Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ne znam za ugovor,ali znam šta mi je čovek rekao,to mi je bilo prvo pitanje,300 impulsa vaze samo u lokalu,e sad ako i on greši,a moguće je i to......


Ako ne poneses malo predznanja pred odlazak u bilo koju poslovnicu,onda ces imati muke razumeti nestrucne radnike u Telekomu.Znam licni primer drugara koji nema strucnu skolu i totalni je noob za ADSL,tehniku ali se zaposlio u Telekomu tj. u poslovnici.Kako se zaposlio ?? Tako sto mu je razvedena majka u vezi sa jednim od regionalnih sefcica u njegovom kraju.On radi u Telekomu i ja pre njega znam za neku promociju tj. on od mene sazna.
Taj tvoj u Vranju nema pojma,tj. obican je prevarant.Kako moze da ti nudi 1.5 MB + IPTV na 24 meseca kada ti za iste pare sleduje 4 MB + IPTV zato sto je trenutno akcija veci paket po ceni manjeg.
 
Meni bi se ovo definitvno isplatilo pa sad Sbb placam 2380 za manju brzinu, fiksni nikad nije ispod 800, mobilni sa manje minuta i mb na Vip-u 1168 kad sve to saberem izadje oko 4400 da uzmem onaj 4+ na 24 meseca izadje 2886 to je usteda od skoro 350 evra za 2 godine. Samo ne znam na koliko televizora moze Iptv da se prikljuci.
 
NE bih rekao da dozvoljavaju vise od 2 iptv-a.
 
Danas sam uzeo box 3+ paket. Broj iz pripejda u postpejd dobio za pola sata ali zato sa 6 Mb interneta imam problem. Downstream je max 4.3 a Upstream 0.5 E sada lik iz Telekomove poslovnice me je gledao iz njihove tehnjičke podrške i on kod sebe vidi 5.5 sa 0.87 kako bi trebalo da bude. I posle 10 minuta ubeđivanja da to tako treba i da speedtest nije merodavan da meri brzine reši da pogleda dali me neko iz komšiluka guši i naravno odmah vidi da je to komšija sa 2. sprata koji ima adsl+iptv. Odmah mu sve bilo jasno i dao je da njegovi tehničari otklone kvar sutra prepodne. Ovaj komšija je nažalost u Crnoj Gori pa me interesuje dali bez ulaska u njegov ili moj stan može da se reši ovaj problem. Ne znam jel imao ko sličnih problema. Takođe kada proverim stanje na postpejd broju imao sam u startu 600 besplatnih minuta i čak 1500 poruka umesto onih startnih 500+500. Jel imao ko i ovakvo iskustvo. Unapred zahvalan...... Pozdrav svima......
 
.. i 1.5GB umesto 1 :)

Koristi se MixNet L mobilni tarifni profil unutar BOX paketa. Kako se to to regulise ni meni nije jasno. Sigurno neke veze ima tvoj status pre potpisivanja, da li si vec postpaid ili pripaid, da li dolazis sa druge mreze itd.
 
.. i 1.5GB umesto 1 :)

Koristi se MixNet L mobilni tarifni profil unutar BOX paketa. Kako se to to regulise ni meni nije jasno. Sigurno neke veze ima tvoj status pre potpisivanja, da li si vec postpaid ili pripaid, da li dolazis sa druge mreze itd.

To je samo za prvi mesec, od sledeceg meseca 500min+500sms+1GB
 
ja danas potpisao ugovor, dosao kuci, montirao opremu, kad ono ne funkcionise... adsl lampica blnika.. sutra zovem tehnicku podrsku da vidim u cemu je problem...

edit:

telekom poceo da izdaje neke nove rutere... ADB....
 
Poslednja izmena:
Imao sam taj ADB, crni sa externom antenom za wifi..ali sam ga zamenio za Huawei HG530,sa internom, samo zato jer je na njihovom sajut u specifikacijama pisalo da ne n standard,a nije..
 
Koliko vidim cena box4 paketa iznosi 3 207din. sto i nije mnogo.
Ja sve to sto oni nude placam 3 000 sa sporijim internetom i manje tv kanala.

Sta se tacno desava nakon isteka ugovora?
Moze li se skinuti IPTV i postpaid mobilni?
I ostaviti samo adsl sa manjim protokom?
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim cena box4 paketa iznosi 3 207din. sto i nije mnogo.
Ja sve to sto oni nude placam 3 000 sa sporijim internetom i manje tv kanala.

Sta se tacno desava nakon isteka ugovora?
Moze li se skinuti IPTV i postpaid mobilni?
I ostaviti samo adsl sa manjim protokom?
Nakon isteka ugovora ako ne odeš u poslovnicu sleduje ti isto što i sada imaš ali ti se računaju cene od box 3 paketa na vremenski period od 6 meseci dakle plaćaš 3000 umesto 2750 i isto tako za box 4. Sa postpaid možeš da se vratiš na pripaid. IPTV ako si uzeo možeš vratiti. Samo po isteku ugovora otići i prekinuti usluge ili ako si zadovoljan produžiti i sve će biti kao i ranije. Za prošli mesec mi nisu računali pretplatu i 300 impulsa iako sam ugovor potpisao 22. Decembra tako da su poprilično fer. E sada ne znam za WEB TV dali ide besplatno ili se i dalje plaća 300 dinara uz box paket.
 
Cena box4 je 3 207 ili mozda i neki dinar preko?
 
Poslednja izmena:
Meni istice ugovor na ADSL 4/512 za mesec dana kod lelekoma. E,sad posto imam 2 postpaid broja i total tv koji btw,po meni mnogo bolji od IPTV,mene fakticki i ne privlaci ovaj box paket. Bio mi je interesantan ovaj od 2886din pa makar budzio i da imam iptv pored totala i taj postpaid bi potrosio ali shvatih da u stvari posto vec imam fixni+ovaj voip bi mi bio jos neka para dodatno otisla mesecno+za uvodjenje ip fixnog isto neka para (ne zna se kolika tacno?) I kad se sve to preracuna ne isplati mi se(bilo bi ok da nisam bar pod ugovorom za 2 postpaid jos dugo :)) POsto sad placam adsl 2122+fixni meni to dodje na tu cifru ovako gledano ali mi pola stvari ne treba. Jedino sto mi ostaje to je ova ponuda na 2 godine za manje para net,ali i to je bas dug period,ko zna sta ce se desiti ili nece :) Da odjavljujem adsl to mi je rizik jer sam ga inace cekao godinu dana tako da prelaza kod nekog drugog provajdera i nije opcija. Sve u svemu manjak konkurencije i neadekvatne ponude ce mnogima smetati ali tako je kako je ovo je Srbija,sta ocekivati vise od ovoga,cuti kad i ovo imamo :)
 
Total bolji od IPTV-a?U kom zivotu?

Start paket Total TV 790din

RTS1, RTS2, B92, Prva, Avala, Happy, Kanal D, B92 Info, Studio B, 24 Kitchen, SOS, Top Shop TV, Kopernikus, Palma plus, RTRS, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Discovery, Disney, MTV, Motors TV, TLC, AXN, Atlas, Top Music, KCN Music, RTS Sat, TV1, Al Jazeera Balkans

Osnovni paket IPTV

http://open.telekom.rs/iptv/Content.aspx?temp=0&sid=345&id=346

A o samom kvalitetu slike da ne pisem.
 
Total bolji od IPTV-a?U kom zivotu?

Start paket Total TV 790din

RTS1, RTS2, B92, Prva, Avala, Happy, Kanal D, B92 Info, Studio B, 24 Kitchen, SOS, Top Shop TV, Kopernikus, Palma plus, RTRS, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Discovery, Disney, MTV, Motors TV, TLC, AXN, Atlas, Top Music, KCN Music, RTS Sat, TV1, Al Jazeera Balkans

Osnovni paket IPTV

http://open.telekom.rs/iptv/Content.aspx?temp=0&sid=345&id=346

A o samom kvalitetu slike da ne pisem.


Da nebi preslo u prepucavanje ali slika je odlicna na totalu posebno od kako je proradio novi satelit,prednost iptv je arena ali i ona gubi dosta sportskog sadrzaja pa tako i spanska primera od sledece sezone prelazi na sportklub a tu su vec englezi,nba,kosarkaska euro liga,F1,skoro svi atp teniski turniri i pregrst drugih fudbalskih liga(portugalska,holanska,ruska,irska...) i to sve ide na 3 kanala(sportklub,sportklub+ i sporklub prime)a u toku godine bice i poseban paket sportklub sa 5HD kanala,znaci to je sto se tice sporta,a o filmskim,serijskim i dokumentarnim kanalima da ne pricam,jedino sto fali je dobar izbor stranih muzickih. E,sad sto se tice cene malo je skuplji total ali to ide na ustrb dobrih i kvalitetnih kanala,cena start i +paketa je 1110din a iptv trenutno sa arenom ali to nece trajati doveka je 943din. A evo koje kanale gledam za taj novac:

RTS1, RTS2, B92, Prva, Avala, Happy, Kanal D, B92 Info, Studio B, 24 Kitchen, SOS, Top Shop TV, Kopernikus, Palma plus, RTRS, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Discovery, Disney, MTV, Motors TV, TLC, AXN, Atlas, Top Music, KCN Music, RTS Sat, TV1, Al Jazeera Balkans,Ultra, Pink, Pink M, Pink BH, Pink Music, Pink Family, Pink Kids, Sport Klub, Sport Klub +,Eurosport, Eurosport 2, ESPN America, Golf Klub, Fishing & Hunting, Fight Channel, Film +, TV1000, Cinemania, Universal Channel, Fox Crime, Fox Life, Animal planet, History, Minimax, Mini Ultra, E!, Discovery ID, MGM, Zone Reality, Zone Romantica, Sci Fi, Ginx, SK Prime, CineStar TV, CineStar Action & Thriller, Crime & Investigation+bonus kanali na w2,astri ili hotbirdu... Eto to su tacne informacije...
 
Poslednja izmena:
Za mene je kvalitet slike na prvom mestu.
 
Ovo uporedjivanje nije adekvatno jer uporedjujes iptv hd i total tv sd! A tako isto i total tv ima HD resiver,doduse za sada nema puno hd kanala ali bice ih. Sve u svemu svako ima svoje misljenje...POZZ
 
TotalTV tek treba da uvede nove HD kanale jer na starom satelitu nisu imali tih mogućnosti, tako da ja ostajem veran njima.
IPTV sa HD kanalima ionako ne može do moje kuće da dogura jer sam 3km udaljen od centrale.
 
Ajd još neka informacija ako može. Ovog meseca nisam aktivirao Web TV a imam ga. Da ne ide on kojim slučajem besplatno uz BOX paket?
Meni u mom nalogu stoji sledeće Aktivni paketi: Web TV - Osnovni + Arena:0 din.
To bi značilo još jednu uštedu od 300 dinara koje nude BOX paketi. Ima li neko sličnih iskustava? Pozdrav.
 
Питање за оне који користе од децембра: који пакет сада имате за мобилни број пошто сте причали да је у децембру био бољи од рекламираног?

(и наравно још једна молба уредницима за спајање са дуплираном темом)
 
Koliko se ovakvi paketi krecu u Makedoniji evo primera :

http://www.blizoo.mk/bundle_single_info.html?pkg=%D1%D2%C0%D0%D2

DIGITALNA TELEVIZIJA 60 kanala
INTERNET 10 MB
FIKSNI TELEFON ( bez pretplate,besplatni pozivi u mrezi,ista cena poziva ka fixnim i mobilnim )
ANALOGNA TELEVIZIJA 60 kanala

ugovor na 12 meseci cena oko 1.900 dinara ( 1.099 denara )
ugovor na 24 meseca cena ista + 2 meseca gratis

za 2.900 dinara dobija se kod njih :

1. Digitalna televizija - 120 kanala
2. Internet - 20 MB
3. Fiksni telefon sa 400 besplatnih minuta
4. 7 HD kanala
5. Analogna televizija - 60 kanala
Dok ne dodje bilo kakva konkurencija,ponuda Telekoma je bezobrazno skupa i na stetu kupaca tj. korisnika njihovih usluga.
 
Poslednja izmena:
Koliko se ovakvi paketi krecu u Makedoniji evo primera :

http://www.blizoo.mk/bundle_single_info.html?pkg=%D1%D2%C0%D0%D2

DIGITALNA TELEVIZIJA 60 kanala
INTERNET 10 MB
FIKSNI TELEFON ( bez pretplate,besplatni pozivi u mrezi,ista cena poziva ka fixnim i mobilnim )
ANALOGNA TELEVIZIJA 60 kanala

ugovor na 12 meseci cena oko 1.900 dinara ( 1.099 denara )
ugovor na 24 meseca cena ista + 2 meseca gratis

za 2.900 dinara dobija se kod njih :

1. Digitalna televizija - 120 kanala
2. Internet - 20 MB
3. Fiksni telefon sa 400 besplatnih minuta
4. 7 HD kanala
5. Analogna televizija - 60 kanala
Dok ne dodje bilo kakva konkurencija,ponuda Telekoma je bezobrazno skupa i na stetu kupaca tj. korisnika njihovih usluga.


Citam i neverujem...Koliko smo mi jadni:bottle:
 
Mislim da u BJRM postoji FUP, tj. bio je ranije. Ne znam kakva je sad situacija. Sa druge strane, lelekom ne može da pusti više od 6 Mbps uz IPTV. Na kraju, svi će do kraja godine da se nađu sa ovakvim ponudama na 30€. Možeš samo da dobijaš još više i više bespotrebnih stvari, ali cena će ostati. Kakve su zarade na prehrambenim proizvodima, tehnici, odeći i još koječemu, takve su i u telekomunikacijama. Ne želim da branim ni SBB, ni lelenor, ni lelekom, samo kažem činenjično stanje. Moje mišljenje je da nisu oni krivi, već oni koji im to dozvoljavaju, ali ne bih u politiku.
 
Koliko se ovakvi paketi krecu u Makedoniji evo primera :

http://www.blizoo.mk/bundle_single_info.html?pkg=%D1%D2%C0%D0%D2

DIGITALNA TELEVIZIJA 60 kanala
INTERNET 10 MB
FIKSNI TELEFON ( bez pretplate,besplatni pozivi u mrezi,ista cena poziva ka fixnim i mobilnim )
ANALOGNA TELEVIZIJA 60 kanala

ugovor na 12 meseci cena oko 1.900 dinara ( 1.099 denara )
ugovor na 24 meseca cena ista + 2 meseca gratis

za 2.900 dinara dobija se kod njih :

1. Digitalna televizija - 120 kanala
2. Internet - 20 MB
3. Fiksni telefon sa 400 besplatnih minuta
4. 7 HD kanala
5. Analogna televizija - 60 kanala
Dok ne dodje bilo kakva konkurencija,ponuda Telekoma je bezobrazno skupa i na stetu kupaca tj. korisnika njihovih usluga.

Ovde poredis babe i zabe. Nas Telekom i njihovog kablovskog operatera, koji ima ko zna kakvu pokrivenost (verovartno samo par lokacija u Skoplju).
Sa nasim Telekomom mozes da poredis njihov T-Com, koji ima FUP, sto ga cini mnogo gorom opcijom od Telekoma. Imas i u Beogradu 50 mbps internet + digitalnu televiziju + payTV kanale + telefon za 4000 dinara mesecno. Ali to i jeste problem, sto je samo u Beogradu i to samo u odredjenim delovima grada.
 
Nazad
Vrh Dno