Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Imam postpaid Omoriku 2 istice 01.07.2020 i Box 3 istice 31.03.2021. Box je 10Mb i maksimalno moze da ide do 20 nem uslova za vecy brzinu. Razmisljam da li da spajam sve u Box 4 ali uzeo bih Nova 5t, gledao na sajtu da mi dozvole Omoriku 2 tj plavi paket treba da dam 17k za telefon, ako nastavim posebno Omorika 2 uz telefon placao bih 3200 kao do sada sto placam.

Jel ja negde gresim ili nema pogodnosti za BOX 4 mislim u mom sluaju gde nema mogucnosti vece brzine?
 
Šta se dešava kada neko od pridruženih brojeva prekorači limit od 100GB neta? Znam da se tarifira 1din/1MB, samo me zanima da li naplata za prekoračenje ide vlasniku box4?
 
Sve ti se na placuje na racun koji ti stize.

Nema veze koji je br tel i ko ga koristi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
tih 100gb dele svi. kada se tih 100 gb potrosi, svako od pridruzenih brojeva nastavlja da placa internet prema svojoj tarifi i prema svojoj potrosnji... zar ne?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
E pa to je ono što me zanima da li ovo što kaže član jakota ili ti :)
Ja iskreno ni ovih mojih 20GB u O2 ne mogu da potrošim ali pridružio neku decu pa se sad češkam da li će biti do kraja meseca ili da ih upozoravam.
 
Vec punih osam meseci sma na box paketu, i skoro se pojavio problem, mzoda ce neko imati neku ideju ili se sreo sa istim. Elem, problem je vezan za box i daljinac. Posle nekog vremena nekoriscenja daljinac kao da ode u slip i prebacivanje kanala nije moguce. Jedino sto na daljincu ostane da radi jesu tri isprogramirana tastera za TV. Kada pritisnem na neki od njih, kao magijom daljinski pocne da radi sa setoboxom??? Nekoliko puta je menjan daljinski i uvek ista prica... U pitanju su oni duguljasti crni upravljaci sto dolaze uz Q11. Moram da napomenem da je 6 meseci radilo sve normalno i nije bilo tog sleepa. Da li ovo moze da bude i problem boxa?
 
Pozdrav danas sam presao sa sbb na mts imao sam sbb trio gold,ali internet me je ubijao u pojam vise nije radio nego sto je radio.Sada sam na optici za sada sam bas zadovoljan kako radi,imam sada pitanje u vezi sa tv kanalima na sbb sam imao listu kanali gde sam redjao kako sam hteo da li neko moye da mi objasni da li to moze na mts jer mi ne treba dve trecine kanala.
 
Telekomova IPTV platforma ne podržava pravljenje custom liste i stavljanje nje za default / za aktivnu listu kao što si mogao na SBB risiverima i na staroj i na novoj (Eon) platformi. Sve što imaš na MTS uređaju je trpanje kanala u Favorites i onda imaš taj taster na daljincu kojim otvaraš tu listu i zvrndaš po njoj. Ima samo to + da zadaš prečiće na koje kanale da prebacuju tasteri od 1 do 9 (a to se koliko vidim maltene svakim update-om boxa briše i treba ponovo podesiti... ili tako ili ne znam šta moja rodbina radi jer se njima to stalno "isključuje").
 
Pozdrav, vidim da je opet omoguceno placanje karticama online, ali ne uspevam da realizujem, transakcija odbijena.

Da li jos neko ima slicnog iskustva?

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Pa sta da se radi morace onda ovako mada vidim da je na sbb bolja slika kanala pogotovo hd imam istaliranu app na tv pa bratovom nalogu pa sada imam i mts i sbb taman s dogovorimo a pricali i dogovarali se dugo zbog arene i sport kluba sada najzad imamo ali nema nista od sporta.
 
Moze li jedan info? Na ovoj mts tv goo aplikaciji, da li su arene u HD?
 
Nisu HD ali su dobrog kvaliteta kojeg mozes da biras od najnizeg ka najvisem(5mbit)
Neki primeri najviseg kvaliteta.
c675098b61fad6a237cfdd5919a14cec.jpg
1387574fbd586a405bb8a01c11231df0.jpg

Naravno, uzmi sa rezervom ove fotke zato sto TT degradira iste.
Realno je jos 20% bolja slika bar kod mene na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Sve ti se na placuje na racun koji ti stize.

Nema veze koji je br tel i ko ga koristi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upravo proverio i rečeno mi je da svi pridruženi brojevi nakon potrošenih 100GB neta iz dodeljenog box paketa, plaćaju svoju potrošnju, tako da vlasnici box paketa nemaju nikakve veze sa potrošnjom neta pridruženih brojeva nakon potrošenih 100GB neta.
 
Pozdrav, vidim da je opet omoguceno placanje karticama online, ali ne uspevam da realizujem, transakcija odbijena.

Da li jos neko ima slicnog iskustva?

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk

Pre neki dan plaćena 2 računa, prošlo bez problema. U pitanju je 3Dsecure kartica, možda to ima neke veze, da mora veći stepen zaštite kartice.
 
Pozdrav, vidim da je opet omoguceno placanje karticama online, ali ne uspevam da realizujem, transakcija odbijena.

Da li jos neko ima slicnog iskustva?

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
Pre 2 dana 3 racuna platio sve proslo savrseno.
Bas sam se iznenadio i obradovao kad sam video da su to sredili konacno. Koliko skoro 2 godine nije moglo da se placa na sajtu, mozda sam omasio ali mi se cini bas dugo nije moglo od onomad kad su "nadogradjivali" sistem.
 
I ja sam sada uspeo sa srpskom karticom, sa nemackom sa kojom je ranije moglo, sada nece...

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
A jesi li nešto plaćao do sada online sa tom nemačkom karticom ovde kod nas ? I je li u pitanju neka od one 3 podržane vrste kartica na Mts-u: MC, Visa, Maestro ?
 
Poslednja izmena:
Potvrđujem da je opet moguće platiti karticom.
 
  • Like
Reagovanja: M J
koji su oni biseri... zvao sam radi produzenja ugovora. i kad su proverili sve kazu javice mi se neko. ja im ostavim broj mobilnog jer sam retko u kuci. kad sam pogledao na fiksnom, imam propusten poziv od njih na fix. zovem oh opet, operater se ne javlja..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Nista cudno, meni se to redovno desava 6 god unazad.
Pa im moram izricito da kazem na taj i taj mobilni da zovu jer dzabe zovu na fixni pa u zadnje vreme me konacno poslusase i sad smo svi zadovoljni.
 
Nisu HD ali su dobrog kvaliteta kojeg mozes da biras od najnizeg ka najvisem(5mbit)
Neki primeri najviseg kvaliteta.
c675098b61fad6a237cfdd5919a14cec.jpg
1387574fbd586a405bb8a01c11231df0.jpg

Naravno, uzmi sa rezervom ove fotke zato sto TT degradira iste.
Realno je jos 20% bolja slika bar kod mene na telefonu.
Kakvi slepci. Pa na eonu mozes odavno da gledas sve u HD. Oni nisu u stanju da bar arene ubacw u hd u 2020 godini. Ne mogu da verujem, ja nesto sasvim slucajno gledam kakva je ponuda kanala kod njih jer mi trebaju arene, svastika je uzela box3 pa ce uzeti i taj mts goo. Rekoh da prikljucim android box...
 
Generalno nije to lose, ali nisu zaista pravi HD.
Sasvim korektnog kvaliteta su, oni u toj go app nenaju HD kanale.
 
Kakvi slepci. Pa na eonu mozes odavno da gledas sve u HD. Oni nisu u stanju da bar arene ubacw u hd u 2020 godini. Ne mogu da verujem, ja nesto sasvim slucajno gledam kakva je ponuda kanala kod njih jer mi trebaju arene, svastika je uzela box3 pa ce uzeti i taj mts goo. Rekoh da prikljucim android box...
Pa bi ti sa svastikom da gledaš? [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko uopšte vredi mts go? Da li ga neko koristi? Vidim na playstoru uglavnom negativni utisci

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Ja ne znam koliko vredi u parama, meni na boxu je Dz, i koristi mi odlicno kvalitetna slika, vracanje 7 dana unazad dostupno svugde a s obzirom da imam neograniceni net uvek mogu neograniceno dugo da ga gledam.
Da treba da ga platim(da mi nije u paketu free) verovatno ne bih dao vise od 200 din mesecno do 250 a koliko kosta ja ne znam.
Negativni utisci su odranije sad su malo sredili app pa nije toliko losa, sve joj radi.
 
Ja ne znam koliko vredi u parama, meni na boxu je Dz, i koristi mi odlicno kvalitetna slika, vracanje 7 dana unazad dostupno svugde a s obzirom da imam neograniceni net uvek mogu neograniceno dugo da ga gledam.
Da treba da ga platim(da mi nije u paketu free) verovatno ne bih dao vise od 200 din mesecno do 250 a koliko kosta ja ne znam.
Negativni utisci su odranije sad su malo sredili app pa nije toliko losa, sve joj radi.
Takodje imam box ali nisam ni znao da može preko fona. Da li je i video klub dostupan?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno