Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Moram da vadim iz struje? Ne pomaže gašenje na plavo dugme na daljinskom?
 
Novi set topbox ima sa zadnje strane dugme za to. Ili izvuci kabal za napajanje set topboxa i ponovo uključi.

Послато са LG-H320 уз помоћ Тапатока
 
Znam da ima dugme, al ko će to da radi stalno - kako da znam kad ima update? :D Glupost :)
 
Imaš opet novi... Samo ga restarting i sve je ok posle
Pazi nisam te za dzabe pitao koja je kod tebe verzija!Kod mene nema tog apdejta o kome ti pricas, pa je gotovo sigurno da je kod tebe onaj od pre mesec dana - samo malo sa zakasnjenjem!;)
Sadasnji je V41632.
 
Poslednja izmena:
To je kod mojih a ja vise nisam kod njih. Verovatno je to, pošto oni nisu restart radili već duže
 
Super box sam uzeo 2014 u Oktobru sa android telefonom na 24 rate.

3 pitanja za znalce:

  • Da li mogu da odem sada u poslovnicu i potpisem opet na 24 meseca, a u isto vreme uzmem jos jedan telefon na rate (ostalo mi jos 5 rata na telefonu koji sam uzeo pri potpisivanju u 2014oj - ide caletu rodendan, a jos fura N95 :D )
  • Video sam da postoje novi risiveri za TV (izgleda kao neki novi interfejs - meni je trenutno onaj stari obican - plava lista kanala). Da li ce mi dozvoliti da im vratim ovaj stari HD risiver i uzmem novi?
  • Da li novi risiver moze da se poveze direktno sa LG smart TVom da mogu da koristim Magic remote umesto upravljaca koj dolazi od mtsa?

Da li je moguce uzeti box (net+fix), da li moze da se bira brzina neta (neki VDSL) i tablet za dinar ili sta vec imaju u ponudi od tableta?
 
Naravno da nije moguće da biraš brzinu neta . 10 Mbps i to ti je. Hoćeš više? Moraš da uzmeš SuperBox (= Box 4 sa 50 Mbps netom) ako imaš uslova za isti.
 
Pa neki lik je ovde najavljivao "iz pouzdanih izvora" nove brzine i ostale delove za box na prolece.... Evo ga prolece i nista od toga.
 
Пролеће је прошло? Мада тако делује. :(
 
Ja sam u situaciji da imam BOX paket kom je ugovor istekao još 1.2015. i od tada samo plaćam po istoj ceni kao i do sad. Jel se isplati potpisivati ugovor da bi se uzeo neki uređaj ili neka druga pogodnost ili od toga nema ništa? (samo još gore, ugovor na 24mes..)

Ps. Mogućnosti za Super Box nemam iz razloga što sam na 1.5km od centrale i jedva i ovih 8Mb/s radi uz kratke prekide..

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
mts super box 4

Korisnik sam mts super box 4 paketa.. ugovorna cena paketa mi je bila pre 7. meseci 3600 din.. na 24 mececa.. Tada je bila aktualna promo ponuda od 3. meseca po 1.dinar sa gratis korišćenjem HD paketa i uslugom gledaj unazad .. koliko vidim i sada je tako.. E sve je to ok.. samo sto prva tri meseca nisu po dinar naravno vec oko 1500 din za ostale ne promotivne usluge bez prekoracenja besplatnich minuta . Posle ta prva tri meseca racun mi se postepeno povecavao iako nisam prelaztio minute ni u fixnoj ni u mobilnoj mrezi.. Objasnjeje vam stoji u ugovoru u kom se nalaze da je 3g usluga obavezna kao i da postoji mogucnost izmene u visini naplate za dodatne usluge(HD usl. Gladaj unazad) koje niste u mogucnostui da odkažete do isteka ugovra .. Tako da su sve lepo smislili kako bi vas navukli uz pomenute cene .. Savetujem Vam da dobro protumacite ugovor pre podpisivanja..
 
Poslednja izmena:
Ако ништа тај 3г можеш да не плаћаш више.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Sto volim ove zalbe, a bez da je pogledao racun i razumeo zasto je veci... ili da ne kaze... bitno da se pljune po drzavnom :)

Ako povecaju cene za usluge koje si u obavezi da koristis po ugovoru, ti imas pravo da raskines ugovor, procitaj i taj deo!
 
novi box

stiglo uz mesečni e-račun
 

Prilozi

  • box.png
    box.png
    396.6 KB · Pregleda: 364
Najzad su znaci pustili uz Box 3/4 koliko moze parica da dozvoli. Presli su potreban % zastupljenosti VDSLa.

Mada se meni cini da je SuperBox raniji bolji nego ovaj sa Miks M paketom, jer je i jeftiniji, i ima vise saobracaja :D
 
i ja sam im veran korisnik godinama (od kako je krenuo adsl), evo vec nekih 14-15 meseci kako je istekao box ugovor.... naravno,ne nude mi nista bolje, jer jedva radi i ovo sad....
 
Jedva čekam da me "prijatno" iznenade kad se ispostavi da za Box 2 ostavljaju net na 10 Mbps :D :D
Ili da je cena bukvalno ovih 1800 din za 50 Mbps + 660 za fixni :p
 
Ako budu povecali za Box 2, mora biti niza od trenutne, koja izajde 2000 mesecno u proseku za 50/2+fixni (5 meseci za dinar)
 
Ја сам сада звао за супер БОКС пакет и рекли су ми ако ми се не жури да сачекам до 10.маја јер ће од тада бити све могуће комбинације за БОКС, па пошто немам тех. могућности за супер могу неке друге комбинације.....

Sent from Redmi Note 3 Pro preko tapatalk-a
 
Kad je Telekom u pitanju ja sam večni pesimista. Sumnjam da će ponuditi pakete sa 20 Mbps netom za one koji mogu toliko a ne mogu ni blizu 50. Pogotovo što bi tako nešto mogli oni koji su i dalje na ADSL i ne treba im IPTV (npr imaju neku kablovsku bez interneta, ili TotalTV).
Ja mislim da sam tek sad ispucao 1 din mesece (ili imam još i maj) za 50/2... pretpostavljam sve i da ubodu neki Box 2 ili 3 (bez IPTV) da mi "paše" da mi neće dati da pređem na Box :D

A i ako su im cene u fazonu fixni bez popusta + usluga B po ceni uz 24 meseca ugovor (= 2000 din za Box 2 sa netom, 1700 beše za sa IPTV) onda zašto spajaš u Box, samo zbog neograničenog fixnog?
 
Poslednja izmena:
Ja Box 2 nisam razumeo ni u kojoj varijanti, mada je do sada Net10 + Fixni box 2 bio OK onima koji i ne mogu vise.

Ne moze na Box ko je bio sa tom akcijom, mada po meni to i nema smisla.. ko je uzeo tablet, pa kao ajde.. ali ne daju ni nama :( (nema smisla da daju i 3 meseca sada gratis Box, ali da barem puste da se ubaci u Box..)

Meni se doduse ne isplati ni u kom slucaju.
 
Jesam ja dobro razumeo ili nema ništa između net10 i net50 ni u jednoj kombinaciji?

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
Videćemo kad bude zvanično, i kad neko bude hteo 50 može VDSL a ne može da izvuče 50... da li će davati taj ugovor a net nameste na tipa 25 + za IPTV.

@alfaunits: Pa ni meni ne odgovara Box ni jedan, tj do ove promene je tako bilo pre svega zbog brzine neta. Mada i dalje ostaju činjenice da ja koristim Telenor i neću da menjam, a i da imam D3i. Doduše sve sem ovog VDSL neta je sa isteklim ugovorom. Tako da ako bi bila neka OK cena za neki Box 3 bez IPTV-a razmislio bih da uzmem postpaid za kevu ili bratu u junu ističe postpaid ugovor kod MTS-a. Sve sa idejom da buđavi fixni bude što jeftiniji, što bliže "za džabe".
Ako će cena da bude ista kao sad net + 660 din za fixni + za mobilni isti iznos kao varijanta sa 50% popusta, bez bar nekih 200 din popusta ukupne cifre nema šanse da uzimam sve na Box ugovor.

Imam 2 fixna u jednačini, pa gledam kako ću da pretumbam sve to da se malo smanji mesečni iznos. Sad je u firmi Box4, gledam da li se isplati neka Box varijanta da se tu više ne plaća IPTV nego da gleda ćale na kompu D3Go.
 
Gde da pišem molbu kako bi me doktori iz tehničke podrške prebacili na ipan koji se nalazi na 100m od moje kuće?
Pre 5meseci je sve postavljeno i odrađeno ali kako sam ja i dalje na staroj centrali nemam tehničke mogućnosti za Vdsl....
 
Piši Ratel-u :D Telekom će ti verovatno odgovoriti u stilu "tako je projektovano, takav je plan proširenja" i da se strpiš. Ne mora da znači ni da će posredovanje Ratel doneti išta drugačiji odgovor. Teško da neko može da im se meša i diktira njihove planove širenja mreže, čak i kad isti prkose logici. Ali probaj...
 
Nazad
Vrh Dno