Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Da, ili je random jer se nekom na carini cefnulo ili je zbog pakovanja. Nema veze s'tim sto lice na Beyerdynamic.
 
Ljudi, jesu li Kinezi vratili pare? :)
Pro 80 originalno dolazi u alu koferu, ali je na opisu napisano da ne salju kofer jer je tezak za isporuku. Tako da pro80 ne mogu lepse da se zapakuju nego u neku pucketavu foliju ili kutiju. 2050 je druga prica jer imaju svoju kutiju.
 
Verovatno su vracene zbog pakovanja ili neke greske u papirologiji...Takstar je 35-40e, Kinezi ne moraju da navode laznu cenu da bi izbegli carinjenje, pa nije zbog toga (va5da). Moj Takstar sam narucio od drugog prodavca, poslat je bez originalne kutije (sporazumno), sa svim sto treba, i stigle su uredno.

@Atomi: Ne drami, 'leba ti...sad p5ujes po Takstaru a kad si ga narucivao bio ti je extra...sto nisi pazario Sennheiser/AKG/Beyerdynamic onda? "Ne pazarite na Aliexpressu"...ma, 'ajde...
 
"Crni petak" ili petak 13. , obicni petak, nebitno je, petak ko petak al' popusta nema, nista od povoljno Philips SHP9500 na netu, negde po "razumnoj" ceni (citaj bagateno za 40-50% popusta na redovne cene), ko gled'o ko ne gled'o kupiti ga nece...
 
Poslednja izmena:
Stvarno nista zanimljivo od sluski nisam nasao a da se isplati naruciti kod nas. U NA da, bilo je stvarno extra akcija. AKG 701 za 150$, tri top sluske za 400$ itd
 
Zaboravih da kazem da me stezu na gornjoj strani,taj headband. Npr drugar ima ocigledno manju glavu i nije mu toliki problem,al mene ubi...sa strane je sve ok.
 
Posto su mi obrisali poruku,stigle su mi 681 EVO,stezu me na gornjoj strani,headband,ako neko ima resenje slusam.
 
Iako je problem u headbandu,tj toj gumi iznad glave a ne u padovima? Ostavicu ih preko noci...
 
Poslednja izmena:
Nema njih u redroosteru a i ne verujem da bi hteli da mi menjaju,pitacu ih dal hoce da mi vrate pare.
 
Poslednja izmena od urednika:
Moraju da ti vrate. Nisam mislio da kupiš tamo već na drugom mestu.
 
Nisu ni jeftine krastavac,definitivno slusalice prvo probam od sad,nista na slepo vise.
 
Ja sam cuo da za te slusalice treba prvo izvaditi sunjer kako bi bass radio.

Videces kada ih budes duze nosio jastucad ce da te stipaju u gornjem delu usiju.
 
Evo zasto je vracen Takstar HI2050:

"Adresa na pošiljci je nepotpuna. Za više informacija o pošiljci obratite se pošti. CR Pošta Novi Sad."

To sam dobio kao odgovor kada sam poslao cerinarnici e-mail i dao im proj za pracenje.
 
Odustao sam od cloud2 . nesto mi se ne daje 12500 za njih iako mi se mnogo svidjaju . Tako da se sad razmisljam izmedju 681 EVO i ATH-M30x . Ako budem bio raspolozen da dam 9k uzecu m30x . Valjda ce pred novu godinu da budu neki popusti pa cekam to , nadam se .. :D
 
Posto su mi obrisali poruku,stigle su mi 681 EVO,stezu me na gornjoj strani,headband,ako neko ima resenje slusam.

Možeš da ih rasturiš i vidiš da li može da se malo olabave gumice koje drže tu traku (headband). Evo ti ovde su ljudi to čačkali. Isto tako ta traka nije baš najbolje urađena i oće da pukne, pa su je ljudi menjali, pravili novu od nekog kaiša ili tako nečeg sličnog.

http://www.head-fi.org/t/670051/review-superlux-hd681-evo/75
 
Vratio sam ih danas,hvala clanu peja, nisam znao da u zakonu pise to za povracaj predmeta u prvih 14 dana, procitao sam zakon o zastiti potrosaca i skontao...
 
Imao sam problem da nabavim sluske koje preporucujete na threadu jer se vecina ne moze kupiti kod nas, a vremenski sam ogranicen. Da li su Kingston Hyperx cloud II sluske ok kupovina za nekih 70—ak eur? I da li se po kvalitetu zvuka i izrade mogu recimo porediti sa hd681evo?
 
Pa izgleda da se evo pojavio u redrooster-u u Nisu i da mozes da ih narucis.
 
Pa kontaktirao sam lika na KP iz Nisha koji jedini ima u ponudi doticne sluske ali mi je rekao da ih nema trenutno, pretpostavljam da je isti covek u pitanju.
 
Juče sam mu poslao slušalice, danas ih dobija, znači mora ih imati večeras/sutra. Osim ako nije već rezervisao. Red rooster je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Atomi popio bananu :D. Zna li ko zasto? Znam ga od ranije ali pitam cisto inf jer pratim 2 teme na forumu samo .
 
Prodace ih nekome samo u svome mestu, tesko da ce neko bez barem 500-800rsd manje hteti da ih plati jer su "polovne"...
 
Meh, njegova stvar...s obzirom da ih nema često kod nas, nije loše znati da negde mogu da se nađu. Da već nemam sluške, uzeo bi bih.
 
Nazad
Vrh Dno