Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Da tu je negde, u pravu si.

Svakako da se to ne vidi u speedtest-u. :)
 
Jel i vama sad trenutno zeza nesto net,kao ono pre neki dan?Pola sajtova ne mogu da otvorim!
 
Meni radi konstantno "lose" :D, i ocekujem da ce ovih 10 biti pristojnije bar malo.
Salim se naravno, nije toliko lose ali ima ping velik i dw stalno varira izmedju 5 i 7, a tesko da moze bilo koji hd u youtube-u da posti normalno.

Ali, primetio sam da u posledjnih 20tak dana se stalno gubi iptv, i ne moze da se vrati ni posle reseta onog malog sivog cuda, dodje kada verovatno oni tamo nesto cacnu.
 
Meni radi konstantno "lose" :D, i ocekujem da ce ovih 10 biti pristojnije bar malo.
Salim se naravno, nije toliko lose ali ima ping velik i dw stalno varira izmedju 5 i 7, a tesko da moze bilo koji hd u youtube-u da posti normalno.

Ali, primetio sam da u posledjnih 20tak dana se stalno gubi iptv, i ne moze da se vrati ni posle reseta onog malog sivog cuda, dodje kada verovatno oni tamo nesto cacnu.
Takodje sve isto osim ovo za iptv
 
Bilo je do njihovih servera...

Evo i odgovor... Blamaža... dali mi info, za koji znam...

Znači "hita"!

Poštovani gospodine Čxxxxxxx,



Hvala što koristite servis [email protected] kojim želimo da svim korisnicima omogućimo brze i direktne odgovore na sva pitanja u vezi sa našim uslugama.



Žao nam je što u ovom trenutku ne možemo izaći u susret Vašem zahtevu.



Uvidom u bazu podataka po telefonskom priključku 011/xxxxxxx utvrdili smo da je Ugovor za Box paket potpisan dana 22.07.2013. godine na 12 meseci, a koji je počeo da se primenjuje od prvog u narednom mesecu.



Koristimo priliku da Vas obavestimo da smo od nadležne Službe dobili informaciju da nažalost ne postoji mogućnost da izvršite promenu na novu kampanju Mega Box u mesecu julu 2014. godine i da nove povoljosti koristite od 01.08.2014. godine, po proceduri u ovom mesecu se vrši raskreiranje postojećeg paketa, u avgustu kreiranje novog Box paketa i on se primenjuje od 01.09.2014. godine.



Za sve dodatne informacije u vezi sa našim uslugama, kao i sugestije i primedbe, stojimo Vam na raspolaganju.
 
...raskreiranje

boze me sacuvaj ko ima posao u Srbiji, da se covek raskreira u prasinu od nemoci...
 
Poceo telekom da me strasno nervira, nego mi traje ugovor jos 9 meseci, pobegao bih ja odavno na kablovskog operatera, mada i njih bije los glas, ali makar imaju net dobar
 
Heheheheeh
Pa to su ti ubrzali na 10/1 kao i meni :D
Meni je bilo 5.6Mb/0.87Mb....sad su ubrzali....na 6.3-6.4Mb :D
:D
Ма није, тако ми је још од септембра када сам узео Бокс.

Измена:

Ево мојих параметара. Узмите у обзир да имам и ХД пакет, зато је Downstream line rate (kbit/s) толики. Иначе, када мерим на спид тесту, прво "удари" на 10 мбс па га на крају смањи на око 6.

Upstream max rate (kbit/s) 1175
Downstream max rate (kbit/s) 22372
Upstream line rate (kbit/s) 1023
Downstream line rate (kbit/s) 15999
Line standard ADSL2+
Channel type Fast
 
Poslednja izmena:
Kod mene sa HD paketom za sada tera 8.6Mb, doduše ja imam odličnu paricu i centrala mi je prvi komšija.

Parametri su ovakvi:

Max. Bandwidth Down/Up(kbps) 24848 / 1032
Bandwidth Down/Up(kbps) 17404 / 1023

Tako da bi mogli da puste i pravih 10, bez gubitaka, ne znam da li bi vredelo da iz cimam zbog toga, da ne sjebu i ovo što imam, pošto sam zadovoljan i sa ovim....
 
Izvine što nisam pročitao vaše odgovore, pošto sam danas dobio i drugi mail, pa... Ne znam... Šta reći?!

Poštovani gospodine Čxxxxxxxx,



Izvinjavamo se na prethodno prosleđenom odgovoru.



Veliko nam je zadovoljstvo da Vas obavestimo da smo od nadležne Službe dobili informaciju da su se promenili uslovi promocije i stvorile aplikativne mogućnosti da se Vaš zahtev za Mega Box realizuje u što kraćem roku. S tim u vezi na osnovu ovog mejla bićete kontaktirani od strane nadležne Službe.



Za sve dodatne informacije u vezi sa našim uslugama, kao i sugestije i primedbe, stojimo Vam na raspolaganju.
 
Meni su slican odgovor poslali, ali su mi, nakon par dana po podnetom zahtevu, javili da ipak ne moze dok ne prodje ugovorna obaveza do kraja. Ne veruj im nista dok ne potpises ugovor :)
 
Meni su slican odgovor poslali, ali su mi, nakon par dana po podnetom zahtevu, javili da ipak ne moze dok ne prodje ugovorna obaveza do kraja. Ne veruj im nista dok ne potpises ugovor :)

Naravno, a šta će se dalje dogodi, saznaćete kad i ja...
 
Poslednja izmena:
Ahahahahahahaha... Vala baš! Državni po'so (po lički) rules!
:d
 

Telekome svaka ti čast :)
 
I na kraju kako ce se trositi i obracunavati minuti za mobilnu u novim BOX paketima,jel se prvo skida onih 300 minuta za sve mreze pa onda 300 za MTS ili ...?
 
Poslednja izmena:
Samo meni povecali na 7mbit, moram ih nazvati posle 1
 
По овим причама ће прво да иде 300 за све па 300 за мт:с мада ни ја нисам сигуран да се то зна. Зато ће да буде најбоља комбинација бокс плус КТ, са бокса зовем све, са КТ само у мрежи па ће да се добро сабере. Хм, заборавио сам да на Теленор картицама имам 2х1000 минута за позиве у њиховој мрежи па ће тих 300 бокс минута да буду само према фиксним. А што не уведу фрај позиве са бокса према Телеком фиксној? ;)
 
По овим причама ће прво да иде 300 за све па 300 за мт:с мада ни ја нисам сигуран да се то зна. Зато ће да буде најбоља комбинација бокс плус КТ, са бокса зовем све, са КТ само у мрежи па ће да се добро сабере. Хм, заборавио сам да на Теленор картицама имам 2х1000 минута за позиве у њиховој мрежи па ће тих 300 бокс минута да буду само према фиксним. А што не уведу фрај позиве са бокса према Телеком фиксној? ;)

Box - Fiksna linija

U cenu mesečne pretplate za Box paket uračunata je i pretplata za fiksnu liniju. pretplata se odnosi na period korišćenja fiksnog priključka u mesecu korišćenja izabranog paketa, tj. ne naplaćuje se unapred.

Besplatni su pozivi sa fiksne linije integrisane u Box paket ka drugim brojevima fiksne mreže Telekoma. Ostali pozivi se naplaćuju po zvaničnom Cenovniku koji će biti na snazi od 01.08.2014. godine
 
Ма мало сам пролупао, мислио сам да буду фрај позиви уопште са Бокса према мт:с мобилној и обрнуто. Знам за те додатне пакете, можда ћу да изаберем нешто ... мада ни оне фрај минуте у мобилној не потрошим а да додајем за то ... тешко.
 
Nazad
Vrh Dno