Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Иста цена је и без УО и са.. Тако је мени било скоро годину дана сам био без УО..

Ok, videću, da li su nešto promenili, za svaki slučaj :crash:


Ova diskusija me nagnala, da se zapitam, šta će mi fiksni, plaćam preko 6000 godišnje, praktično ni zašta. Hvala, još jednom
 
Poslednja izmena:
Ne mozes otkazati fixni nikako pre svega ostalog :)
 
Ne, ne mozes imati NISTA bez fixnog. Fixni je obavezan za bilo koju drugu uslugu. Kao sto je KTV obavezan za net kod kablovskih operatera.

Da li je fixni u okviru Boxa ili van njega nebitno. Fixni je obavezan :(
 
Ne, ne mozes imati NISTA bez fixnog. Fixni je obavezan za bilo koju drugu uslugu. Kao sto je KTV obavezan za net kod kablovskih operatera.

Da li je fixni u okviru Boxa ili van njega nebitno. Fixni je obavezan :(


Ccc, neverovatni su stvarno. Jedino, što imam od fiksnog su ponude za dušeke, jastuke, neke ručkove za penzionere, jedno vreme kad su zvali. Nije, tako loše ga imati, ali u vrlo retkim prilikama. 500 dinara mesečno, to je preko 300 grama duvana, koje sa fiksnim bacam u vetar

Boban01, i za to ću pitati

tnx :)


Sad gledam sajt telekoma. Fiksni je obavezan u svakom boksu. Ali mimo boksa, ima kućni internet nezavisno od drugih usluga. Jer , to je jedino bez čega ne mogu. Kada istekne ugovor, možda će mi dati da se prijavim samo za internet i da dobijem tih 6 meseci. Suma tih računa, je skoro jedan kakav takav tablet
 
Poslednja izmena:
Па сигнал за нет иде преко фиксне линије, као и за ТВ.. Само размисли где укључујеш модем.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Znam da ide preko fiksne linije, ali, šta oni naplaćuju kod fiksnog, mimo impulsa, "rezervaciju" broja od strane nekog korisnika ?

Uostalom, pitaću, da li mogu po isteku ugovora, da imam samo ADSL, bez ičeg drugog i gotovo. To je jedini način, da potvrdim sumnje
 
Ne mozes :)
Ako ne verujes, OK, svoje vreme gubis :p
 
Znam da ide preko fiksne linije, ali, šta oni naplaćuju kod fiksnog, mimo impulsa, "rezervaciju" broja od strane nekog korisnika ?

Uostalom, pitaću, da li mogu po isteku ugovora, da imam samo ADSL, bez ičeg drugog i gotovo. To je jedini način, da potvrdim sumnje

Haha ,kako mislis bez fiksne linije ,leba ti ,aj ,da si novi pa da razumem ovako...
 
A izadje slicna cena kao i 50/2 sa 5 meseci gratis + fixni maltene :D
 
A izadje slicna cena kao i 50/2 sa 5 meseci gratis + fixni maltene :D
Опет понављам, колико % становништва у Србији може vdsl? :)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Tepodong mora fixni,ja se na sekudnu preumio,i ja to pokusavao i na kraj lepo uzeo box4,da mi bude jeftinije sve.A fixni sam poceo maximalno da korstim tj zena.Ako bas oces bez fiksnog vidi ovu varijantu u vipu:
http://www.vipmobile.rs/privatni/internet/kucni-net/kucni-net-tarife.4597.html
ali imas po punoj brzini 100gb,posle ogranice flat na 2,to moze bez fixnog,pa se preracunaj.


Ovo mi je bilo nepoznato. Čisto iz radoznalosti, jer to kao neki vajerles, budući, da oni nemaju tu svu zemaljsku infrastrukturu ?

Ne izgleda loše, ali ću verovatno ostati, kod Telekoma zbog tog nekog faktora sigurnosti. Još ako mogu da se ogrebem za tablet, biće super za moju situaciju

Koliko oni prihoduju, po osnovu fiksnog, koji se u proseku mizerno koristi. To im plaćam uslugu koju ne trebam, da nadoknade troškove izgradnje infrastrukture, pre par godina hah :)
 
Poslednja izmena:
Vip radi kao klasican data sim ruter, znaci hvata regularnu 4g mrezu i to je to.
E sad ne znam koji tablet, uz moj paket mi dodje negde oko 4000 din sto je po meni povoljno, ali iskreno meni onaj tablet bas ne treba ni za sta....
 
Pa novi Boxevi su skuplji od starih :) I nema vise neograniceno razgovora u fiksnoj.
Imaš ono 2-3 meseca po 1din, kad potpiše novi ugovor.
Još nije 100%šta će biti sa neograničenim fiksnim.

Sent from my x600
 
Sigurno je da ih nema u novim.
2 meseca je po dinar za box 2 i 3.
 
Da li postoji neki rok od trenutka potpisivanja/realizacije box paketa do kad je moguće raskinuti ugovor bez penala? Imam slučaj da se jedan stariji komšija predomislio nakon par dana i sad želi da raskine box 3 paket :eek:
 
Po zakonu 14 dana od dana potpisivanja, a sve po ZoZP.

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
To nije po zakonu, jedino ako je MTS predvideo takvu mogućnost i dao odredjeni rok.
 
Samo ako je narucio da mu stigne postom na kucnu adresu,ima pravo da vrati u roku od 14 dana,to sto je kupio_Ovako nema prava da raskine ugovor.
 
Ovu sjajnu TV funkcionalnost možete besplatno da koristite do 27. oktobra 2016. godine.

Mts multiscreen... Gde li nađoše 27. oktobar?
 
Bice promene svakakvih paketa i/ili sistema verovatno? Stvarno, do sada nisu koristili nista osim 15/zadnji u mesecu za promocije.
 
Pa najavljeni su radovi na unapređenju sistema, nešto u vezi postpaid-a i (de)aktivacije dodatnih usluga i uvida u stanje bla bla.
 
Kada potpises ugovor, ili ugovornu obavezu????
 
Imam potpisan Box 2, obican do 10mb, da li je moguce sad da se prebacim na net 20 ili net 50 u toku ugovora? Razlika je 100 i 200 dinara koliko vidim, mizerna.
 
Može ja sam uzeo net 50. Stara ugovorna obaveza važi do datuma u ugovoru

Послато са Coolpad A8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno