Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Da li ima negdje uzeti key jeftiniji od steama ? Svaki put kada bude popust meni ne bude "na ruku".
 
Driver mi je apsolutni hit. U pCARS temi tvrdi da nije hardcore simracer, a ovamo trazi apsolutno savrsenstvo u svim aspektima, od staza do fizike. Sunce ti, za*ebao je i hardcore simracer-e, lol. Hardcore simracere ne definisu 3 monitora i cvikeri.
 
Slaba coveku grafika sad nakon posete Navaku :)
 
Driver ima japanskih gena ne voli on na pola da bude nesto. Sve treba biti u vinklu. Fali AC modovima jos dosta toga da dodju do tog nivoa. he-he
 
Poslednja izmena:
Sa Dream Packom 29.99.. zlocin ne uzeti.
 
Super. Hvala.
 
Meni se svidja kada je ovoliko nabudzen sa tasterima i pad-om, jer na G25 imas 2 cela tastera, pretrgli su se (mada kontam da su hteli da zadrze izgleda ozbiljnog volana). Jedino sto mi se ne svidja je to sto ce se shifter kupovati odvojeno, mada ima i onih kojima ce to odgovarati.
 
Ovo je G27.1 Ver. :D vidi se da je ista baza samo su nabacili par tastera i promenili oblik obruča,ovo im je rešenje za PS4 pošto ovi stariji volani nemaju sec. čip za konzole tako da su odradili pos'o sa ovim :)
 
@milosma - upravo tako , ali ono sto bi moglo da bude dobro u celoj prici je sto ces dobiti odlican volan po istoj takvoj ceni. Zbog minimalnih izmena , kontam da ce lakse i jeftinije proizvoditi delove koji su isti sa g25/27. :)

No to je prica za neke nove klince. Ja sam sa volanima zavrsio , bar dok se g25 drzi.
 
Jel probao ko od vas sa volanima EA Dirt Rally? :) Bas me zanimaju misljenja..
 
Razmisljam i sam vec neko vreme da se bacim na to, al me mrzi da se cimam za nesto sto je jos uvek u alpha stanju.
Zanimljiv video:

https://youtu.be/tZlIk_JHkug
 
Poslednja izmena:
No to je prica za neke nove klince. Ja sam sa volanima zavrsio , bar dok se g25 drzi.

A ja bas razmisljam da uzmem jos jedan DFGT da imam u steku :) Mislim da je to poslednji pristupacan a odlican volan sa 900 stepeni, verovatno ikad. Ne znam koliko sam optimistican da dajem 400, 500e, a moracu ako ne bude DFGT-ova kad ovaj crkne :)

@ hsv

Nemam mesta, svaka nova igra 89 gigabajta. Tako sam i za CARS morao da obrisem BF4 da bi se uverio da nije to to :) Tako bi i ovo skinuo samo da 'potvrdim' da nije to to odnosno da nije za volan.. U AC vec ima par rally staza odlicnog kvaliteta, i bukvalno imam rally u AC..
 
Ja sam danas dostelovao opruge u pedalama na DFGT-u, u smislu razvukao sam ih da imaju jaci otpor na potisak. Kocnicu vise nego gas, ali obe u svakom slucaju. Razlika se oseca na potisak, sada cu da probam kako je u upotrebi. Pritom sam nauljio motorcice i prsnuo malo WD-a, tako da sam miran neko vreme. :)
 
Ko ne zali novce ima i ovako nesto. Sve je konfigurabilno a pedale je moguce ugraditi i u pravi auto :p

[YOUTUBE]iyki8aeM7DE[/YOUTUBE]
 
Ja sam pre 2-3 godine modovao shifter i pedale. Iz shiftera izbacio onu god damned kuglicu zbog koje se cuje onaj glasan klik pri saltovanju, i ubacio komad plastike koji dodaje dosta otpora, tako da sada ne postoji klik i jaci je otpor pri shaltanju, a lot better. Pedale sam izvadio iz fabrickog kucista, okrenuo ih i namontirao na kompjuterski sto, podesio visinu i razmak da bude sto pribliznije nekim generickim u kolima (cak sam isao par puta do kola da merim :D ). Takodje sam ubacio neki feder u cilindar pedale kocnice, dosta je jaci otpor sada. Mada opet fali onaj mehanicki osecaj u pedalama, mnogo su smooth. Isto to vazi i za shifter. Kako god, moj setup je opet mnogo bolji od defaulta.
 
Skroz. U kombinaciji sa malo modernijim pedalama kao sto ima rs500 i nekim robusnijim menjacem ( cak i kao opcija pri kupovini ) mogao bi lako da bude novi best buy.

@ Pe11e - nije to to dok se ne juris sa pedalama ispod stola jer je ponovo popustila petlja koja ih drzi fiksiranim :d
 
Poslednja izmena:
I ladno se za 3 godine nije mrdnulo od rs500 i G27?
Sad kada bih opet kupovao simracing opremu ispalo bi kao da nisam pauzirao 3+ godine. Ne mogu da se odlucim da li je to dobro ili lose.
 
Simulacije su igre koje traju po deceniju i zbog toga stagnira razvoj. Dobro je sa financijske strane. Nema konstantnih ulaganja ali isto tako, nema napretka. Da su to igre koej izlaze svake godine kao fifa, i da je moguc tako rapidan razvoj engine-a, bio bi i hardver up to date.
 
To bre! A ne ko risBo na autoclutch ceo zivot. :)
 
Kacam klosar sa DFGT-om :) Odlican h&t :)

Grobnik 2.5

 
Grobnik sabija, sa novim perverznim fajlovima za grafiku od andrea_gi, k'o da si na stazi..

 
Ali grobnik je uzivo krš staza, kako u igrici moze da ubija ?:)

I ne razumem te za drugi DFGT, pa G25 je 3x bolji volan....ili ne moz da dobacis do 12 montaza :) :)
 
Poslednja izmena:
Grobnik je fantasticna staza, nemam pojma o cemu pricas kao i uvek, ti valjda znas najbolje :) Mozda mi je i omiljena za hotlap.. Nisam bio ozbiljan za drugi DFGT, hteo sam da istaknem cinjenicu da verovatno niko vise nece napraviti takav volan za te novce.. Dok radi radi, posle cu da vidim, drzi taj tvoj u spajzu jos godinu dve :)
 
Nazad
Vrh Dno