Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ma nisu nesposobni, znamo za sada da su za sve loše krivi Vučić i CIA - verujem da su sledeći krivci Arapi, a za dalje će se videti ... Oni bi čudo napravili ali eto, jednostavno ne smeju od napred navedenih... U stvari, svi drugi su krivi osim ljudi u Telekonju.
 
Ma nisu nesposobni, znamo za sada da su za sve loše krivi Vučić i CIA - verujem da su sledeći krivci Arapi, a za dalje će se videti ... Oni bi čudo napravili ali eto, jednostavno ne smeju od napred navedenih... U stvari, svi drugi su krivi osim ljudi u Telekonju.

Ne, svi su nam krivi osim nas samih.
Kad isključiš sve ostale dežurne krivce.. cije, bije, ostane neko kao ti što krivi Telekonja. :)
Ne kritikujem te ništa, prilično se slažem sa tobom, samo sam hteo da dodam da se ne zaboravi. Svako od nas je kriv, ponaosob. Dok to ne shvatimo, i krenemo da menjamo sebe. Nema nam boljitka.
 
Da se razumemo - svi su isti i svi ali isključivo svi gledaju samo profit tako da tu nema razlike između SBB i TS, ali reći da neko ne sme nešto da radi zbog CIA i njegovog direktora u situaciji dok ljudi u TS imaju izuzetno nelogične zahteve (zato što ne znaju posao ili zbog nečeg drugog) ili nešto baš i ne trzaju da stvari menjaju na bolje (a i zašto bi kad im plata kao kod svake državne firme ne zavisi od učinka) je ultranaivno, ali pojedini čuvari vatre i veruju i u to...
 
Poslednja izmena:
Martine naivnost je tvoja samo je pitanje da li cija, bija ili sija;)
 
Ma naravno, kad ti kao deklarisani portparol Telekonja kažeš/tvrdiš tako onda ne može biti drugačije... Mada mislim da pre toga nisi razgraničio u glavi ko je pisao o zloj CIA i nesretnom Telekonju kome svi diktiraju šta sme /mora da radi a šta ne sme.

Otprilike, mislim da bi ti verovao i tvrdio da i Deda Mraz ne dozvoljava jadnom Telekonju da radi sam, kao što već mora da radi kako mu direktor CIA diktira (comment by Fiser)...

Kod tebe je samo nejasno da li prevladava naivnost pa stvarno veruješ u ono što je Fiser napisao ili zatucanost i zaljubljenost u Telekonj... Ako je ono prvo u pitanju i stvarno veruješ u to onda imam lošu vest za tebe - Deda Mraz nažalost ne postoji. Ako je pak ono drugo u pitanju onda se bojim da tu pomoći nema...
 
Nisam rekao verujem KO je naredio ali priznaj i ko tebe placa ako ne verujes da JE neko naredio.
 
Ma naravno, kad ti kao deklarisani portparol Telekonja kažeš/tvrdiš tako onda ne može biti drugačije... Mada mislim da pre toga nisi razgraničio u glavi ko je pisao o zloj CIA i nesretnom Telekonju kome svi diktiraju šta sme /mora da radi a šta ne sme.

Otprilike, mislim da bi ti verovao i tvrdio da i Deda Mraz ne dozvoljava jadnom Telekonju da radi sam, kao što već mora da radi kako mu direktor CIA diktira (comment by Fiser)...

Kod tebe je samo nejasno da li prevladava naivnost pa stvarno veruješ u ono što je Fiser napisao ili zatucanost i zaljubljenost u Telekonj... Ako je ono prvo u pitanju i stvarno veruješ u to onda imam lošu vest za tebe - Deda Mraz nažalost ne postoji. Ako je pak ono drugo u pitanju onda se bojim da tu pomoći nema...

Oces da kazes da David Petraeus http://sh.wikipedia.org/wiki/David_Petraeus direktor SBB a nije deo CIE


Ako imas nesto argumentovano onda se javi.a ne samo

Da pitam,kako je kod CIA botova,jel isto kao kod naprednih sendvic i sok ili nesto vise cool
 
Oces da kazes da David Petraeus http://sh.wikipedia.org/wiki/David_Petraeus direktor SBB a nije deo CIE


Ako imas nesto argumentovano onda se javi.a ne samo

Da pitam,kako je kod CIA botova,jel isto kao kod naprednih sendvic i sok ili nesto vise cool

Ne znam kako si zaključio da sam baš to hteo da kažem, pošto si žestoko fulao... Možeš ti i bolje - bar se nadam...

Ali pošto već pominješ argumente, bilo bi baš lepo da izneseš argumente u vezi onoga što si rekao da je "Telekonj podigao cenu fiksne pretplate po direktnom nalogu ove kvazi države tj. direktora CIA, da mu je naređeno da obustavili davanje 50% niže cene da bi CIA kompanije mogle masno zarađivati, kao i da Telekonj ne formira samostalno cene već po diktatu CIA! "

Nadam se da razumeš šta reč "argument" znači, što nisam baš ubeđen i da si ti taj koji treba da argumentuje navedene tvrdnje koje si izneo desetak postova iznad a ne ja koji sam iskazao sumnju u iste jer bez nekog dokaza da je tako to je samo rekla - kazala sa tvoje strane, da ne kažem obično naklapanje.

Btw. sok i sendvič za nas CIA botove su super, naravno da ne radimo za džaba. Bitno je da vi Telekonj botovi i čuvari vatre radite za džabe i iz ljubavi prema toj firmi...
 
Nisam rekao verujem KO je naredio ali priznaj i ko tebe placa ako ne verujes da JE neko naredio.
Kako ko me plaća - pa plaća me CIA, da se borim protiv jadnog i nejakog Telekonja!

Vidiš da je čak i Fiser uspeo da to provali a ti postavljaš to pitanje. Još samo da nauči šta znači reč argument i ko treba da argumentuje stvari - da li onaj ko tvrdi nešto ili onaj koji posumnja u te tvrdnje, ali ima vremena za njega, naučiće i to. Valjda...
 
To je opste poznato,ali evo nacrtano http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/272355/Telekom-Ratel-nametnuo-poskupljenje-fiksne-telefonije

BEOGARD - Kompanija Telekom Srbija saopštila je danas da joj je Republička agencija za elektronske komunikacije (Ratel) nametnula poskupljenje fiksne telefonije i da je tu odluku obrazložila neophodnošću da se novim operatorima ozbezbede ekonomski uslovi poslovanja.


Je li ovo argument vase visocanstvo nosiocu istine

Aj da vidimo tvoje argumente-bilo kakve,ne ono tralalalala
 
Poslednja izmena:
OK, i sad samo još da objasniš kako ovo dokazuje tvoje prethodno izrečene tvrdnje pošto se ovde nigde ali baš nigde ne pominju ni CIA, ni SBB, ni Pjetrus, nego samo da je Ratel naložio... Moraćeš ipak malo bolje da se potrudiš... Pusti ti to da je nešto opšte poznato - mnoge stvari su "opšte poznate"...

Drugim rečima, niti ti je ovo bilo kakav argument za ona prethodna naklapanja o CIA i Pjetrusu pošto se u tekstu ne pominje nijedno od njih, niti ja trebam / moram išta da argumentujem jer ništa nisam ni tvrdio već samo sumnjam u tačnost onog što si rekao a za šta nemaš ama baš nijedan dokaz - bar do sada nismo videli nijedan jedini...
 
Poslednja izmena:
Box 2 paket jel može da se produži 3 meseca ranije,i jel može da se zameni za novi stb uređaji?
 
Zna li neko da li i gde Telekom objavljuje najave radova na mreži jer mi od pola 1 večeras ne radi internet, IPTV radi normalno.
Internet je proradio oko 1 ali je opet nestao, to se isto desilo i u četvrtak uveče ali veoma kratko, u pitanju je naselje Stepa Stepanović, Voždovac.
 
Sad mi rekose da kad je box u pitanju ne moze se produziti ugovor ranije nego mora ta istekne... a da sto se tice zamene stb uredjaja mora da se pise zahtev pa ako odobre ...

i da ne moze tablet uz box pakete .. samo tv ... ( mozda ne daju posto sam ja box 2 )
 
Не знам зашто би условљавали таблете (којих иначе има у понуди уз Бокс пакете) пакетом у коме је мобилни кад већ ова два и не могу да користе мобилне мреже.

Него ... ти хоћеш да продужиш Бокс да би узео уређај? Ако ниси у току овог уговора узео, само одеш и тражиш неки од уређаја из понуде, потпишеш анекс уговора и садашњи се продужава до истека плаћања рата ... колико сам разумео. Значи ако имаш још 3 месеца а узмеш уређај на 12 рата, уговор ти се продужи за још 9 месеци. Ако изабереш 24 рате, уговор још 21 месец. Ја сам тако пре ~две године потписао уговор за Бокс3 и пошто тренутно није било телефона који ми се свиђао, питао сам их па су ми тако објаснили. Уговор сам склопио 22. априла, анекс за телефон неких месец дана касније и Бокс ми истиче за који дан. Већ сам и пријавио да хоћу да га одјавим. :( Знам да више никако нећу да дођем до Annex B рутера али виша сила.
 
Probacu u poslovnicama pa da vidim sta ce reci.. Uzeo mojima box 2.. A posto se nista nije menjalo u kraju i nema uslova za kablovsku ili neka dr opcija a oni zadovoljni.. Nisu imali problema sa iptv dobra slika... Pa kad vec ostajem na njemu da uzmem taj tablet na rate...
E sad calee mozda su tebi dali posto si box 3 sa mobilnom linijom a ovde u boxu 2 mada nr vidim logiku kad vec daju...
 
Ček, pa čisto sumnjam da se isplati dati po 10K din za ove zastarele tablete.
 
Meni istice box3(net,fix,mob) za 20-ak dana i pojma nemam sta da radim...[emoji53] Da li da prelazim na sbb, imam njihov D3, a, ovde kod mene retko ko ima sbb net, pa ne znam koliko je pouzdan... Na adsl-u sam od pocetka, i do sada je prekida bilo ukupno par sati... Izbacio bih mob iz boxa i presao na 50%, ali sta sa netom i fixnim... [emoji52]
 
svakako zavisi od lokacije. niko ne zna kako bi ti radio sbb dok ne uzmes net kod njih. jedino da uzmes bez ugovorne obaveze pa da probas. ali ne znam koliko se to isplati i da li se placa uvodjenje kablovske ako nema ugovorne obaveze, prpveri na sbb sajtu. opet sa druge strane ako odjavis adsl izgubices port na centrali, mozda ga daju nekom drugom ako je guzva.. da li bi ti bio isplativ box 4 ili mega box bez d3?
 
Шта има да плаћа увођење ако већ користи Д3? Једини проблем је што су ти припејд или постпејд без уговора са малим брзинама па баш и не може да зна како би радили брзи пакети.
 
Pazite sad ovaj bioskop. Odem kao po dogovoru ponovo u filijalu da pitam za megabox i dobijem odgovor, da ne mogu da imam vdsl jer nisam "obeležen", šatro daleko sam 450m od minimalno traženih 400m. Da bi nakon toga rekla, "ma to ti se ne isplati, izaći će ti mesečno 4000 dinara, jer na cenu od 3600 treba dodati i cenu hd kanala"(!?). Ja joj kažem, zar nije cena megaboxa 3600 dinara sa sve hd kanalima (to što je ona verovatno videla da sada plaćam box4 3600 zbog stb, nema nikakve veze sa promo cenom od 3600 dinara + 3 meseca gratis, jer ja sa ta 3 meseca gratis svodim mesečno plaćanje na 3400 umesto 3900 da nemam gratis perioda) a ona kaže, nije, i ja sam tako mislila ali nije. Po njenom, megabox je 3600+cena hd kanala(?!). Napravim se majmun i prihvatim to kako "jeste", odem kući i zovem centralu. Pitam, da li imam uslov, lik kaže da nemam jer sam mnogo udaljen da bi vdsl funkcioinisao kako treba. Ja ga pitam, kako mnogo kada je razlika u 50 metera, a on kaže pa najviša moguća daljina je 250m, a vi ste na 450m(!?). Tako da izgleda ništa od megaboxa a baš bih dobro prošao sa njim. Da li me ovde zavlače ili je stvarno ta minimalna daljia 250m. Da li da se obratim još nekom ili da batalim?
 
Poslednja izmena:
cena je 3600 a hd kanali su ukljuceni u pomenutu cenu. ne znam da li bi uspeo da ih nagovoris da ti provere liniju i da vide da li ipak moze mega box.
 
Ove u filijali, teško, mada ništa me ne košta... Ove u centrali, možda da još jednom pokušam, ali ako je 250m limit kao što mi je rekao onda nemam šta da tražim.
 
Ove u filijali, teško, mada ništa me ne košta... Ove u centrali, možda da još jednom pokušam, ali ako je 250m limit kao što mi je rekao onda nemam šta da tražim.
Ma ti iz centrale su te samo otkacili,a i ovi iz poslovnice mislim da nisu bolji.Probaj prijavi se preko portala ili na 19813 pa vidi sta ce ti reci,jer pouzdano znam da su VDSL2 davali ljudima i do 800 metara od centrale! :)
 
Misliš preko portala da im pošaljem mejl, ili ima neka zvanična prijava? Ja ih zvao preko 0800 100 100, zaboravio na ovaj 19813. Zvaću ih sutra pa da vidim.
 
lepo je to,ali nije vredno truda,osim ako ti baš nije neophodno....ja sam probao i nisam uspeo,predugo je to sve trajalo,predugo su mi usluge bile razdvojene i na kraju veći račun....
 
Pa zgodno mi iz razloga što bih za manje para nego sada što dajem (3600), dobio brži internet i hd kanale, jer mi ova tri gratis meseca to omogućavaju. A uz to, imam full hd tv, pa ono :D Ništa specijalno. Koliko su ti bile razdvojene usluge?
 
Nazad
Vrh Dno