Šta je novo?

The Witcher 3

Ni ovde ni jedan "glitch" za ~40 sati, što je neverovatno za igru takvih gabarita. :)
 
jedino konj zna ponekad da se naprči...al je to više vizualni nego igrabilni bug....a na kraju krajeva šta zna konj kako da se postavi :p
 
novi dlc
http://www.gog.com/news/free_dlc_13_the_witcher_3_wild_hunt

ovi dlcovi su malo smešni,jedan quest,jedan set armora,jedan novi ???...nisu mogli svaka 3 meseca izbacit par questova,dungeona,iliti bilo čega al da bude više toga,a ne jedan po jedan.....ko da jedem špagete jedan po jedan :p
 
Poslednja izmena:
Ja na ove DLCs gledam kao delove osnovne igre koji su upakovani i organizovani da dolaze polako dok se osnovna igra pegla da bi bilo što manje stvari koje mogu da stvore problem u osnovnoj igri.


Mislim stvarno, ako neko hoce da mi proda priču kako je Wolf armor set zamišljem od početka kao DLC...

CDPR PR team je odradio marketing maestralno, za 5+. Treba od tako pametnih ljudi učiti.
 
Upravo sam slučajno otkrio da mogu da se menjaju tabovi u inventaru tako što se drži W i koristi A,D da se pomeri na sledeci, prošli i kada se pusti W taj bude izabran. Interesantan sistem, mora da nisu čuli za dugme koje se zove TAB.
 
Ti bas mrzis ovu igru?
 
Ako je neko igrao ovaj najnoviji quest "Where the Cat and Wolf play" i odabrao da
ostavi drugog Witchera zivog i dobio novi dodatni quest "Take what you want". Kada nadjete kovceg ima jedno pismo. Valjao sam se od smeha kada sam ga procitao! :D
 

Prilozi

  • 2015-07-02_00001.jpg
    2015-07-02_00001.jpg
    181.6 KB · Pregleda: 166
Upravo sam slučajno otkrio da mogu da se menjaju tabovi u inventaru tako što se drži W i koristi A,D da se pomeri na sledeci, prošli i kada se pusti W taj bude izabran. Interesantan sistem, mora da nisu čuli za dugme koje se zove TAB.

Heh, ja bih bio srećniji da su smanjili broj tabova generalno. Napraviti akcioni RPG sa gomilom tabova koji obuhvata menadžerski deo igre je kao što rekoh iz mog ugla gledano prevaziđen koncept. To deluje kao žestok sudar dijametralno suprotnog! Da ne pričamo sad i o tome koliko je nekome ko je recimo zaigrao ovo od 3. dela poput mene napr. razumljiv taj deo uopšte na prvu loptu. :trust:

Ali igra je prilično dobro skockana, radi fino i to stoji... :p

Setih se da je bilo svojevremeno pritužbi na drečavost boja i tome sl. pa ko velim ajd da zakčim svoje rešenje za to. Dakle SweetFX setup koji sam izveo za ovu igru i koji prepavlja kolorit (desaturira ga) izgleda ovako, pa ko voli nek izvoli... :D
 

Prilozi

  • Witcher3 SweetFX.zip
    13.1 KB · Pregleda: 18
  • Witcher3-5.jpg
    Witcher3-5.jpg
    584.2 KB · Pregleda: 202
  • Witcher3-Color-3.jpg
    Witcher3-Color-3.jpg
    517.5 KB · Pregleda: 187
  • Witcher3-Color-Natural-7.jpg
    Witcher3-Color-Natural-7.jpg
    517.4 KB · Pregleda: 184
danas sam zavrsio igru posle mesec dana :)
Imao sam tuzan kraj da li to zavisi od igranja celekupne igre ili sam na zadnjoj misiji lose odabrao odg?
 
danas sam zavrsio igru posle mesec dana :)
Imao sam tuzan kraj da li to zavisi od igranja celekupne igre ili sam na zadnjoj misiji lose odabrao odg?
U odredjenom trenutku igranja igra ti sama ponudi da snimis i kaze da je za igranje na dalje preporucen 22+lvl ili tako nesto, posle toga svojim izborima u odredjenim trenutcima mozes da utices na najbitniji ishod igre, ostalo tipa ko ce da pobedi u ratu, sa kojom ces da zavrsis, ko ce da prezivi i sl, si mogao ranije vec da utices, ako si odradio te side questove.
 
Toliko mi se svideo Gwent da sam celo pre podne sređivao karte za štampu, sa sve poleđinom i tablom, hteo da naučim devojku za vikend da igra, odem u fotokoprnciu i žena mi uništi sve nade. Kaže nije mi dobra priprema za štampu...

Ali, srećom, imam drugara vrsnog u grafičkom dizajnu pa sam ga zamolio da mi to sredi za vikend.

Kvalitetniji papir, sečenje, plastifikacija(204karte), tabla za igranje, 130cmx70cm i izađe negde oko 3,500din u ovoj fotokoprinici gde sam ja bio.

Ako ima neko ko je takođe zainteresovan, neka kaže pa ću vam uploadovati file kada mi drugar to spremi za štampu.
 
NPCevi su baš ludi... spavaju na podu pored sasvim dobrog kreveta. A tek onaj jedan herbalista što spava u stolici :)

A ovo tek...

 
Stavio sam novu graficku i sad igra ne pamti podesavanja, nego svaki put kad je upalim moram da gasim postproces efekte i smanjujem hairworks
 
Stavio sam novu graficku i sad igra ne pamti podesavanja, nego svaki put kad je upalim moram da gasim postproces efekte i smanjujem hairworks

To i mene zeza jos od izlaska. Ali nekako je uspelo da se zapamti jednom tako da se sada menja samo fullscreen/borderless i hairworks pa moram da gasim. Jedino da ti je .ini fajl u read-only modu ali to kod mene nije problem.
 
Dobih kod za Witchera na jednom streamu na Twitchu. Devojka kaze da je kod za GOG? Sta znaci to, treba da unesem kod na GOG ili kako? :)
 
Dobih kod za Witchera na jednom streamu na Twitchu. Devojka kaze da je kod za GOG? Sta znaci to, treba da unesem kod na GOG ili kako? :)

Da, treba da uneseš kod na GoG tj. da tamo otvoriš nalog.
 
To i mene zeza jos od izlaska. Ali nekako je uspelo da se zapamti jednom tako da se sada menja samo fullscreen/borderless i hairworks pa moram da gasim. Jedino da ti je .ini fajl u read-only modu ali to kod mene nije problem.
Ao jeste read only ostalo od prije
 
Hahaha king of beggars isti Vini Jones
 
Da,ima još drugih likova sličnih sa nekim ljudima
Baron me isto na nekog podsjeća al neznam na koga
 
Nazad
Vrh Dno