ne mogu da probam. Zato i pitam jel se mlatio neko s tim... Ako neko ima neku kreativnu ideju neka napise da probam.

Ovo si mozda video, setih se da sam nekad gledao...

http://youtu.be/xWQMZl2eD2Q

možda pomogne...

edit...
ovo je 7' tab i ima dialer...
 
Poslednja izmena:
Gde si video dialer?
Kada ubacis drugu karticu, kao sto su oni uradili dobijes taj sivi ekran gde ti izadje odmah da kucas kod za otkljucavanje. Problem je sto ne prihvata kod. Jedino ako mi je nesposobni VIP poslao pogresan kod.
 
Nije dialer, u pravu si, moja greška.

Ovih dana ću i ja dobiti kod, pa ću probati i sam sa otključavanjem, javiću kakva su moja iskustva...
 
Lik od kog sam kupio tablet pre više od 2 godine je tek juče, onako usput zatražio kod, rekli su mu da će ga pozvati nakon neke provere, meni kod stvarno nije toliko bitan, ali nek se nađe.

Odkud je potrebno toliko čekati?
 
Dobar dan svima i jedna ako moze jedna pomoc,

u pitanju je v11a bio u servisu 4 puta menjali plocu, bateriju, firmware i nisu uspeli da rese problem sa punjenjem.
Nece da puni, indikator punjenja pokazuje punjenje ali konstantno stoji na 6%. Probao sam kalibrator baterije ali vecina radi kada je bat. 100%.
Menjao sam punjac umesto orginalnog 2.1 A probao sam i 5A i isto.

Hvala unapred
 
Ako je menjana ploca, baterija i sw to je jedino ostalo.
Nego, jel tebi stvarno stoji zakucano na 6% i nece da puni ili se tab napuni ali samo pokazuje 6%? Kapiram da je ovo drugo.
 
Ako su zamenili plocu i bateriju zamenili su ti 95% uredjaja ako izuzmemo ekran i punjac koji si zamenio sam. Tu je sva elektronika. Zamenili su ti i sw. Jedino sto mi pada na pamet je kabl. On je i ovako specifican, ne mozes probati drugi.
Galaxy S3 je fon koji ima probleme s punjenjem zbog loseg kabla npr. Ili zabode punjenje na nekom procentu kao kod tebe ili ima trip da toliko sporo puni da ga ne moze napuniti nikada. Sad ti izvuci pouku iz toga. Ja od starta sumnjam na kabl. Ako uservisu nemaju drugi kabl za probu dogovori se s nekim da sednete na kafu i samo da probas tab dali ce da pregura tih 6%, pomoci ce neko odavde ako cita a jos ima tab kod sebe.
 
Probaj da ocistis konektor za punjenje od prasine (cetkica za zube, ako ne pomogne mozes i kompresorom da izduvas), zna i to da pravi problem.
 
Posto ovo uputstvo vise ne radi, seca li se iko kako se instalira update. Btw, iz ciste obesti sam ga vratio na fabricka i sada ne prihvata mail adresu staru (koju inace koristim na svim uredjajima), samo novokreiranu, i ne dozvoljava mi da instaliram nijednu aplikaciju (ni preko playstore-a, ni drugacije). Bas me iznervirao.
 
Ja zaboravio, nisam ga odavno čačkao , žena ga prisvojila...

Inače tablet i dalje radi odlično, kao i prvog dana.

Pogledaću malo, pa ako se prisetim i pronađem, javljam
 
Ne znam zasto me ovako zlostavlja. Tablet radi vrh i dalje, ali ovo mi zaista nije jasno.
 
Uspeo sam pomocu nekih preostalih radnih linkova da preko adb, fastboot-a, cwm-a, da ubacim cm10 i za sada sve ok. Samo jos gaps nisam uspeo da ubacim.
 
Problem je sto je sa ICS-om tab vec otkljucan ali kada vratim fabricki HC, tj. Onaj Begramov SW tab ne mogu da otkljucam preko koda s drugom karticom. Ako ubacim originalnu karticu nemam opciju da kucam kod.
Na Nokiji jednoj sam se isto tako mucio i na kraju sam morao da kucam kod u nekom odredjenom formatu sa prefiksima i karticom na mrezi ali kako to da uradim na ZTE tabu? Em ne znam u kom formatu da kucam em na HC-u ne postoji dialer :d
Nisam imao vremena da se mlatim s njim a ni da zovem podrsku jer nisam kuci pa i ne mogu da probam. Zato i pitam jel se mlatio neko s tim... Ako neko ima neku kreativnu ideju neka napise da probam.

Jesi li na kraju provalio kako da uneses kod? I mene muci isti problem...
 
Ja sam stavio ics. Bilo mi je bitno da ga osposobim da mogu nesto da instaliram na njega, posto izgleda kada sam vratio tab na fabricka da je izgubio kogucnost da se poveze sa serverom kako valja nikako nisam mogao da ga nateram da radi...
 
imam chudan problem sa ovim tabletom, imam ga preko 3 godine, kupio za klinca da se igra. Dok se klinac igrao na nekoj igrici tablet je potrosio bateriju i ugasio se, sada kada hocu da ga upalim stoji zeleni android i pise enter your password. Pokusao sam sa lozinkom od gmail-a na koji je bio registrovan ali i izbacuje error. Da li nekome desavalo ista slicno i da li ima resenja? Flesovao sam uglavnom samsung telefone i sat risivere ali mi je postupak za ZTE nepoznat. Da li neko moze detaljnije da me uputi. Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno