Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

veljkoka

Slavan
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruke
2,556
Poena
275
Telekom Srbije je konacno objedinio sve svoje usluge u jedan paket!!! Konacno su se setili :). Ima 4 BOX paketa i po mom misljenju dosta su povoljni. Sadrze internet 6\1 mb\s, postpaid mobilni paket sa 500 minuta, 500 poruka i 1GB interneta. Po izboru korisnici mogu u okvitu BOX paketa uzeti i IPTV. Sta mislite?
 
500 minuta i poruka, uz 1 GB neta?
:) <--- click my smiley!
 
ipak zvuči primamljivo s obzirom da plaćam 3 računa pojedinačno!
interesuje me za mobilni paket, tu se verovatno nov ugovor potpisuje?
dal mogu da prenesem moj mixnet m na ovaj BOX ugovor?
 
ipak zvuči primamljivo s obzirom da plaćam 3 računa pojedinačno!
interesuje me za mobilni paket, tu se verovatno nov ugovor potpisuje?
dal mogu da prenesem moj mixnet m na ovaj BOX ugovor?

Ne, uz Box ide zaseban, specifican tarifni paket za mobilnu.
 
Ne, uz Box ide zaseban, specifican tarifni paket za mobilnu.

postpaid linija
Postojeći mt:s korisnik nastavlja sa korišćenjem po važećem cenovniku za tarifni profil koji koristi.
Novi mt:s korisnik koristi MixNet L tarifni profil sa popustom od 50% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom za taj tarifni profil.

Mesečne pretplate, koje je korisnik dužan da plaća do aktivacije Box paketa, će plaćati srazmerno broju dana korišćenja pojedinačnih usluga.
 
a očigledno namerno su izostavili pretplatu na fiksni od 500 dinara. jel neko primetio to??
 
Koliko sam ja shvatio, fiksna pretplata je uračunata u cenu. Ako budem imao vremena, danas ću svakako da odem do korisničkog servisa.
 
napokon nesto pametno od telekoma :D ,ovo ce sigurno naterati i kablovske operatere da povecaju upload na svojim paketima,prosto su smesne te brzine.ovim se prakticno telekom odrice onih astronomskih cena adsl paketa :)
 
Hmm pokušavaju da privuku što više korisnika...al nekako...mislim da je najbolje da se malo sačekaju iskustva ljudi koji to uzmu i vide kako to sve radi.. ;) Mene je i ona tarifa Prva Android naterala da se zamislim i dal da se vraćam na Telekom ali sam odustao ipak... (za sad)
 
Izgleda da Orionov sistem donosi korisnike, čim su se ovi sada setili da krenu u kontru. Costco Catalogue has been popular since they came in the country.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nista posebno. Nije vredno cimanja, narocito ako ste vec vezani ugovorima. U sustini sve je za (skoro) iste pare na 1 mestu, sto i nije najbolje resenje. Nikad ne treba stavljati sva jaja u istu korpu. :)

Uračunata je pretplata za fiksni telefon.

Nije.
 
Poslednja izmena od urednika:
Извор информације?

Kod:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/tarife.1145.html

FIKSNI - U okviru Box paketa na raspolaganju je 300 impulsa besplatnog saobraćaja na fiksnom telefonu. Ostali saobraćaj za fiksnu telefoniju i sve dodatne usluge se tarifiraju prema zvaničnom cenovniku.

klikni na link za zvanicni cenovnik

Znaci lov u mutnom. I dalje se placa obavezni harac (pretplata)
 
Kod:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/tarife.1145.html

FIKSNI - U okviru Box paketa na raspolaganju je 300 impulsa besplatnog saobraćaja na fiksnom telefonu. Ostali saobraćaj za fiksnu telefoniju i sve dodatne usluge se tarifiraju prema zvaničnom cenovniku.

klikni na link za zvanicni cenovnik

Znaci lov u mutnom. I dalje se placa obavezni harac (pretplata)

Bio sam danas do telekoma, hteo sam da uzmem box 4 paket, receno mi je da ce prvo proveriti tehnicke mogucnosti, to u stvari znaci da nisu sigurni da li mogu ds garantuju punu brzinu adsl-a. Jednostavno neznaju da uzmu pare, reklamiraju uslugu koju ne movu da ispune :). Pitao sam za fiksni, receno mi je da pretplata ulazi u cenu paketa.
 
Kod:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/tarife.1145.html

FIKSNI - U okviru Box paketa na raspolaganju je 300 impulsa besplatnog saobraćaja na fiksnom telefonu. Ostali saobraćaj za fiksnu telefoniju i sve dodatne usluge se tarifiraju prema zvaničnom cenovniku.

klikni na link za zvanicni cenovnik

Znaci lov u mutnom. I dalje se placa obavezni harac (pretplata)

По овоме би се у ствари могло закључити да не би требало да се доплаћује претплата а никако ово не може да буде потврда да се плаћа. Потврда је нешто као што су рекли veljkoka.

Bio sam danas do telekoma, hteo sam da uzmem box 4 paket, receno mi je da ce prvo proveriti tehnicke mogucnosti, to u stvari znaci da nisu sigurni da li mogu ds garantuju punu brzinu adsl-a. Jednostavno neznaju da uzmu pare, reklamiraju uslugu koju ne movu da ispune :). Pitao sam za fiksni, receno mi je da pretplata ulazi u cenu paketa.

Ово што сам искосио ти је врло лош закључак. Увек када се било ко пријави за било који пакет АДСЛ-а или ИПТВ-а, они морају да провере техничке могућности. Разлог за то је што нема свуда услова за све услуге, нпр. негде може да раде слабији пакети АДСЛ-а али не и бржи, може да ради АДСЛ али не ИПТВ или не може јачи пакет АДСЛ-а и ИПТВ-а заједно.

По твојој логици, то би важило и за оператере мобилне телефоније који рекламирају 3г а он исто ради само на одређеним местима.
 
По овоме би се у ствари могло закључити да не би требало да се доплаћује претплата а никако ово не може да буде потврда да се плаћа. Потврда је нешто као што су рекли veljkoka.



Ово што сам искосио ти је врло лош закључак. Увек када се било ко пријави за било који пакет АДСЛ-а или ИПТВ-а, они морају да провере техничке могућности. Разлог за то је што нема свуда услова за све услуге, нпр. негде може да раде слабији пакети АДСЛ-а али не и бржи, може да ради АДСЛ али не ИПТВ или не може јачи пакет АДСЛ-а и ИПТВ-а заједно.

По твојој логици, то би важило и за оператере мобилне телефоније који рекламирају 3г а он исто ради само на одређеним местима.


Sve ovo sto si rekao stoji, ali stan mi je udaljen 100 metara od centrale, ako tu nemaju tehnicke mogucnosti onda stvarno neznam gde ih imaju. Jednostavno im.je zao da uloze u opremu, za ovako veliku kompaniju ovo je bruka i sramota. Da ja zivim u nekom prigradskom naselju,pa da razumem, poznato mi je da iptv ne moze da isporuce na daljinu vecu od 2000 metara. Isto to sto si ti napisao u svom postu,mi je rekla i radnica u telekomu,ali ne reklamiraj nesto sto ne mozes da ispunis. Inace mislim da je ideja jako dobra, ni cena nije toliko nerazumna, u odnosu na konkurenciju, ali u odnosu na zemlje u okruzenju... :).
 
Не разумеш. Прво, то што ти је стан удаљен 100m од централе не значи да може да има одређену услугу, не зависи све од тога. Друго, то не зна нека радница на шалтеру, то мора да провери неки техничар. И треће, они не рекламирају нешто што не могу да испуне, лепо пише у промоцији да ово ради у зависности од тога да ли постоје технички услови.
 
Pretplata za fiksni je uračunata u cenu, tako su mi rekli u korisničkom centru. Nema tu filozofije. Radoje69 je inače portparol SBB-a na ovom forumu, tako da njegove postove ne uzimajte za ozbiljno.
 
Nista posebno. Nije vredno cimanja, narocito ako ste vec vezani ugovorima. U sustini sve je za (skoro) iste pare na 1 mestu, sto i nije najbolje resenje. Nikad ne treba stavljati sva jaja u istu korpu. :)
Pa nebih baš rekao da je sve to za iste pare!!!!!!
Ovo su podaci iz korisničke službe Telekoma :
Internet:
Korisniku se omogućava korišćenje paketa Click 6 sa popustom od 70% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom.
Ukoliko ne postoje tehničke mogućnosti za realizaciju paketa Click 6, omogućava se korišćenje Click 4 paketa sa popustom od 50% na cenu mesečne pretplate utvrđene cenovnikom.
Korisnicima kod kojih nisu ispunjene tehničke mogućnosti za Click 4 paket ne može se realizovati Box usluga.

IPTV
Postojeći i novi korisnici IPTV usluge ostvaruju popust od 50% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom za Osnovni paket usluge IPTV.

postpaid linija
Postojeći mt:s korisnik nastavlja sa korišćenjem po važećem cenovniku za tarifni profil koji koristi.
Novi mt:s korisnik koristi MixNet L tarifni profil sa popustom od 50% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom za taj tarifni profil.

Mesečne pretplate, koje je korisnik dužan da plaća do aktivacije Box paketa, će plaćati srazmerno broju dana korišćenja pojedinačnih usluga.

Napomene:

Nakon isteka ugovorne obaveze korisniku će se obračunavati cene po cenovniku koji važi za period od 6 meseci ugovornog obavezivanja.
U cenu mesečne pretplate za Box paket uračunata je i mesečna pretplata za fiksni telefonski priključak, sa 300 besplatnih impulsa.Mesečna naknada za fiksni telefonski priključak odnosi se na period korišćenja fiksnog priključka u mesecu korišćenja izabranog paketa, tj. ne naplaćuje se unapred.
Telefonski saobraćaj ostvaren preko fiksnog telefonskog priključka, uključenog u izabrani paket, naplaćuje se prema važećem cenovniku Telekoma Srbija.
Navedene cene za ostvareni saobraćaj mobilne linije naplaćuju se nakon utroška besplatnih minuta, SMS poruka i količine prenetih podataka.
Sve ostale usluge na mobilnom priključku, tarifiraju se prema cenovniku za postpaid korisnike mt:s, i biće jasno naznačene u specifikaciji na računu za Box paket.
Korisnicima koji aktiviraju dodatne IPTV pakete će osnovna pretplata za Box paket biti uvećana za cenu paketa
 
postpaid linija
Postojeći mt:s korisnik nastavlja sa korišćenjem po važećem cenovniku za tarifni profil koji koristi.
Novi mt:s korisnik koristi MixNet L tarifni profil sa popustom od 50% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom za taj tarifni profil.

Khm, Mix Net L je 600min/1500sms/1,5GB a ne 500min/500sms/1GB kao sto je navedeno za Box...
 
@McBuki Како су добијени ови подаци из корисничке службе, они одговорили преко интернета, телефона, у пословници или нешто четврто? Нешто се баш и не уклапа, зато питам.
 
Pretplata za fiksni je uračunata u cenu, tako su mi rekli u korisničkom centru. Nema tu filozofije. Radoje69 je inače portparol SBB-a na ovom forumu, tako da njegove postove ne uzimajte za ozbiljno.

Kad neko potpise ugovor neka potvrdi. Portparol SBB?! WTF LOL
 
Nazad
Vrh Dno