Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

A ne ne,neces se izvuci "prebacivanjem lopte"...

Salu na stranu,ova RS trka je fenomenalna zabava...
 
Btw na koju situaciju tacno mislis, nisam video nista sumnjivo, a primetio sam da generalno ima neko misljenje po netu da je trava = automatski okret, pa okrenuce se ako je u tom trenutku drzao gas, ako nije bio na papucici nema razloga da se izokrece.. I opet kazem umaraju ti komentari, iako se mozda i zezas, svejedno :) Bilion puta sam okacio travu i izokretao se/zavrsio u ogradi, nemoj te komentare na slepo :)
 
Poslednja izmena:
Salu na stranu,ova RS trka je fenomenalna zabava...

Ja ne znam kako drugacje da napisem a da bude jasnije...
Znaci tebi zamorno mojih par koemntara a tvojih 1001 u non AC driving temama gde pljujes po istima i dizes AC u nebesa kao naj simulaciju je ok? ... pitam onako,ako smem,kada vec spominjes na skoro svaki moj post gde dovedem u pitanje simulaciju u AC...

I ako cemo vec da pametujemo-ne Borise,trava ne znaci automatski okret...
Zadnja vuca,krivina ulevo u koju uleces sa driftom,zadnji desni tocak (uglavnom "celave" gume) kaci travu=zadnjica izlece u momentu,sta god ti radio sa gasom...
Ako imas auto,stavi na leto malo celavije gume i poigraj se na nekoj ravnici sa betom-travom kombinacijom,veruj mi,iznenadices se... ali ces i uzivati,garantujem
 
Ma bre samo kazem da umara da bacas komentare non stop sudeci po yt klipovima..

Sent from mTalk
 
Ja ne znam kako drugacje da napisem a da bude jasnije...
Znaci tebi zamorno mojih par koemntara a tvojih 1001 u non AC driving temama gde pljujes po istima i dizes AC u nebesa kao naj simulaciju je ok? ... pitam onako,ako smem,kada vec spominjes na skoro svaki moj post gde dovedem u pitanje simulaciju u AC...

I ako cemo vec da pametujemo-ne Borise,trava ne znaci automatski okret...
Zadnja vuca,krivina ulevo u koju uleces sa driftom,zadnji desni tocak (uglavnom "celave" gume) kaci travu=zadnjica izlece u momentu,sta god ti radio sa gasom...
Ako imas auto,stavi na leto malo celavije gume i poigraj se na nekoj ravnici sa betom-travom kombinacijom,veruj mi,iznenadices se... ali ces i uzivati,garantujem

Pa sta da radimo kad jeste naj simulacija? :d

Inace, radim na tome da spustim F2002 na ispod 5 minuta na ringu, bolestan mod potpuno. Trenutno sam na 5:04 i cini mi se da cu morati sa setapom da se poigram malo ozbiljnije da bih spustio na ispod 5.
 
Poslednja izmena:
Ma bre samo kazem da umara da bacas komentare non stop sudeci po yt klipovima..

Sent from mTalk

krastavac,izvini,mislio sam da je bas ocigledno da je cist sarkazam-zaebancija u pitanju...
Direktno prozivanje tebe,zavrsetak posta sa zelenim smajlijem i sl... necu se vise zezati,previse si ozbiljan...
Mada si u pravu,dok ne uzmem sigricu i volan (cim prodje frka na poslu) mogu biti samo yt komentator

Pa sta da radimo kad jeste naj simulacija? :d

Posle RS klipa definitivno... moguce da je oculus tu malo zapaprio,ali ovo je prvi klip o voznji iz igre u kojem sam stvarno uzivao od pocetka do kraja...

Probaj front downforce da spustis za 10% pa javi utiske...
 
Našao sam auto sa kojim nema stresa ni malo dok se vozi :) bukvalno samo uživanje jer je 'spor' i nema divljanja,da nekome dajem prvi put da proba AC dao bi ovaj autić da oseti vožnju u ovoj simulaciji na najbolji mogući način.Znači kad hoćeš da uživaš : Toyota GT86 , probajte...

 
https://www.facebook.com/Stari-Vuk-HOT-LAP-Sim-Games-883524478390645/ ovde imate slike kako izgleda t300rs i alcantara :D Mogu vam reci da sam prezadovljan, alcantara je vrlo teska i kvalitetno odradjena, sve je vrlo jednostavno ali treba jedno 2,3 sata normalnim tempom da se sve to lepo sklopi :D za sve velicine nogu, ruku, glave na sve su mislili moze se sve podesiti, ugao za pedale, blizina volana, visina volana, sedista itd itd... Ja sam licno zadovoljan :D Sto se tice volana, javicu utiske imao sam g25 i malo cu uporediti ali to kasnije :D Sto se tice snimanja na youtubu to planiram ali ocu prvo sto vise da znam i da naucim, da to lici na nesto...
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]qUZrDuunYCc[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]7G-asuLLnmA[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Stize graficki update svih originalnih staza sa 1.5 verzijom.. fuck yeah

The development of Assetto Corsa began in 2011. Since then, we have vastly improved our modelling techniques – today we have more resources (budget and manpower) and expertise, and the latest laser-scanning technology also allows us to obtain a better and wider scan, offering an opportunity to grab a higher number of objects surrounding the track. Moreover, during the development of Assetto Corsa, we have changed our approach to texturing and track modelling, creating more secondary details and trackside objects and also featuring 3D trees and camera-facing objects and crowds, something that resulted in nicer scenarios and better immersion. However, as a result there is now a visible gap in terms of graphics and details if you compare some of the first and the latest circuits created for Assetto Corsa.
Last year we made some tests with a new laser-scanning device, testing it at our HQ at Vallelunga race track, where we made our preliminary tests in early 2010 in preparation for the Ferrari Virtual Academy videogame. Since our aim is to offer our fans the best of our skills, know-how and quality, we are glad to tell you that we have started the process of optimizing and improving all our existing circuits, including Vallelunga, Nurburgring GP, Mugello, Magione, Imola, Silverstone, Monza, Spa Francorchamps, as well as the Nordschleife. The upgraded versions of these tracks will be available as a free update with build 1.5, currently in development.

Thank you very much for your great support!
 
^Super, još samo da malo doteraju online i to je to, mogu u penziju :D
 
Poslednja izmena:
Cool su ti playseat-ovi ali ja ne bih mogao da ih koristim ako monitor(i) (Tv-ovi) nije oko 10 do 15 cm max iza kucista volana. Ono kao televizor dva metra iza playseata nema nikakve poente. Jednom kad naviknes na ovo da je monitor kao soferka, nema sanse drugacije da vozis..
 
Osim dodatih objekata (to mi manje bitno posot ih retko i primecujem), hoce li biti doterane malo teksture i osvetljenje?
 
Videcemo, Vallelungi i Nurbugring GP-u bas treba dodatna paznja..
 
Meni je Borise tv na zidu i na nekih 80cm udaljen od volana ,jedino da kupim nosac koji se izvlaci :). Tv je 55 inca.
 
Posle ne znam ni sam koliko testiranja i probi uspeo sam da skockam jedan paklen krug na Nord-u. Tehnicki gotovo savrsen krug, sa par minimalnih gresaka i par "ako prodje prodje" momenata. Oni koji su probali F2002 znaju koliko je ovo tesko i koliko sam zivaca iskidao usput. Cilj je bio ispod 5 minuta, ali i 5 minuta okruglo je lep rezultat, trenutno nemam snage da izvlacim dalje, mada mislim da bih mogao jos jedno 2 sekunde da skinem uz tehnicki bukvalno savrsen krug i uz jos malo brljanja po setapu. Mada i ovako sam vozio skoro bez downforce-a, zastrasujuce je na momente. :D

[YOUTUBE]WOtiTrXC4Ls[/YOUTUBE]
 
@Gh0st7niper

Pa to kazem, veruj mi da nemas najbolje moguce iskustvo sa takvim setapom :) Previse si odsecen od desavanja, ja nisam mogao da verujem koliko je bolji fazon kad je skoro odmah iza volana..

@ topuz

Moram vise da probam taj mod a i vreme, mogao si vise od 360p da uploadujes :)
 
Poslednja izmena:
Procesira YT, bice za koji minut.
 
@topuz pošto sam vozio ovu formulu i znam kakva je zverka na putu :D mogu da ti kažem samo da si napravio odlično vreme tj za respekt, tačno vidim da si uložio dosta vremena...
 
Prirodni talenat :p
 
Hteo sam da ocistim Corsu od svih neoficijalnih stvari koje sam naknadno ubacio pa me zanima sta mi je najbezbolnije za ciniti ? Da je deinstaliram preko steama pa opet instaliram ali se vise i ne secam sta mi je bilo potrebno za instalaciju. Prilikom rusenja sistema uvek mi je igra ostajala na jednoj od particija pa je steam lako skontao.
Imam sva 3 dlc-a.
 
Hteo sam da ocistim Corsu od svih neoficijalnih stvari koje sam naknadno ubacio pa me zanima sta mi je najbezbolnije za ciniti ? Da je deinstaliram preko steama pa opet instaliram ali se vise i ne secam sta mi je bilo potrebno za instalaciju. Prilikom rusenja sistema uvek mi je igra ostajala na jednoj od particija pa je steam lako skontao.
Imam sva 3 dlc-a.

najbolje sve obrisati pa opet nanovo :D za instalaciju sta ti je potrebno to ne razumem?
 
Deinstaliram preko steama i samo idem ponovo na install i instalacija krece ? Nema nekih kodova, seriala i slicno za ukucavanje?

Sad tek vidim da nema ni uninstall opcije . :)
 
Poslednja izmena:
Deinstaliram preko steama i samo idem ponovo na install i instalacija krece ? Nema nekih kodova, seriala i slicno za ukucavanje?

Sad tek vidim da nema ni uninstall opcije . :)

pa to samo obrises i next, next i download i cao :D moja prva trka, jao koja ludnica :D :banana::banana::banana:
 
U steam-u delete local content, zatim počistiš foldere od preostalih fajlova.
 
[YOUTUBE]WOtiTrXC4Ls[/YOUTUBE]

Ljudi kako uspevate da dobijete tako dobre snimke na jutjubu,muku mucim sa da dobijem dobar snimak i nikako ne uspevam.
Snimim igru sa frapsom pa posle provucem kroz Handbrake i snimci budu odlicni,ne vidim razliku sa frapsa stim sto su mnogo laksi ali posle uploada video bude obogaljen i nema veze sa onim sto sam uploadovao.Probao sam milion tutorijala sa podesavanjima hendbrejka i ranije sam koristio neke druge programe ali uvek isto,kad video stigne na youtube to nema veze sa vezom?
 
Nemam pojma, ja koristim nVidia ShadowPlay za snimanje i apsolutno nista posle ne pipam, samo taj fajl dignem na YT i ispadne odlicno. Dosta optereti GPU pa se desi da tu i tamo padne ispod 60fps, ali sta da mu radim, tako mi najlakse. Imam GTX970.

pa to samo obrises i next, next i download i cao :D moja prva trka, jao koja ludnica :D :banana::banana::banana:


Daj iskljuci tu YT stabilizaciju, dorucak cu da povratim. Lepa trka inace ali bez izazova posto AI ne zna da vozi F2002 kako treba.

P. S. Inace, zakljucio sam da je na Nord-u sa autom kao sto je ovaj F2002 vredno potpuno zrtvovati downforce zarad brzine na pravcu. Toliko ima delova staze koji se voze pod punim gasom da se nadoknadi to sto je auto prakticno neupotrebljiv u krivinama. I to je malo smor jer je cheat-y, al' eto.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno