Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,634
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Jel imas link za zvanicnu najavu? posto ja ne mogu da nadjem, a ta slika mi deluje poprilicno fejk :D
 
Hahaha, sjajno, a ja mislio opet neki od onih klipova sa youtuba. :D
 
i find this easy to masturbate to
 
Jos jedna tema kojoj se smesi 100+ strana spekulisanja i nagadjanja pre nego sto zaista izadje igra... :)
 
BTW, kako znate da je za PC, kada to nigde ne piše?
 
Ufff, sjajna vest! :)
 
GTA je oduvek bila multiplatformska igra, ne verujem da ce ovaj put biti izuzetaka...
 
bas me interesuje kada ce izaci nesto mi smrdi 2013-15.... Inace interesuje me dal ce biti graficki napredniji od Mafie2 kao i optimizacija koja je fantasticna kod Mafie ... I nadam se skorijem izlasku makar novembar 2012 :)
 
Bice bezveze sto nije za konzole novih generacija, al dobro, moze i ovako...
 
bas me interesuje kada ce izaci nesto mi smrdi 2013-15.... Inace interesuje me dal ce biti graficki napredniji od Mafie2 kao i optimizacija koja je fantasticna kod Mafie ... I nadam se skorijem izlasku makar novembar 2012 :)

Nekako mislim da je jos GTA IV bio napredniji od Mafie 2. Jeste da Mafia 2 izgleda lepo, ali tehnicki prilicno zaostaje za GTA IV.
 
Nadam se da ce i ovog puta koristiti Euphoria endzin za fiziku i onu facial tehnologiju iz L.A. Noire (mada tesko...skupo je i zahtevno). :)
 
uh, jedva cekam
bilo bi lepo da bude neki grad koji nije bio do sada u gta igrama
 
bilo bi lepo kada bi samo nadgradili cetvorku, tipa malo poboljsali grafiku, dodali osim grada kao u san andreasu, i njive i livade za izivljavanje...dodaju avione, aeodrome i napravili su vrh igru...
 
Euphoria se podrazumeva. Svaka njihova igra od GTA IV je koristi (izuzimajuci LA Noire, ali to nije in-house Rockstar igra).

bilo bi lepo kada bi samo nadgradili cetvorku, tipa malo poboljsali grafiku, dodali osim grada kao u san andreasu, i njive i livade za izivljavanje...dodaju avione, aeodrome i napravili su vrh igru...

Mene bi ovo ubilo u pojam. San Andreas nikada nisam mogao da igram zbog 2 stvari: onog gangsta fazona i zbog ogromnih prostranstava.
 
Poslednja izmena:
Boze samo da bude opet Vice city ili nastavak Vice city-a :D xD
 
Mislim da sam negde pročitao da će da bude London, valjda jer se vraćaju onoj ekspanziji iz prvog dela. Nisam siguran gde, moguće da je na cracked.com. Čini mi se da se radilo o nekom grafitu u četvroci koji pominje englesku ili Evropu, i vidi se neka znamenitost Londona. Sve što sam rekao je 0% sigurno :)
 
Nekako mislim da je jos GTA IV bio napredniji od Mafie 2. Jeste da Mafia 2 izgleda lepo, ali tehnicki prilicno zaostaje za GTA IV.

ma tri polja iza mafije po svakom segmentu gta je graficki smesan u poredjenju sa mafijom, nisam probao "budzene verzije HDR ni jedne ni druge igre" tako da govorim o fabricki napravljenim igrama ;-)

A o optimizaciji necu da govorim :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam negde pročitao da će da bude London, valjda jer se vraćaju onoj ekspanziji iz prvog dela. Nisam siguran gde, moguće da je na cracked.com. Čini mi se da se radilo o nekom grafitu u četvroci koji pominje englesku ili Evropu, i vidi se neka znamenitost Londona. Sve što sam rekao je 0% sigurno :)

Kakav crni London?
Sigurno je Amerika u pitanju ali koji grad...........Kotaku kaze fiktivna verzija Los Angeles-a
http://kotaku.com/5853279/
jidqug.jpg
 
Poslednja izmena:
bilo bi lepo kada bi samo nadgradili cetvorku, tipa malo poboljsali grafiku, dodali osim grada kao u san andreasu, i njive i livade za izivljavanje...dodaju avione, aeodrome i napravili su vrh igru...
Uh, ne, ne, samo to ne... Za.. Za iživljavanje!? Pa čemu služi čitav grad, bre, kome trebaju još njive i livade? :)
 
U San Andreas-u to prostranstvo i razne zanimljive stvari koje su tu mogle da se nađu su sve služile glavnoj radnji. Skoro svaki elemenat koji je postojao je iskorišćen na neki način u misijama (vozovi, avioni, kamioni, kombajni, hidroelektrana, Area 69, pista u pustinji, radar na brdu, rudnik, kojntejnerski brodovi, vojni brod...). Ja San Andreas još uvek igram, i to ne zbog zezanja po mapi, već zbog misija, jer je u njima stvarno iskorišćeno sve što ta ogomna mapa ima. A GTA IV mi je strašno monoton.
 
GTA: VC i GTA: SA konza! :)
Daj Boze da bude nesto slicno i ovog puta...
 
Koliko se secam, da sam citao pre par meseci, da je bilo komentara o tome da ce se radnja desavati u Los Santos-u.
 
Nazad
Vrh Dno