Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Gledam na konzolama izgleda kao mobilna igra. A kada uzmes u obzir da niko nece cijeniti sto je simulacija igrajuci na stiku, njih 99%, + gdje je moding scena.. igra je krš i mislim da ce udariti dobro glavom od zid.

Ljudi se zale na sve i svasta. Od multi do glupog AI. Ja im pokusavam objasniti da je simulacija i da je to poenta igre, ljude to ni ne interesuje: "Not at all important to me. It doesn't matter if there is only one banana if its spoiled". I zasta, kunos nema sta tzraziti pored ostalih vožnji na konzolama jer se sve igraju na isti arkani nacin. Iz te perspektive pCARS jede korsu na konzolama (za koju su se by the way opet neki zalili da je previse teska).

[youtube]0YBzNDY5hMk[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Pa najveci problem kod ljudi je sto je AC teska, a mene to bas privlaci da napredujem i da se mucim i dodje rezultat :D ipak je to simulator...
 
Poslednja izmena:
Sa razlogom ne postoje simulacije na konzolama i sa razlogom su racing igre koje pokrivaju sve platforme zapravo arkade. Procenat gejmera koji koriste volan na konzolama je mizeran. Da ne spominjem ne postojanje slobode za periferiju.

Kada oduzmes glavni aspekt AC, mislim da su se grdno presli sa portom na konzole koje je bio veliki poduhvat za njih. Mislio sam da ce izbaciti komopletnu igru a ne ovu PC testnu verziju. Bas me zanima sta je slijedeci potez. Da li popunjavanje rupa ili beskonacno štancanje DLC-ova u oblivion. Jer ne postoji ni trunka logike zasto igrati AC (ako nemas volan) pored pcars i ostalih "established" naslova.
 
Poslednja izmena:
AC teska? Po meni je iRacing MNOOOOG tezi, sto ne znaci da je i realniji. U iRacing-u ponekad imam osecaj kao da vozim po ledu.
 
Pa da, idu na tu kartu da ne postoji prava simulacija na konzolama. Navodno je PCARS uticao na to da dosta 'sim entuzijasta' proba tako nesto i kupi volan, iako PCARS nije simulacija, tako da imaju kao neke zajednica ljudi koji su zeljni tako neceg.
Eno ih na AC forumu divljaju, ubedjuju da je to tako i da sam 'pun predrasuda' sto se tice konzola i simulacija.
Napravili su ogroman propust u startu, nema mogucnosti pravljenja private lobija tako da za MP si osudjen na public servere bez sifre.. Totalno ludilo na AC forumu zbog toga, plus sto nemas nikakav leaderboard (nema zvanicno ni na PC-u al tu je RSR), frejmovi padaju konstatno ispod 60, screen tearing... mislim da nisu spremni za shit storm koji sledi kad igra zvanicno izadje sutra, klasican konzolas nece videti razlog sto bi uzeo AC pored PCARSa sa kisom, nocnom voznjom itd..

Samo se nadam da ova verovatno neuspela ekskurzija nece imati negativne posledice po PC verziju.

Na vedriju stranu, sutra izlazi 1.8 patch (uz njega besplatno Audi A1 i Historic Monza), i Tripl3 DLC za neku smesnu kintu, 2.99 izgleda.
 
Napravili su ogroman propust u startu, nema mogucnosti pravljenja private lobija tako da za MP si osudjen na public servere bez sifre.. Totalno ludilo na AC forumu zbog toga, plus sto nemas nikakav leaderboard (nema zvanicno ni na PC-u al tu je RSR), frejmovi padaju konstatno ispod 60, screen tearing... mislim da nisu spremni za shit storm koji sledi kad igra zvanicno izadje sutra, klasican konzolas nece videti razlog sto bi uzeo AC pored PCARSa sa kisom, nocnom voznjom itd..

Oh shit, to im nije trebalo, *ebale ih konzole. Vidi se iz aviona da Kunos nije iskusan developer. Videli da su ishajjpovali AC na PC-u, svi ga hvale, i onda ajde da pokupimo pare gde god se moze, DLC-evi, portovi na konzole, mumbo jumbo, a ono najbitnije, ponavljam po ko zna koji put, guraju po tepih i nadaju se najboljem. So wrong on so many levels. Eto upravo odgovorih sebi zasto sam maknuo AC sa harda, izgleda da je ipak Kunos, a ne hotlapovanje do besvesti. :mad:
 
AC je simulator hot lap i treba da bude najigraniji, a ok su sa serverima za trke moze se naći..

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
AC je simulator hot lap i treba da bude najigraniji, a ok su sa serverima za trke moze se naći..

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk

Lol, sta kazala? Apsolutno te nista nisam razumeo. :D
 
a ono najbitnije, ponavljam po ko zna koji put, guraju po tepih i nadaju se najboljem.

A ja i dalje cekam na odgovor sta je to :d Ocigledno tvoje najbitnije i moje najbitnije se zestoko razlikuju..
 
Kazem da je poenta AC najviše hotlap i online trke I da tog ima dovoljno za sad, a bice i vise sa vremenom...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Nije ni čudo što konzolaši nisu zadovoljni, oni žele igrice, kraljice, otključavanje automobila, cutscenes "karijeru" sa poznatim glumcima iza mikrofona, a ne simulator. Nije to za takvu demografiju :)
 
a posto je AC poluzavrseni fabrikat cak i na PC... :p
 
On je poluzavršen ali i ovo sto ima je dovoljno jer je poenta simulatora uci u srž trkanja pa sta radi Rossi kad nije na stazi pa ide u ****ni hotlap na svom ranču da bi dizao koncentraciju tj. Držao je na visokom nivou...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Pa ja ljudi znam po 5 sati da idem u krug sa f138 na red Bull ringu i nije mi dosadno i neverovatno kako dodje rezultat samo treba mnogo ponavljanja, a to je ono sto AC treba da ti da, da ti nikad nisi siguran i da svaki put daješ 100% sebe i to on radi po meni savršeno... Nisam probao iracing ali sam probao projectcars raceroom i to nije za uporedbu sa AC meni ne treba više, jer ja uzivam izazov mi je i sam hotlap... inace skidam sad automobilistu...probacu i to..inace uzeo sam F1 2016 da malo odmorim od AC jer me ovo isprazni do kraja :D

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobar i posten review:
[youtube]fm2NCjdFM-U[/youtube]
 
Poslednja izmena:
1.8 Patch i Tripl3 DLC sjajni..

Par probnih krugova sa Pragom R1

 
Pa najveci problem kod ljudi je sto je AC teska, a mene to bas privlaci da napredujem i da se mucim i dodje rezultat :D ipak je to simulator...

Pa ne mora da znači ako igra nije simulator da nema napredovanja i masteringa. Koliko igra zahteva skilla ne zavisi od toga koliko je njena fizika bliža realnosti. Druga je priča što nema vožnji sa pravom arkadnom dizajn filozofijom. Pravom u smislu da se reč arkada ne koristi pežorativno kao što se to često radi, nego da označi da je fizički sistem dalje od realnosti i specifičan pristup mehanici.
 
Strasan kombo, topuz i ja se malo kidamo sa vremenima i online ovih dana. Oprobajte se.

 
Kako dobra formula, mogu vam reci dosta teza od f138...
 
Zabraniti custom setape zakonom ;)
 
Perverzije incoming.

"Autumn Ring" mod, naziv sve kaze, jesenja verzija Kunosovog Ringa, skoro gotov, topuz i ja dobili WIP verziju.
Zamenjene sve teksture drveca i jos gomila stvari, noviji grafiti, nova vozila, vozila posetilaca, baneri, znakovi..

Bice deo nove verzije "Real Billboards and Stuff for Kunos tracks" moda. Videcemo da li ce Kunos imati ista protiv, ili ce da bude ilegala ili bude ukljucen zvanicno, jer kida :)





 
Mali warm up za danasnju trku u Monzi, Benchmark AC Server #1, password kunos, vozi se SF15-T.
 
Dva sjajna moda na jednom mestu, svima preporucujem. Download linkovi u opisu klipa.

[YOUTUBE]PeAqbGIZruw[/YOUTUBE]
 
Skinuto kolega, probacemo i to, umoran sam od red bull ringa danas
 
Borat objasnio na Spa stazi sa F1...
 
Nazad
Vrh Dno