Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Problem je što ću odjaviti iptv i koristiti box 2 ,fixni i interent zajedno sa sbb d3i pa mi frka da me ne zeza kasnije . Da li je moguće koristiti neki bolji ruter koji sam kupim i sam setujem ?

Meni maxbandwidht je 15556 / 1032
 
Poslednja izmena:
Problem je što ću odjaviti iptv i koristiti box 2 ,fixni i interent zajedno sa sbb d3i pa mi frka da me ne zeza kasnije . Da li je moguće koristiti neki bolji ruter koji sam kupim i sam setujem ?

Meni maxbandwidht je 15556 / 1032

Koja ti vrednost stoji za Downstream line rate (kbit/s)? Meni 14335.
 
Moj ruter je HG532e pa je malo drugaciji prikaz. Izgleda da si daleko od centrale. Ja nisam imao 10Mbita u BOX4 vec oko 8 i to kada iskljucim STB. Zalio sam se i povecali su mi Downstream line rate na 14355 kao sto sam ti napisao i sada radi ok.
Tebi stoji 10240. Zovi ih i zali se da ti promene profil.
 
Meni nece da povecaju brzinu I dalje,zalio sam se ratelu I cekam odgovor,u medjuvremenu aj da pozovem orion(jer drugu opciju osim njih nemam za net ako raskinem ugovor sa telekomom) da provere liniju I da mi kazu na koju brzinu mogu da racunam kod njih I javili mi da bi moglo od 12 do nekih 20mb.....ali vidim da se dosta zale na orion pa neznam sta da radim



Orion ce obecati ali im telekom nece dati brzinu na tvoju paricu... Ja imam do 22 mbps mogucnost, potpisem ugovor na 11 sa Orionom. Ruter setovan na 10. Orion salje zahtev Telekomu da mi dignu brzinu na 11, Telekom odgovara da "ne postoje mogucnosti". Tako da pazi sa Orionom. Ja sam na osnovu tih neisporucenih 1Mbps raskinuo ugovor sa Orionom nakon 3 meseca bez penala.
 
Poslednja izmena:
hvala na savetu,inace odustajem od dalje borbe sa telekomom,ponovo je bio njihov nazovi majstor,videli smo da je definitivno neki kvar do linije jer u njihovoj kutiji na izlazu nemoze vise od 1mb,kvar nece da otklone,neznam zasto,nemam vise zivce da ih zovem i da se objasnjavam sa njima jer nema apsolutno nikakvog znacaja,ostajem na ovom sta ima jer drugog izbora nemam,napisao sam zalbu ratelu pa da vidim dali ce nesto da urade tada mada cisto sumnjam....inace nemogu da verujem da su toliko bezobrazni u telekomu i da nemaju sluha za potrosace,koliko znam ovo bi trebali oni da poprave jer do kutije na kuci je telekomov problem a ne moj,ali ajde,sto se kaze kod nas sut sa rogatim nemoze nazalost
 
nakon zalbe ratela posle oko trideset dana 3853180271.png

od mobilnog nema nista , imaju pravo da rade sta hocedu :mad:
 
Kad si se zalio RATELu? Koliko je trebalo za odgovor? Meni 10 dana najduze.

Mobilni - hoces reci da si se zalio RATELu i da su rekli da to mogu da urade za mobilni iz Boxa?

BTW, sa novim tarifama, Box tarifa ne izgleda lose vise :D
 
Pozvah danas da produzim ugovor za obican BOX 3 paket,devojka mi kaze "moja linija nije u rejtingu",te da moram u poslovnici da podnesem zahtev i da ce mi biti promenjen broj telefona ..Sacuvaj me i sakloni..nalazim se inace 100m od poste
 
Pozvah danas da produzim ugovor za obican BOX 3 paket,devojka mi kaze "moja linija nije u rejtingu",te da moram u poslovnici da podnesem zahtev i da ce mi biti promenjen broj telefona ..Sacuvaj me i sakloni..nalazim se inace 100m od poste
 
istice meni sutra, samo ne znam sta da uzimam =/ bio u planu tablet samsung 3 8.0 za 4000din doplatu uz net 10 ali je sad ta doplata 13k, isto ko sto je tesla 7.85 bio 1din a sad 7999din uz ugovornu obavezu od 24m, a u prodavnici moze za 9k da se nadje..

saveti? iz jagodine sam tako da nema mnogo izbora, TV mi apsolutno ne treba. plan je bio mix net s sa 50%, net10 uz tablet na 2 godine, ali to ocigledno vise nije moguce.
 
Pozvah danas da produzim ugovor za obican BOX 3 paket,devojka mi kaze "moja linija nije u rejtingu",te da moram u poslovnici da podnesem zahtev i da ce mi biti promenjen broj telefona ..Sacuvaj me i sakloni..nalazim se inace 100m od poste

Nesto sam nacula da se spremaju nove akcije ADSL telekoma, kazu mnogo bolje, jel zna neko:)
 
Meni rekoše u poslovnici da će od novembra da osveže ponudu mobilnih telefona. Nikakve druge informacije nisam dobio.
 
Ljudi imam neverovatan problem sa internetom, recimo merim brzinu na 10mb , skida mi torrent ko lud sve ok , ali nema sanse da pretrazujem internet cak mi neke slike ni nevidim.. Ovo mi se prvi put desava, probao sam drugi pretrazivac drugi racunar na telefonu isto lose radi , katastrofa , prvi put vidim ovako nesto danas sam igrao cod i lepo covek mi baci bombu u usta ja ne vidim, jendostavno kao da nista nije bacio, a nema laga u igrici .. Zna neko o cemu se radi? Restart rutera ne pomaze. Da li neko ima slican problem???
 
Ne bavim se skidanjem sa torrent-a,ali mislim da u svakom od klienata postoji opcija da limitiras DL bendwith..,odnostno UL..sto itekako utiče na simultani surf.
 
Ne znam da li je svima na Boxu stiglo ali videh malocas i aktivirah.

Daju besplatan HBO i HBO comedy kanal do 28 februara. Aktivira se preko menija.
 
stize naplata ako se ne deaktivira do kraja februara koliko sam razumeo
 
toje telekom , a na koj nacin da deaktivira , u poruci pise posle promocije bice naplaceno po vazecem cenovniku a nepise nigde da moze dase

deaktivira , ja nebih dase **bavam sa njim jer imam lose iskustvo
 
Bila je promocija u julu za neke dečije kanale mesec dana i nakon toga isto su naplaćivali.Poslednji dan promocije pozvao sam MTS i odjavio,nisam kasnije ništa dodatno plaćao nego samo regularnu cenu box paketa.
 
Vidite to nisam ni razmisljao :)
Tamo u februaru cu da ih okrenem da deaktiviram. 480 din je ovako

"Live TV pakete i dodatne usluge možete otkazati isključivo pozivom na broj 19813."
 
Poslednja izmena:
Ako ne zaboravis:)
 
jos jedno iznenadjenje u box paketu , zena umrezila jednu prijateljicu sa pripejd broj , a ta prijateljica hoce da uzme dodatak omiljeni broj ali

nemoze jer umrezena u okviru box paketa , zvali korisnicki i kazu nemoze da deaktivira jer mora da prodje najmanje tri meseca

jbm telekom i njihovu politiku
 
Takvi *****zmi su cesti kod Telekoma stvarno:(
 
Nazad
Vrh Dno