Šta je novo?

The Witcher 3

Ja igram na onoj najtežoj i za sada nisam imao većih problema, tek sam lvl2 i nisam još trošio poene na budženje. Ubio sam 2-3 utvare, 2-3 čopora gulova, medvada, vukove, vodene one, bandite..

Edit:
Je l' može nekako da se ispeče meso? Imam gomilu sirovog mesa a vidim da pečeno ima bolji efekat?
 
Poslednja izmena:
Na kojoj tezini igrate? Ja sam igrao na visim malo i imao sam u nekim misijama problema i rekoh hajde, posto me bas interesuje nastavak da prelazim na easy i tako idem bez problema. Ne znam jesam li jednom poginuo. Doduse nije bas neka razlika u nacinu igranja igrao na najteze ili lako.

Na hard, dakle trećoj-ne znam tačno ime :) Kako nije razlika u načinu igranja? Easy je samo udri po dugmićima, alhemija ti ne treba uopšte jer se lečiš meditacijom... meni bi smorilo posle dva minuta :) Na hard i preko toga, napadni Noon Wraith 16. nivoa a ti si 10... pa onda da pričamo :) Moraš da taktiziraš, tražiš prilike za udarac, obraćaš pažnju da li je u rage modu itd.
 
Na hard, dakle trećoj-ne znam tačno ime :) Kako nije razlika u načinu igranja? Easy je samo udri po dugmićima, alhemija ti ne treba uopšte jer se lečiš meditacijom... meni bi smorilo posle dva minuta :) Na hard i preko toga, napadni Noon Wraith 16. nivoa a ti si 10... pa onda da pričamo :) Moraš da taktiziraš, tražiš prilike za udarac, obraćaš pažnju da li je u rage modu itd.
Pa otprilike tako i radim. Ne idem ni sa kim prsa u prsa, vec ih vrebam sa shieldom ili nekim toxicom. Razlika je sto na easy mozes da se bijes prsa u prsa sa kim hoces (to ne radim), a ovamo ne. Meditaciju ni ne moras da koristis jer nije toliko tesko.
 
Ja igram na onoj najtežoj i za sada nisam imao većih problema, tek sam lvl2 i nisam još trošio poene na budženje. Ubio sam 2-3 utvare, 2-3 čopora gulova, medvada, vukove, vodene one, bandite..

Edit:
Je l' može nekako da se ispeče meso? Imam gomilu sirovog mesa a vidim da pečeno ima bolji efekat?

Cekaj dok krenes sa Keirom (da ne otkrivam dalje), pa postuj sta si uradio na najtezem nivou. Mogu da zamislim iza toga sta sledi, a to nije ni 15% igre.
 
Je l' mora da se ubije grifin ili ima neka druga putanja u tom kvestu?
 
Na kraju ubijas Golema i ubijas vjestice, nije tesko, ako si strpljiv..

Ja sam igrao lagano na kontroleru, kako je crkao ne mogu preci misiju, ne snalazim se na M&K nikako. Ne mogu ubiti Djinn.
 
Poslednja izmena:
Je l' mora da se ubije grifin ili ima neka druga putanja u tom kvestu?

Mora da se rokne ne vidim gde bi bilo grananje, upravo sam ga zavrsio, klanjem naravno...nego sta bi sa mesom moze li se peci ili ne? I meni se isto desava sa questom 'DIRTY FUNDS' stoji da procitama a procitao sam sve sto ima da se procita?
 
U kafani sam pričao sa nekim likom, pa reko možda ima neki drugi način da se dođe do informacija, a ne samo preko tog komandira..

Izgleda da ne zna da peče meso. Imao sam i tiganj i ništa. Probao i magijom vatrom, da bacam na šporet i u vatru, samo sam se ja zapalio, a meso ostalo sirovo.
Probaću da potražim neke kuvarice pa da njima dam. Vidim one seljančice po dvorištima mešaju neke čorbuljke u kotlićima...
 
Poslednja izmena:
Bez veze, čemu onda raw meat ako neće da se cvrchi...
 
Patch 1.04

The patch 1.04 for PC is available for download now. Please find the list of changes below:

-Rebinding of all keys is now available after switching on the ‘Unlock Bindings’ option in the Options\Key Bindings submenu.

-Corrects an issue in the dialogue system that might have caused dialogue looping in certain scenes.

-Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were affected by the Axii Sign.

-Corrects a bug that caused spontaneous combustion of gas clouds.

-1280 x 720 resolution is now properly displayed as a valid resolution option.

-Fixes boat stuttering in cutscenes.

-Texture rendering quality for the high and ultra presets has been improved.

-Further improvements made in NVIDIA Hairworks performance.

-A few additional gwent cards are now available in the Prologue area.

-Fixes an issue where users with usernames incorporating non-Latin characters were unable to import saves from The Witcher 2.

-Includes a series of overall stability and performance improvements.

-Fixes issues related to alt + tabbing and minimizing the game window.

-Updates the game icon.

-Enlarges the loot pop-up window in the UI.

-Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could extend beyond the game borders in the UI.

-Upgrading items included in gear sets no longer destroys rune sockets on said items.

-Introduces small tweaks in the UI for gwent.

-Corrects some missing translations in localized versions.
 
Jos uvek je downgrade-ovana grafika! :mad:

Mislim, realno, kako ovo moze da stvori ikakvu atmosferu... Pogledajte samo tu ruznu grafiku... A pri tome i ne radi na 60fps max ultra mega podesavnjima!
 

Prilozi

  • 2015-05-25_00001.jpg
    2015-05-25_00001.jpg
    608.9 KB · Pregleda: 287
Poslednja izmena:
Ako ne moze da vam ovakva igra odvrati pogled sa grafike koja nije po vasoj mjeri onda nemojte ni igrati TW3. Skinite film i uzivajte.

KAKO DA UBIJEEM DJINN AAAAAAA, skinem mu 80% healtha i nakon toga je ukopan. Poludicu.
 
@Miskonius,
da, deluje dosta realnije i ostrije grafika sa tim modom, tj, boje su "realisticno-prirodnije", po meni, je cak bolja grafika sa V2 modom.
Inace, ja na ovom mom TV kada ga koristim za gaming, koristim u Colour tone opciji, postavku za boje "Cool", tj, tu neku nijansu hladne boje, i sa jos nekim dodatnim stelovanjima i kalabrisanjem TV ( od "oka"), mogu da dobijem sliku priblizno ovoj u tom modu i grafika izgleda prelepo.
 
Jos uvek je downgrade-ovana grafika! :mad:

Mislim, realno, kako ovo moze da stvori ikakvu atmosferu... Pogledajte samo tu ruznu grafiku... A pri tome i ne radi na 60fps max ultra mega podesavnjima!

Pogasi ceo HUD, mnogo je bolje...ja sam sve pogasio.
 
Da vam kažem nešto što se twikovanja fajlova tiče.

Sada sam to proverio i ovako:

File na lokaciji gde je instalirana igra: particija X:\Games\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\config\base koji se zove rendering može da se edituje i direktno utiče na podešavanja u igri. Liniju HairWorksAALevel=8 sam promenio na 2, stavio read only(nije važno da li je UseHairWorks= true ili false) , ušao u igru i proverio razliku. Sa 8 sam na ultra settings i 4k rezoluciji imao 7 frejmova. Kada sam promenio na 2 dobio sam 21 frejm.

Takođe, ima definitivno razlike izmedju 4K i 1080p + AA. Samo što je vrlo teško primetiti i ne može da se vidi na svakoj teksturi. Jedino mesto gde sam uspeo da primetio razliku, za sada, je na armoru koji Geralt nosi na početku, na mestima gde ima puno chainmail-a npr. na stomaku i naramenicama.
 
Pomiri se sa cinjenicom da ljudi zele igru koja im iole normalno radi. Nemamo svi spejs satl od kompjutera tako da svako tvikovanje i podesavanje je dobrodoslo, narocito ljudima sa nesto starijim kompjuterima. Trebas da imas takodje na umu cinjenicu da je igra tek na nekih 30 frejmova igriva sve ispod je mucenje.
 
S obzirom da patchevi dolaze ovako često ne želim da napredujem u igri dok se stanje ne smiri. A i taman da sačekam nVidiu da vidim šta će to da poprave za 7xx seriju sledecim drajverom pošto su rekli da su uvideli grešku i našli šta je problem.
 
S obzirom da patchevi dolaze ovako često ne želim da napredujem u igri dok se stanje ne smiri. A i taman da sačekam nVidiu da vidim šta će to da poprave za 7xx seriju sledecim drajverom pošto su rekli da su uvideli grešku i našli šta je problem.

Nije ono sto su prikazali u prvom demou ali igra je i ovakva najlepsa do sada, strasna grafika prirode, drug mi je daltonista ali ovde je poceo sve boje da uvidja hahaha :D
 
Dobro igre, i grafika je dobra ali istrazivanje? pobogu gde?
Pa cim malo krenes da lutas imas "pa gde si ti krenuo?"
 
pa ti budi pravi vestac pa ih saseci pogledom,a ako i onda ne ukapiraju,upotrebi jedan od tih maceva. :)
 
Meni smor bio igrati Questove, sad sam oko desetog levela, pa isao po mapi i tukao sve sto sam stigao. Jedva zivu glavu izvukao u par navrata.
 
pa ti budi pravi vestac pa ih saseci pogledom,a ako i onda ne ukapiraju,upotrebi jedan od tih maceva. :)
Eh kad bi moglo macevima...lepo ti napisu da je tu kraj sveta i da se vratis na putic.
Tako da od istrazivanja i "daj da malo protegnem noge" nema nista.
 
Ovo sa konjem je smiješno, odeš u Prijedor i zvizneš on se pojavi pola metra od tebe..
 
Dirali su po grafici, imam i manjak 3-4 fpsa u odnosu na prosli update...

 
Nazad
Vrh Dno