Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Pa lepo pise the first trailer for The Last of Us Remastered, coming to PS4 this summer. znaci samo trailer :D, salim se naravno :D.

Ako je stvarno tako onda odlicno ;), ko ce da doceka 31 decembar :p.
 
Tako je, ali poucen DriveClubom uvek imam dozu sumnje :D
 
[video]http://9gag.tv/p/aV2a66/frozen-gta-crossover-game-you-never-knew-you-wanted-princess-anna-of-arendelle?ref=fbl9[/video]
 
e ovako tek sam poceo online da igram,znaci zabo sam na 4 ranku ne znam sta uopste da radim? jel moze neki saveti nesto?
 
ajde dodajte me da igramo zajedno ,ko ima volje malo da mi pomogne Nikola_Zvezdara PSN PS3
 
Ja poceo ponovo ovo da igram,bauljam po gradu iz dosade.mp me ne privlaci uopste.
 
Ni ja nisam mnogo vremena proveo igrajuci GTA 5 online, ne zato sto mi se nije svideo, vec zato sto sam presao na igranje drugih naslova. Mogli bi da se dogovorimo (ko 'oce), pa da se malo zezamo/kokamo online. Sto se mene tice, mozemo vec danas, moj PSN ID je TwiSteR_85.
 
MP je jedino gotivan uz neki VoIP sa jaranima, ja sam igrao odnosno prelazio misije, sredjivao auto, kupovao nekretnine i stigao do nekog 50-60 levela, zatim poceli su drugi igraci sa kojima sam se zamjerio da placaju za moju glavudzu po 10k, i onda mi se sav MP pretvorio u bjezanje po gradu od ostalih igraca na serveru, i onda sam se smorio. Doduse igrao sam na XB360 i to u Austriji pa su serveri bili puni kao sibica.
 
Ja sam igrao on line,ali nije mi se previše svideo,ima par zanimljivih modova,posebno onaj kad se jedan tim motorom mora da se popne na vrh planine a drugi tim treba da ih ubije sa onim borbernim avionima. A oni klasični su TDM su mi dosadni. I ono nije loše kada se skače sa padobranom pa treba potrefiti tačnu putanju leta i sleteti na tačno mesto.
@mrtavker nema veze gde si igrao serveri su svuda isti.
 
Ja sam igrao on line,ali nije mi se previše svideo,ima par zanimljivih modova,posebno onaj kad se jedan tim motorom mora da se popne na vrh planine a drugi tim treba da ih ubije sa onim borbernim avionima. A oni klasični su TDM su mi dosadni. I ono nije loše kada se skače sa padobranom pa treba potrefiti tačnu putanju leta i sleteti na tačno mesto.
@mrtavker nema veze gde si igrao serveri su svuda isti.
nisam znao za servere, kontao sam da postoje bar neki regioni
 
Zaista su ovo ludacki odradili.
 
Cela igra iz prvog lica? Weird, ali mi se svidja. :) Jos samo 2 nedelje...
 
Can't wait.
Sto neko rece, game of the year postaje game of life...
 
Poslednja izmena:
Cela igra iz prvog lica? Weird, ali mi se svidja. :) Jos samo 2 nedelje...


GTA treba da bude i jeste weird. ;) Jedva cekam da obrnem jos jednom igru, ali ovog puta na PS4-ci iz prvog lica. BTW, jel 'oce neko da kupi PS3 verziju igre? :d
 
Pokusavam da nadjem 60 min video PS4 gameplay-a, ali ne mogu.
Ako neko nadje neka okaci.
One linkove sto je Emix okacio na jednom ima, ali ne radi snimak.
 
Ja evo uzeo po drugi put na ps3 da je obrnem posle godinu dana pauze i igra je brutalno dobra,na ttojci je grafika bruka,mogu misliti kako su ga sada odradili za cetvorku.Video sam da ima nekih sitnih novina u igri i prvom prilikom cu je obrnuti i na cetvorci sledece godine jer ova igra jednostavno ne dosadi.
 
Grand Theft Auto 5's next-gen version will run at 1080p resolution at 30fps on PS4 and Xbox One, Rockstar has confirmed.

It also noted that the game will be 4K compatible on PC.
 
Poslednja izmena:
Mislim da mozes birati izmedju first i third person.
 
Naravno, kad god ces moci, samo pauza-Options i to je to.
Barem sam tako razumeo.
 
Ako je tako biće odlično. Ipak GTA ne može da se zamisli bez trećeg lica, ali i iz prvog lica igra izgleda odlično. ;)
Što reče kolega fain2daniel, na trojci je grafika baš dobra na 720p, mogu tek misliti kakva će biti na četvorci i 1080p. :)
 


kNSxZ8H.gif


wyMZqrZ.gif


aTnTv1U.gif


wFjit9k.gif


BNlxyYP.gif


noj1vc.gif
 
Moram reci da igra izgleda daleko lepse... Kao da su 2 razlicite igre u pitanju, zaista fascinantno
 
Nazad
Vrh Dno