Šta je novo?

The Witcher 3

Mislim da na GOG Galaxy Client-u i nema family share. Provericu.
 
Pozdrav izvinite za offtopic jel ima nekog ko je voljan da podeli The witcher na family view/sharing sve jedno mi je ako ima neke dobre duse pustite pm. :D

Nepotrebno mucenje, posto je igra potpuno igriva i kao pirat, osim ako ti nije stalo da achievementa i slicica.
 
Igra je remek-delo, verovatno jedna od najboljih igara ikada pa ko je u mogućnosti definitvno treba da je nabavi na legalan način. Trenutno preko GOG-a traje akcija gde je cena za osnovnu igru ~22e, HoS ekspanzija ~8e dok se ova nova ekspanzija može uzeti za ~16e (download kreće od 31. maja). Prvi i drugi deo se mogu uzeti za simbolična 2 do 3 evra (obe EE).
 
Igra je remek-delo, verovatno jedna od najboljih igara ikada pa ko je u mogućnosti definitvno treba da je nabavi na legalan način. Trenutno preko GOG-a traje akcija gde je cena za osnovnu igru ~22e, HoS ekspanzija ~8e dok se ova nova ekspanzija može uzeti za ~16e (download kreće od 31. maja). Prvi i drugi deo se mogu uzeti za simbolična 2 do 3 evra (obe EE).

Ebiga moram da radim celu 1 nedelju da bih kupio i igru i expanziju... :D
 
krastavac, toliko ce ti trebati i da je predjes tj isplati se ;)
 
Igra je remek-delo, verovatno jedna od najboljih igara ikada pa ko je u mogućnosti definitvno treba da je nabavi na legalan način. Trenutno preko GOG-a traje akcija gde je cena za osnovnu igru ~22e, HoS ekspanzija ~8e dok se ova nova ekspanzija može uzeti za ~16e (download kreće od 31. maja). Prvi i drugi deo se mogu uzeti za simbolična 2 do 3 evra (obe EE).

Apsolutno!

Kod nas je kinta uvek problem, tu nema spora, ali ko god je u mogucnosti treba da kupi igru na legalan nacin. Da se podrzi masivan trud koji je CDPR ulozio i nacin na koji su pristupili dodatnom sadrzaju (ekspanzije/DLCs).

Zasluzuju ogroman respect :)
 
ja sam presao preko "zalivske" verzije ali sam kupio igru cim je bila na popustu. Greota je ne nagraditi ovakav studio
 
Ma igra je bruka. Uzeo sam original odavno i nije mi zao, bez obzira sto nema MP.
 
ebiga,ipak im je dao pare.....respect
 
ja sam presao preko "zalivske" verzije ali sam kupio igru cim je bila na popustu. Greota je ne nagraditi ovakav studio

E baš si ih nagradio kada je bila na popustu :)

Cuj nije taj popust nista epohalno ali zivimo u Srbiji. Evo sad gledam u utorak izlazi Total War pa onda ekspanzija za Witcher-a 31 pa onda arma 3 ekspanzija sto znaci da trebam da dam preko 100e za igre. To je necije pola plate u Srbiji.
 
Stevanix, nema potrebe da se pravdaš, te iskuliraj zlorude komentare. Svako prema svojim mogućnostima.
 
Po meni, bolje dati i $60 nekome kao što je CDPR nego nekome kome je izdavač SEGA i ko cepa base game za DLC i naplacuje efekat krvi $3.

Ja sam kupio Banished 3 kopije, 2 poklonio, a npr. Total War cu da piratizujem svaki od Rome 2 pa nadalje.
 
Poslednja izmena:
Po meni, bolje dati i $60 nekome kao što je CDPR nego nekome kome je izdavač SEGA i ko cepa base game za DLC i naplacuje efekat krvi $3.

Ja sam kupio Banished 3 kopije, 2 poklonio, a npr. Total War cu da piratizujem svaki od Rome 2 pa nadalje.

Sem sto se sada i GW pita jer je imidz njihove fransize u pitanju tako da nece biti ni slicno onom fijasku sa rome 2.

Uglavnom upravo sam preorder blood and wine tako da veliki branioci piratizovanja mogu da odahnu.
 
Ja cu da igram pirata, kad bude 5e kupicu igru.

I`m ready to be judged :D
 
Poslednja izmena:
Prezali neki ETH i kupuj na vreme. :D

...i to GOTY verziju za 5e :D

Salim se. Nema se kad da se igra...bez 200 sati slobode ne smem ni da pocnem. Zato i sumnjam da cu je kupiti skorije, a kad budem imao vremena da je igram, W5 bice u najavi, a W3 na akciji na Steamu :)
 
Znam, nisam mislio bukvalno. Cekacu na to dosta vremena ako hocu da igram natenane.
 
Ja ću im platiti i punu cenu ako treba ali čekam Enhanced Edition pa ću polako jedno pola godine da igram samo to.
 
Dal ce moci da se ubudzi original DLC(Blood And Wine) na piratsku verziju igre?
 
zato sto su ljudi navikli na EE zbog witcher1 i witcher2. Nema potrebe za time i nece to ni izlaziti jer witcher sada kakav je, sa ove dve expanzije je fenomenalna igra
 


genijalno
 
zato sto su ljudi navikli na EE zbog witcher1 i witcher2. Nema potrebe za time i nece to ni izlaziti jer witcher sada kakav je, sa ove dve expanzije je fenomenalna igra

Zbog čega misliš da neće izbaciti Enhanced Edition za trojku? Čim se poslednji DLC lepo isprodaje, verovatno će uslediti najava za EE ediciju, kao što je bio slučaj i sa prethodna dva dela.
 
Nazad
Vrh Dno