Šta je novo?

Micro Sim kartica za Iphone 4s

Ateluv

Slavan
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruke
1,440
Poena
245
Drug je danas uzeo Iphone 4s tj. dobio iz francuske (sim free). Sta da radi sa karticom posto tel. podrzava micro sim kartice. U telenoru su mu rekli da mogu da mu daju micro sim ali da predje na postpaid (trenutno korist prepaid i ne bi presao u telenor ako ne mora. Da li postoji neko bolje resenje? :wave:
 
Neka odabere mrezu koja mu najvisa odgovara, tj koja ima najpovoljniji pp paket za njega. Pripejd je ruzna proslost . ima sasvim solidnih postpejd paketa danas, a furati IP4s sa pripejd karticom je isto nebulozno kao ugraditi plin u Aston Martin DB9 :d
 
Ako je u BG-u, iSrbija, Kosovska 28 i lepo mu secnu karticu...
 
Ili sam, cvrsta ruka, ostar skalpel. Sve ok, ja tako secnem, koji cutter, kladim se da svaki elektricar to uradi iz keca.
 
Neka odabere mrezu koja mu najvisa odgovara, tj koja ima najpovoljniji pp paket za njega. Pripejd je ruzna proslost . ima sasvim solidnih postpejd paketa danas, a furati IP4s sa pripejd karticom je isto nebulozno kao ugraditi plin u Aston Martin DB9 :d

Ni ja bolje ne bih srochio +1
 
Neka odabere mrezu koja mu najvisa odgovara, tj koja ima najpovoljniji pp paket za njega. Pripejd je ruzna proslost . ima sasvim solidnih postpejd paketa danas, a furati IP4s sa pripejd karticom je isto nebulozno kao ugraditi plin u Aston Martin DB9 :d

Kao sto rekoh, covek je dobio mob. Sto se mene tice da se ja pitam leteo bi u oglase samo tako...da koristim fon od 700e...neka hvala, nisam gadljiv na lepe stvari al ovo ne vredi vise od 350!!!!

A sto se AstonMartina tice....pa ovo je Srbija ...zar je malo dzipova od 30 i kusur hiljada evra koji idu na gas, pa i ovo opravdavam jer je poklon :)

Ipak ce raditi makaze.
 
Pa nije da ne vredi.. ali je precenjen svakako + ako izgubis nastane ibedacenje epskih razmera :d Ako proda moze da pazari vise lepih stvari i dobar telefon.. ali izgleda je u tripu da ima ajfona :D
 
Kad u Srbiji imas Iphone to je kao da imas sveti gral u rukama :)
Smartphone bez ikakvog interneta ti ne sluzi nicemu, onda ga koristis kao nokiu 3210 :D

Sent from my Samsung Galaxy S 2 powered by ICS Domination
 
Cim upalis, dobar dan 5 litara :)

Sent from my Samsung Galaxy S 2 powered by ICS Domination
 
Nazad
Vrh Dno