Šta je novo?

[Telekom] BOX paketi: fixni + mobilni + Net + IPTV

Nije svojstveno telekomu? CIJEM telekomu? :D Mozda nemackom, nasem sigurno jeste :)

Webshop nije bash.... precizan. U poslovnici ce morati za Box izgleda.
 
Nije mi jasno kako im se isplati da daju telefon za 1din uz box :S Kad otvorim tu stranicu cak i Galaxy S3 je u ponudi za 1din
 
Samo je onaj ZTE Racer za 1din. uz Box.
Svi ostali su nesto skuplji nego u prodavnici.
 
Box i KT nisu trenutno u webshopu dostupni, dok ih ne vrate (kazu "uskoro"), morali bi u poslovnicu za iste.

Bio je ZTE Racer 1 din uz Box na 24 meseca
 
POzdrav svima
Zanima me da li se uz BOX paket tih 500min i 500 por koje se dobiju mesecno vaze samo u mts mrezi ili i drugima??? Posto su meni svi ili u vipu ili telenoru
HVALA
 
Važi ka svim mrežama i ne prenose se u sledeći mesec.
 
Ako neko koristi Box ovde, da li moze da javi kao koji paket se uopste vodi ta tarifa koja ide kroz Box? Posto nije MixNet (ne prenosi se saobracaj a i ne postoji takav paket), niti je Prva Droid (taj je saobracaj ali nisu iste cene posle potrosenog saobracaja).
 
Zove se Box paket i ide samo uz internet i telefon (i IPTV). Nema veze sa ostalim paketima za korisnike MTS.
 
uzeo sam BOX 4
imam problem sa ADSL om
radi odlicno i onda odjednom nestane
ne razumem zbog cega
 
Zna li neko, ako se uzme telefon(3G) uz BOX, da li je u iznos računa uračunata 3G pretplata?
 
@Stronger, ne znam šta je problem kod tebe, ali kada sam pitao njihove terence (bili kod mene u zgradi) u vezi BOX-a, rekoše mi da mi se ne isplati potpisivati ugovor, jer su telefonske linije stare pa ne mogu izdržati povećanje brzine i dolaziće do pucanja linije. Trenutno se renovira kompletna telefonska infrastruktura kod mene u naselju pa će tek posle tog renoviranja biti isplativo uzeti BOX.

@DuleT, 3G pretplata se plaća dodatno.
 
Hvala na obaveštenju i ja sam tako pretpostavio, ali rekoh da pitam, ipak je to Telekom
 
Par pitanja
1. bez obzira sto sam pod ugovorom za ADSL jos oko godinu dana (click4 za cenu 1) mogu da predjem na box 3 (bez iptv), uzeo bih na godinu dana
2. dobijam 6mbit net? brze ne moze?
3. mogu da izaberem telefon za dinar? a sa prepaida predjem na taj postpaid i da li onda placam 3G pretplatu?
4. nakon isteka box ugovora pise da se posle toga naplacuje po ceni za '6 meseci', znaci moram kao da raskinem taj box ugovor koji je istekao da bi recimo odjavio adsl?
Hvala
 
Poslednja izmena:
1. Ovo mislim da ne moze, dok si pod ugovorom.
2. Isto kazu "ne moze" :(
3. Ne mozes da biras telefon za dinar, trenutno nijedan telefon nije za dinar uz Box ;) Bio je ZTE Racer ili kako se zvase. Placas 3G pretplatu ako uzmes telefon.
4. Da
 
Par pitanja
1. bez obzira sto sam pod ugovorom za ADSL jos oko godinu dana (click4 za cenu 1) mogu da predjem na box 3 (bez iptv), uzeo bih na godinu dana
2. dobijam 6mbit net? brze ne moze?
3. mogu da izaberem telefon za dinar? a sa prepaida predjem na taj postpaid i da li onda placam 3G pretplatu?
4. nakon isteka box ugovora pise da se posle toga naplacuje po ceni za '6 meseci', znaci moram kao da raskinem taj box ugovor koji je istekao da bi recimo odjavio adsl?
Hvala

Nokia 100 i 202 su 1rsd uz box, s tim sto ovaj drugi nije raspoloziv trenutno.
 
Poslednja izmena:
Proverio sam, imaju samo Nokiu 100 za 1din, 3G se ne placa, cak su me bledo gledali u fazonu zasto bi placao 3G.. a ako ste pod ugovorom za adsl na 2god ovako ga mozete skratiti na 6 meseci..
Jedino zaboravih da pitam sta biva sa prepaid kreditom koji imam na kartici, posto bi postojeci broj prebacio..
 
3g naplacuju sa box-om i telefonom.stize svaki mesec.ja sam uzeo box sa telefonom u sremskoj mitrovici.Svaki njihov odgovor je bio "tako je u aplikaciji mi tu nista nemozemo"
 
Koji uređaj telekom ugrađuje za BOX 4 paket, odnosno koja oprema se dobija i da li je HD ready?
 
Ja baš razmišljam o uzimanju box paketa jedino što mi ne odgovara jeste mts mobilni jer su svi moji na vip-u ali ajde i to nekako.
Meni postojeći ugovor istče 20.12.2012 imam iptv i klik 4 brzinu a IPTV je prve godine bio za 1 din u dilemi sam dali uzeti novi net paket 5mb i ugovor za taj paket od 2 god i da zadržim dalje IPTV bez ugovorne obaveze.
Ono što me zanima ako neko zna dali se uz box 4 paket dobija bilo koji tel za 1din? i daje dostupan u telekomu.
I dali je pretplata za fiksni uračunata u box paket? odnosno da nema nekih skrivenih dodatnih troškova?
 
Ne dobija se bilo koji paket za 1din. Imas na sajtu pri dnu stranice svakog telefona koliko on izadje uz boxpaket,ili na rate 12rata sto je i najbolja solucija.
Preplata je uracunata,jedini trosak dodatni je 3g usluga,oko 100din.
 
Ja sam dobio STB Aminet 139 i ruter Huawei HG530
 
Hoće li biti neke posebne novogodišnje ponude box paketa? Bilo bi lepo :)
 
Od oktobra meseca koristim Box 4 paket ali nisam uzimao telefon uz paket.Mogu li sada da uzmem telefon ,naravno oni koji idu iz box pakete?
 
Možeš.
Samo pitaj da li će ti ugovor na 12/24 meseca (zavisi koji tel. uzimaš) teći od datuma uzimanja telefona ili od oktobra.
 
Uzeo sam danas Alcatel 997 i ugovor ide od dana uzimanja telefona a naplacuju i 3G uslugu.
 
Da li neko zna, da li se promocija za Box pakete nastavlja i posle nove godine? U telekomu su mi rekli da promocija traje do 31.12.12.
 
Nazad
Vrh Dno