Šta je novo?

[Telekom] BOX paketi: fixni + mobilni + Net + IPTV

Vidim stala tema, kako ste sada zadovoljni njihovim uslugama, zanima me box4 paket
Fiksni telefonski priključak
Neograničen pristup Internetu brzine protoka do 10 Mbit/s
IPTV usluga (Osnovni paket)
Mobilna linija
Od ovoga me najvise interesuje kako net i tv rade .
 
Po meni bolji je orion trojka paket za 1899 din mesecno imate fikni (300 min ka fiksnim mrezama u srbiji i ka inostranstvu) ,internet 20 mbs i iptv 100 kanala . Ugovor na 24 meseca.
 
Kakav crni Orion? Box je odlično rešenje i radi odlično. Jedini SBB ima malo bolju ponudu tv kanala, ali u svemu ostalom je telekomov box zakon.
 
Ponuda kanala slaba. Nema ni Arene, ni SK ni Fox. Jeste jeftino, ali ništa i ne nude. A pitanje je i kako sve funkcioniše.
 
Ja koristim Box4 vise od godinu dana i za sada nemam nikakvih primedbi.
 
@slom , a jel ti ostaje isti broj fiksnog i mobilnog ?
 
Moze da se bira - mogu i novi brojevi i postojeci. Samo moraju svi biti na ime istog vlasnika (postojeci) da bi usli u Box.
 
Da li se min i sms prenose u sledeći mesec?
 
Ne daju nista apsolutno. Ja sam im skoro pisao, kao stari korisnik (3 god) jer sam video da su davali za onaj VDSL box 3 meseca gratis..

Ali za normalan, nista :)
 
^ Hvala. Nikad nisu ni davali? Previse mali paket Box2 da bi se dobili "slatkiši"? ;)
 
Mozes da probas, ja sam na BOX4 paketu. Ali na moj mail sa pitanjem, tipa hteo sam da obnovim ugovor i sto da ne dobijem 3 meseca gratis :) su lagano odgovorili da nemaju nikakve promocije.
 
^ Onda nemam šta da pitam. :) To je što je. Onako sam i pitao. Kad je nešto na 2 god, obično se dobije "poklončić".
 
Nazad
Vrh Dno