Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Imam izgleda viska gift za Japanese Pack DLC, nesto se zabagavao steam i dobio sam ga dva puta. Ako ima neko ko nema nacin da kupuje preko steama, nema karticu i slicno, javite se na PM da vam udelim.. Tek za 30 dana ce moci da se aktivira iz nekog razloga, ne znam zasto..

DLC je brutalno dobar inace, mozda novo omiljeno vozilo..

 
Poslednja izmena:
Uzecu ja od tebe, da ti ne stoji.
 
Probao i ja Japanese Pack, doduse nisam stigao 350Z i Supru da probam, i za sada najbolji utisak naravno Mx5 Cup i Nissan Skylane pogotovo! Kao prvo bogu hvala da su poceli ozbiljno da shvataju koliko znaci dobar zvuk! Skylane ima brutalno dobar zvuk, uzivancija. Mislim da ce biti novi kombo za Nords. :)
 
^ Opasan kombo, evo jedan hotlapic sa default setupom.

 
Poslednja izmena:
Koja Andreina vremena si odabrao kao ekvivalente za default vremena?
 
Clear - "Clear Summer AGI 1.4"
Mid Clear - "Cloudy Spring AGI 1.4"
Light Clouds - "Covered A"
Mid Clouds - "Cloudy B"
Heavy Clouds - "Covered D"
Light Fog - "Hazed Fog"
Heavy Fog - "Heavy Fog AGI"

Par fotki:





 
Poslednja izmena:
Ovo je put/staza gde cu da testiram nova kola od sad, savrsen road mesh, cak i MP4-12C kog sam mrzeo do sad se oseca sjajno ovde. Ovako nesto mi je bas falilo. Ima par slicnih puteva al ovaj je najubedljiviji do sad cak i u ovoj ranoj fazi..

 
Zvali neki ljudi, traze da im vratis PS2. :beat:
 
Nadjite nekog (Lemax mozda :)) da konvertuje ovo pa se jurcajte po Bg-u, lol:

[YOUTUBE]F6Q0wbKpPT0[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]Ae1Y61fv7NI[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]hR9XrgEO2ZA[/YOUTUBE]

Cool skroz. :)
 
Poslednja izmena:
Haha, jel moguce :) Super izgleda. Mada mislim da AC ima limit 50 kvadratnih km po stazi, nisam siguran 100%.

edit: ladno baba izgovara dok ulazi "dobaaar daan zelim" :D
 
Poslednja izmena:

Assetto Corsa has established itself as the leading and benchmark PC racing simulation game thanks to its perfect driving feeling, accuracy of cars and tracks, and last but not least, being the only independent production trusted to feature premium licensing content and top class manufacturers. Assetto Corsa will be coming to console platforms at the end of August 2016.

Today, Kunos Simulazioni is proud to announce that after more than 12 years away from the hardcore sim-racing world, the Porsche Brand will be coming to Assetto Corsa and that it's working in a close and official partnership with the prestigious car manufacturer to release two DLC packages that will include the most iconic, authentic, awesome cars created by Porsche during its glorious history! The packs are scheduled for release for both PC and console in Fall 2016.

The partnership with Porsche will allow them to use Assetto Corsa to give the chance to its customers, fans and motorsport enthusiasts, to drive its newest models and to prepare for the Porsche driving experience in several Porsche race centers and dealer events worldwide. Porsche are working closely with Kunos Simulazioni to provide the most accurate Porsche virtual experience ever.

Marco Massarutto, Executive&Licensing Manager at Kunos Simulazioni:

I can't describe how proud we are about this partnership with Porsche, and how exciting it is to bring back the Brand in the simracing world. This Fall, Assetto Corsa will be the only multi-platform title to have the Porsche brand in a genuine racing simulation. The gamers, and our fans really want to have the chance to DRIVE the Porsche cars in a realistic manner. it's a privilege, and a big responsability for us. We are working closely with Porsche with the aim to reproduce each single model with the maximum accuracy, and the fact that the same simulation will be used at Porsche race centers will push our team even more to provide the best Porsche virtual experience ever.

Welcome back Porsche. Welcome to Assetto Corsa, your racing simulator.
 
Poslednja izmena:
Kakva bombetina :)
 
Nadam se da će ovo stvarno biti dobra simulacija vožnje Poršea :)


P.S.
Kad smo već kod Poršea ... da li ste obratili pažnju šta se vidi kada se njihov logo na točku - zavrti :zgran:
 
HL3 confirmed? :p
 
Poslednja izmena:
Jaki ovi sto lebde na SPA hahaha
 
Posle ovog grada danas, prelazim iskljucivo na simulacije, dopizdela su mi prava kola, eno ceo auto mi izlupan ledom.
 
E krastavac... Bas redovno je ostavilo stetu?
 
Manje-vise svima u gradu koji nisu bili u garazi ili pod drvetom je limarija izlupana, u Pancevu i stakla.
 
Manje-vise svima u gradu koji nisu bili u garazi ili pod drvetom je limarija izlupana, u Pancevu i stakla. Ja sam jos i dobro prosao, auto mi verovatno ima malo deblji lim, ali ovi manji, Korsa, Punto, Klio i tako to izbuseni nacisto.
 
Nazad
Vrh Dno