Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Treba mi savet u vezi ovih jefitnih laptopova koji se mogu uzeti uz box4 za oko 3000din/rata. Da li su dovoljno dobri za lagani surf/YT, mail i office, ili da ubedim ćaleta da uzme ovaj samsung tablet od 10"? Mislim da će mu to biti bolje za tu namenu?
 
Više za pregled dokumenata, za office ima desktop. :)

Pokazacu mu i ovaj acer, pa neka odluči.
 
Što se tiče office za rad (ne samo za pregled) na tabletu i telefonu, ima odlična apk WPS Office koju koristim. Prezadovoljan.
 
Da li može da se izboksuje onaj tablet asus memo 10" uz box na neku foru?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Јел и даље у бокс пакету (најстарији уговор) после потрошених МБ иду неограничени по спорој брзини? Нешто ми брзи ови спори МБ па сам се уплашио

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ne gasi bas precizno brze, ali i ne naplacuje ih.
Ja sam jednom dan dva imao brzi net iako sam potrosio mb :)
 
Više za pregled dokumenata, za office ima desktop. :)

Pokazacu mu i ovaj acer, pa neka odluči.

Odlican kombinacija 2U1.Preporucio liku,arci ga za sve pare.Za sad se ne skidaju sa njega.Drzao ga malo u ruci,bolje da nisam jel bio je 21000 u decembru.Ono kad se premisljas previse i cekas manju ratu od 875,izvisis samo tako. :D
 
Ne gasi bas precizno brze, ali i ne naplacuje ih.
Ja sam jednom dan dva imao brzi net iako sam potrosio mb :)
Мени синоћ на послу дошла порука да сам потрошио све, искључим нет па поново укључим кад оно иде као да је брз.. Па реко да питам..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
To je nesto zabagovao sistem, meni je radilo dok ne prekinem sesiju samo :)
Ali ne brini se za naplatu neta, neogranicen je.
 
besplatan pristup Internetu po smanjenoj brzini protoka do 64/32 Kb/s nakon potrošenog GB iz naknade

Nema ovog obavestenja kod novih box paketa,a kako pricaju da ukidaju sve stare box pakete,da ne bude posle veliki racun,nismo znali. :D
 
Taj usporeni net mi se oteze i kilavi pri otvaranju stranice ali tapatalk zacudjujuce brzo radi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li može da se izboksuje onaj tablet asus memo 10" uz box na neku foru?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ne može, pitao ja, daju samo ono što nude uz određene pakete. :(

Kod:
Poštovani,
 
      Zahvaljujemo se na ponovnom obraćanju u cilju pojašnjenja.
 
Ponudi tablet uređaja koje možete kupiti uz ADSL uslugu možete pogledati na linku: https://www.mts.rs/privatni/internet/kucni-internet/tableti-net 
 
Tableti koji su u ponudi uz uslugu Mobilni internet ne možete kupiti kao ADSL korisnik.
 
Jel zna neko koliko se dugo čekaju ovi tableti po 1000 din. lenovo i huavei? Razmišljam da uzmem box 2, ali ako se dugo čekaju tableti možda je bolje uzeti 2 meseca po 1 din.
 
Uzmi mesece po dinar,tableti taman toliko vrede. Kupi ih u oglasima, ima ih prilicno :)
 
Sad gledam možda se više isplati 50/2 5 meseci po dinar, nego box2...
 
Jel' ima neko problema sa netom večeras? Satire me kako radi, svaki minut puca veza, potpuno je neupotrebljiv.
 
Prijavio sam... hvala na brzim odgovorima. Sad ostaje da cekam i da u medjuvremenu cimam ove iz Realnet-a, da vidim hoce li da dodju do mene, da se resim ove bede :)
 
besplatan pristup Internetu po smanjenoj brzini protoka do 64/32 Kb/s nakon potrošenog GB iz naknade

Nema ovog obavestenja kod novih box paketa,a kako pricaju da ukidaju sve stare box pakete,da ne bude posle veliki racun,nismo znali. :D
Значи ја ћу са старим бокс пакетом морати да пређем на нови?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ma pusti bobu, on prica na sve strane :)
 
besplatan pristup Internetu po smanjenoj brzini protoka do 64/32 Kb/s nakon potrošenog GB iz naknade

Nema ovog obavestenja kod novih box paketa,a kako pricaju da ukidaju sve stare box pakete,da ne bude posle veliki racun,nismo znali. :D

Uzeo sam ja box pre nekoliko sati, i u prilogu1 ugovora pise da postoji pristup 64/32 nakon potrosenog brzeg interneta.
 
Значи ја ћу са старим бокс пакетом морати да пређем на нови?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Kazu od 1 avgusta svi prelaze na nove pakete i ukidaju neogranicenee minute u fixnoj.Dobices obavestenje u julu,to je to.


Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Eto, i fixni pominje u prici za mobilni net :d
 
Interesuju me triple paketi Beogrida i Oriona,da li se placa aktivacija?
Razumem da gospoda nemogu ubaciti fox kanale ali ubacivanje hrama i slicnih gluposti pored hrt2 ne razumem.
 
Mene vise zanima kako da se aktivira Stingray Music ako nemam TV a imam MTS TV :)
 
Nazad
Vrh Dno