Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Jeste. Sada sam detaljno pogledao i g.... od Internet Explorera se apdejtovalo na verziju 11. Kako da ga vratim na 10 ili nizu? Ne koristim ga bar 10 godina pa se ne snalazim nikako sa njim.

Da ga deinstaliraš potpuno iz kompjutera i nakon toga instalacija verzije na koju želiš.
 
Има л таблета уз бокс пакете?:/

Sent from mTalk
 
Nema ni onih za 4-5, 10k nema nista. Samo neki joga...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vec nekoliko dana mi ne radi ona varijanta TV na vise uredjaja ili kako se vec zove. Otvara sajt beskonacno i na kraju nista. Ima li jos neko problema ili je nesto do mene? Mada ne znam sta moze da bude kod mene? Sve drugo preko racunara radi normalno.

Ја сам то решио тако што увек отварам МТС ТВ у приватном режиму прегледача, јесте да увек мора поново да се пријављујем али увек ради. Њихова грешка је што нису то добро направили.
 
Obrisao sam IE11, instalirao IE10 i opet nece da radi. Niti znam kako se moj postojeci IE updejtovao na 11, niti znam kako je radio ako je vec odavno bio 11.
Kada sam obrisao IE11 ostao sam sa osmicom koja kao podrzava ovo o cemu pricamo. Sto je najbolje, IE8 u opste ne moze da otvori mts sajt :wall:.
Dizem ruke od gluposti. Sto je najgore, istekao mi ugovor, ovi smaraju da potpisem po novom sa 3 meseca besplatno, SBB joj gori, pa ti budi pametan...
 
Зашто не пробаш из другог прегледача, ја увек користим Фајерфокс?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vec nekoliko dana mi ne radi ona varijanta TV na vise uredjaja ili kako se vec zove. Otvara sajt beskonacno i na kraju nista. Ima li jos neko problema ili je nesto do mene? Mada ne znam sta moze da bude kod mene? Sve drugo preko racunara radi normalno.

Proveri da li ti je trenutna IP adresa (imaš Telekom ADSL ili VDSL pretpostavljam) iz 79.101.x.x opsega. Meni kad god se desilo da mi dodele taj IP opseg neće da otvori mtstv.telekom.rs na kompu (tako otvaranje sto godina i na kraju ništa) a Android aplikacija stalno izbacuje "usluga trenutno nije dostupna". Sa 3G netom naravno momentalno se loguje mobilni i sve radi. I čim prekinem konekciju na kompu i dobijem drugu IP adresu nema više problema sa otvaranjem tog poddomena za multiscreen.

"Stručnjaci" iz Telekoma nisu u stanju da podese IP range whitelist na serveru...
 
Ne radi ni Firefox ni Chrome ni Internet Explorer.
IP adresa mi jeste bila 79. posle restarta je 178. i opet nema nikakve razlike. "Otvara" beskonacno.
 
Čekaj polako...

Sad sam probao kod mene i sve lepo radi. Chrome, svakako neće, resetuj opet sve, i komp i modem, instaliraj mozilu ( ja je koristim) , ako imas stari plugin i njega izbiši iz control panela, pa pri poketanju ćes instalirati novi. I mora da radi :)
 
Da li ko ostane na starom ugovoru, ima i dalje neograničen fiksni + jeftiniji BoX2?
Reko bih da je tako, jer inače ne bi ovoliko forsirali nove pakete.
Nikakvo obaveštenje uz račun nije stiglo.
 
Jel se planira nesto od tableta za box pakete ili internet, ja cekao da promene stanje starih tableta posto su slabi, sad vidim nema nista u ponudi.
 
Pošto je stari box2 na 24meseca, 1999RSD, koliko će biti nakon isteka ugovora?

Sent from my x600
 
Ја дуго користим после истека уговора box 4 исто кошта.. Али сад кад су убацили нове пакете врв ће ове да измене нешто не знам..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Da li je poznato šta će se dešavati sa 150 minuta fiksne telefonije? Nije mi jasno da li se nakon isteka 150 minuta ka fiksnim mrežama u domaćem saobraćaju naplaćuje i saobraćaj ka mts fiksnim korisnicima?
 
Rekli su da od Avgusta krece naplata za sve.
Da kad istrosis tih 150min krece naplata min prema mts i prema drugima.
Tako je bilo kad su te nove boxove ponudili, da li su odustali za sada ne znamo jer nista niko ne kaze od onda.
Bavodno trebali bi uz racun da posalju obavestenje.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Ne mogu za stare pakete od avgusta menjati nista, jer vec je kraj jula, jedino da obavestenje stigne u sledeca dva dana, pa da pocne krajem avgusta.

Za nove pakete se vec zna - sve preko 150 minuta se placa.
 
Ja sam alfa lepo napisao sta su rekli kad su napravili nove pakete, da ce od Avgusta to novo tarifiranje da krene, ne kazem JA danas da ce to u Avgustu da krece, nema potrebe da ispravljas nesto sto nisam ni mislio a ni rekao.
Pricao sam sta se tada govorilo, a od tada nema nista novo.
I mala deca znaju da ne moze sad u ovom trenutku da pocne da se primenjuje to jer mora min 30 dana da izadje obavestenje da bi zakonsli mogli da menjaju tj. da ljudi prihvate ili ne tu novu stavku.
Malo razumevamja, nista vise.
Dakle da sam hteo da kazem da ce biti u Avgustu rekao bih da ako danas posalju obavestenje, da ce zakonski moci starima da naplacuju tek od 29-30 Avgusta, sve je jasno, ako se cita sa razumevanjem.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Ja sam alfa lepo napisao sta su rekli kad su napravili nove pakete, da ce od Avgusta to novo tarifiranje da krene, ne kazem JA danas da ce to u Avgustu da krece, nema potrebe da ispravljas nesto sto nisam ni mislio a ni rekao.
Pricao sam sta se tada govorilo, a od tada nema nista novo.
I mala deca znaju da ne moze sad u ovom trenutku da pocne da se primenjuje to jer mora min 30 dana da izadje obavestenje da bi zakonsli mogli da menjaju tj. da ljudi prihvate ili ne tu novu stavku.
Malo razumevamja, nista vise.
Dakle da sam hteo da kazem da ce biti u Avgustu rekao bih da ako danas posalju obavestenje, da ce zakonski moci starima da naplacuju tek od 29-30 Avgusta, sve je jasno, ako se cita sa razumevanjem.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk

Da se kladimo da u Avgustu necete imati free fix? [emoji6]
Bez problema u ugovoru pise da imaju pravo da menjaju ugovor, ti ces moci da se ne slozis jer nisi to potpisao i da raskines UO bez penala a oni ce uraditi to pa ce uraditi.
Nemoj da mislis da si jaci od drzave, nisi i niko nije, a cak i ako krse zakon(a ne krse nista u ovom slucaju) oni pobedjuju.
Sut sa rogatim nikad nije mogao!!!
Uostalom videces za dva i po meseca pa cemo da se pisemo tada da li mogu ili ne mogu i da li hoce ili nece, a hoce, NAZALOST.

EDIT:
Nece prebaciti na nove box pakete u Avgustu, vec ce poceti naplata fix minuta po cenovniku tada.
Nisi dobro razumeo o cemu pricam, tebe niko ne moze da natera na bilo koji paket pa ni na novi box vec moze da ti menja uslove za postojeci paket, velika razlika.


My Samsung S6 sent this

Jooooj majko! :lupko:
 
Ma ko normalan njega cita :)
 
Rekoše mi u telekomu da će biti tableta uz net i box, čeka se da prođu tenderi, čisto da znaju ljudi :)
 
Стигла sbb оптика на 500 м од моје куће централа.. Збогом adsl.. Кажу ми људе који уграђују да је централа оптике на 500м од мене тако да није нагађање..

Коначно..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Bas optika? Moci ces Fiber pakete da uzmes?
 
Neće moći. Već sam pisao, u Stepi od 2012. imamo FTTH sa VDSL paketima. 4 godine nisu želeli da naprave pakete za optiku i zato sam lepo uzeo SBB, koji je FTTB, sa iole normalnim odnosom DL/UL (70/8 paket).
 
Да, човек каже оптика оптика.. Долази нека жена да каже шта ћу све моћи.. Касније ћу знати тачно шта како..

Није у питању Телеком него sbb. Са Телекома после много година прелазим на sbb. Незадовољан начисто Телекомом и њиховим ТВ и интернет услугама.. А тек о томе колико су лоши са дометом овде то је друга прича..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Izvin'te, ja zanemario "sbb" u rečenici, raspadoh se od posla danas... Brišite moj post.
 
Nazad
Vrh Dno