Šta je novo?

Razmena PC igara

Imam Titanfall za razmenu (origin key). Ne znam sta hocu, nesto dobro. :d
 
Treba mi Binding of isaac rebirth, u zamenu imam Borderlands GOTY kljuc, LA Noire steam gift ili placanje preko paypal (po ceni po kojoj se moze uzeti u RU).
 
Imam Metro 2033
trazim Metro 2034











LOL
Sala naravno :d , ko nije uhvatio dok je bilo free nek mi se javi da mu posaljem.
 
Da li neko možda ima Space Engineers za menjažu?
 
Imam Far Cry 4 Gold Edition Uplay Key , trazim Grand Theft Auto V PRE-ORDER Steam Key ili The Crew Limited Edition PRE-ORDER Uplay Key
 
Upravo ovo sto je smith rekao... Takve se stvari se bukvalno docekaju na noz, tako da je bolje da udelis nekom prijatelju ili clanu foruma...
 
Ima li nekog voljnog da trejduje Batman AA za kartice? Ako ima neka mi posalje pp, hvala :)
 
Jel ima neko CS:GO, treba mi za drugara a na KP deru sa cenama. Nudim one kutije za oruzija/skinove iz cs:go ili parice.
 
^Nek se strpi koji dan (cetvrtak) bice veliki sale na Steamu, mozda bude CS:GO
 
Bio je i ranije 75%, a ne postaje nista mladji.
 
Ma, negde rekoše da neće više da idu preko 50% jer se dosta nakupuje tako za alt akaunte i čitere, a ni ovako nije previše skup. I eto, već neko vreme ga nema preko 50%.
 
Ne znam da li su rekli ali ima logike, znam da su prosle godine bas tako za neku rasprodaju oko Bozica ili NG prodavali na Steam-u bas za nekih smesnih 3e... Znam da sam propustio tada i da posle toga nije bilo ispod 5-6e ako se ne varam...
 
Poslednja izmena:
Ja racunam da ce za bar za winter sale da bude 75%, a ako ni tad ne bude onda verovatno ostaje 50% na svakom salu zbog alt akaunta kao sto kazes.
 
Da li je moguce da su citeri toliko tvdoglavi da igraju na steamu. koliko njima treba kopija? Uhvate ga 3 puta, a on dodje i cetvrti? Ajd na stranu sto je nezanimljivo tako igrati, ali bre kako im ne dosadi da se bakcu?
 
Imaš one skill grupe, pa neko vidi da veze nema sa CS-om, uzme skine cheat i tako pokušava da se probije na što viši rank. Neko je glup i očigledan, neko to koristi pametno. Imao sam lika u timu koji se samo trčao po mapi sa diglom i van šatovao sve i samo napiše u četu "I help you guys", ja sam pao. Sledeću rundu dobio VAC ban, ko zna šta je mukica koristio.
 
Neće njih sprečiti par dolara razlike, samo što je Valve ukapirao da će na taj način zaraditi više.
Ostao mi višak CS-a od ranije, i većina koja se javila da kupi je imala VAC ban



Bio je i ranije 75%, a ne postaje nista mladji.
Ni ovo nije meni jasno vezano za neke matore naslove od od pre 5 i 10 godina
Npr koja je poenta da MDK košta 10e, a da je paket MDK&MDK2 15e i sad je kao nekih 50% jeftinije, a da bi bilo još crnje, ima daleko skupljih naslova.
Takvi naslovi treba da budu po par dolara max, pa onda iz neke nostalgije ili griže savesti kupim igru, ovako nema šanse
 
Poslednja izmena:
Delim sledece:

Steam Keys:

Mutant Storm Reloaded
Legends of Aethereus
Iesabel
Bumbledore
Vox
Blue Toad Murder Files
Eets Munchies
Rocketbirds: Hardboiled Chicken

Origin:

Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
Dead Space
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Medal of Honor

Desura:

Humble Indie Bundle #3 Desura Key
Humble Indie Bundle #2 Desura Key
 
Steam Keys:

Mutant Storm Reloaded - gone
Legends of Aethereus
Iesabel
Bumbledore
Vox
Blue Toad Murder Files
Eets Munchies
Rocketbirds: Hardboiled Chicken - gone

Origin:

Crysis 2 Maximum Edition Origin Key - gone
Dead Space
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
Burnout Paradise: The Ultimate Box - gone
Medal of Honor
Populous - gone

Desura:

Humble Indie Bundle #3 Desura Key
Humble Indie Bundle #2 Desura Key
 
imam Fifa 14 i Battlefield 4 + Battlefield 3 ACC menjam za Dragon Age: Inquisition.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno