Šta je novo?

Veliki test pasti za procesore

Poslednja izmena:
zanimljivo je da Cooler Master IC Value V1 bude najbolji u idle,a najgori u load-u??
edit:
Gledam sta uzeti od trenutno ponudjenih u em_i-ju..

Sto ce reci da je najgori ukupno. Koliko ima kod nas pasti sa testa, cenim jedna ili dve?
 
Ima svašta od pasti, ali su mahom krlja.. skroz su podeljena mišljenja u vezi sa ovom tematikom though.. to negde i govore ovi review-i iz 2011. stock paste na box kuleru.. nisam se nikad zezao sa tečnim metalom, ima ovde kolega eksperata, pokazala mi se kao dobra ac silver 5 svojevremeno.. sada je nigde nema.. noctua pastu nešto hvale, međutim, meni se baš i nije učinila dobra.. iznenadila me je cm pastica siva u maloj tubi što ide uz cm kulere, čini mi se.. ona mi je skroz gotivna na temperaturama.. ovako nema da se kupi.. ima samo one bele cm džmrljave..
 
Trenutno najbolje i najefikasnije paste koje mogu da se uzmu kod nas (mogle su dok su imali u ponudi em**) su Arctic Cooling MX4 i Noctua NT-H1.E sad,imate i drugu kombinaciju a to je da sa amazona porucite Gelid GC-EXTREME,trenutno najbolja pasta na svetu,ne pricamo o tecnom metalu,samo pasta.Tu jos mogu da se umesaju be quiet! DC 1,Dimastech HTX-EE,Cooler Master Extreme Fusion X1,Prolimatech pk-1,2,3 ,Arctic Silver Alumina Thermal Adhesive.

http://www.tomshardware.com/reviews/thermal-paste-performance-benchmark,3616-17.html
 
Poslednja izmena:
Jesam.Ocaj.Sto nisi uzeo mx-4 ili nt h1 ? Na pasti nikada nemoj da stekas kintu !
 
Jel moze neko da mi preporuci dobru pastu,a da je ima u radnjama?Sutra mi stize Define R4 pa sve prepakujem.Ocu da snizim temperature maksimalno.Imam ovaj kuler iz potpisa.

Pa ako moze neka dobra pasta de se preporuci,ili vise njih pa da odaberem.Takodje videh da neko sa sajta prodaje,pa ako moze neko da mi kaze ko je taj:D
 
Poslednja izmena:
U Vip H***e imaš Noctua NT-H1 za 790 din - jedini logičan izbor.
 
Poslednja izmena:
odlicno hvala druze,ja bio nasamo u win *** sa 1000+ pa sam se oladio sam:D.krastavac imao sam ranije ovu pastu,pa nesto nisam bio srecan pa sam hteo da probam ove ``kultne`` ARCTIC MX-4 itd sto pominjete ovde:D.Ali krastavac nema ih nigde.Njih sam prvo pikirao

Nasao sam u win ARCTIC MX-4 jel bolja ona od Noctue?..izmena,nemaaaa zvao sam sve radnje:mad:
 
Poslednja izmena:
Trenutno koristim MX-4, kupio sam je dok je bilo u E**i, sada je nema nigde. U prednosti je max 1°C u odnosu na NT-H1, praktično su istih performansi, tako da nemoj mnogo da se opterećuješ.
 
NT-H1 je odlicna, ne mozes da pogresis sa njom. Ne moras da trazis dalje realno.
 
sta fali noctui?ja je koristi poodavno,sve kako trebas,laka za rad,performanse standard,uvek je ima...
 
Nazad
Vrh Dno