Šta je novo?

The Witcher 3

Nije sa branim EA, ali oni su izdavali igrice i za last-gen konzole, i zato mnogo bolje izgleda Witcher od DA:I, zato su ovi batalili last gen i zato imamo ovako dobru grafiku... E sad to sto je Ubi lose odradio posao sa Unity-em koji nije radjen za last-gen, to je neka druga prica :p
 
Novi video uz komentar.

[YOUTUBE]2O7QaNnR9Vg&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534[/YOUTUBE]
 
Hvala Alex ;)
 
Eto zamalo i ja da se ogresim o igru. Ako ovo stvarno ovako izgleda i bude fino optimizovano, zasluzuje da se kupi. Skidam kapu. :)
 
Bas se primecuje pop in detalja na nekih 20 m dok kaska na konju. Drvece, krošnje menjaju izgled, pojavljuju se dodatni žbunovi, objekti postaju detaljniji kako im se prilazi.

To je baš ono što sam pisao da bi bilo dobro, samo je pitanje kakav hardware treba da bi bilo manje primetno. Ta distanca za loading boljih tekstura bi trebalo da je malo dalja.
 
Nothing is as good-looking as The Witcher 3: Wild Hunt. It is a new generational standard, and other developers are going to have work hard to raise the bar again.

Ne bih se slozio. U nekim delovima izgleda super, ali dosta detalja je bas ofrlje nabacano na ekran [foliage, texture].

bigimage.jpg


rBBnh3i.jpg

bigimage.jpg

^ svaka cast za cigle :D

Jest igra je velika, ima bolje modele, ali definitivno ima nedostataka koji su bas lako vidljivi [pogotov popup].

edit - Evo vam 2.9GB 30mbit B-Roll http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004..._2015/TW3_B-roll_January_2015_h264_30mbps.mov
 
Poslednja izmena:
Mislim da Witcher ima bolje modele likova i "artstyle", ali DA3 ima bolji izgled enviromenta.

Ali ok, CDPR ima jos vremena da ispegla par stvari, mozda ce PC na Ultra izgledati amzeballs [na eventu su koristili samo V.High jel Utra nije optimizovana jos].
 
Lepo izgleda, samo malo ubi saturacija boja.
 
CDPR obozava previse saturated sliku u kombou sa ultimate max sharpen filterom.
 
^ Upravo.

Mene od W2 zabole oci, kao neki los SweetFX izgleda.
 
Mislim da govori o ovome

2504400-7932559264-23989.gif

Ovdje se jasno vidi koliko je samo trava detaljnija u odnosu na ove screnove iz nove verzije. Da ne pominjem osvjetljenje koje je nekako prirodnije. Jednostavno mi ova scena izgleda prebogato, prepuno detalja, lisce koje nosi vjetar... Definitivno downgrade, ali ne u onolikoj mjeri koliko je to bio slucaj sa Watch Dogs-ima. Nije ni cudo da se odluce na tako nesto, pa ne bi mogao niko da igra normalno ovu igru.

Sjecam se samo u dvojci, drugi chapter, kada se krece kroz onu travu frejm drasticno opadne, cim se izadje iz nje frejm skoci. Ovo cudo nece moci ni 970 da gura na high i konstantnih 60 frejmova.
 
Poslednja izmena:
^I na ovom gifu se vidi poping i to na samo metar dva.

POsto nisam nikad igrao Witchera planiram prvo da procitam knjige. Kojim redosledom da citam knjige?
 
krastavac moraju na necemu da se ustekaju, kad bi sve bilo u fulu, teselacija na cigle itd itd... znas kad bi ga poterao :D
 
pa postujem ja starca,ali ja ga vidim,pa nek' budem sto puta jeretik.doduse ne krivim nesretne poljake za isti,zavela ih svetla velikoga grada,potpisase ugovor sa ovim zelenim prevarantima,i sad brze bolje kroji da one skrs karte mogu da teraju ovo na "ultra" i "high".
 
Ne bih se slozio. U nekim delovima izgleda super, ali dosta detalja je bas ofrlje nabacano na ekran [foliage, texture].
^ svaka cast za cigle :D

Jest igra je velika, ima bolje modele, ali definitivno ima nedostataka koji su bas lako vidljivi [pogotov popup].

edit - Evo vam 2.9GB 30mbit B-Roll http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004..._2015/TW3_B-roll_January_2015_h264_30mbps.mov

Nista tu nije ofrlje nabacano. To je open world dizajn i kompromisi. Procitaj taj clanak i znat ces o cemu lik govori.

DA3 je igra malo sirih koridora. Ne moze se porediti sa W3.
 
pa postujem ja starca,ali ja ga vidim,pa nek' budem sto puta jeretik.doduse ne krivim nesretne poljake za isti,zavela ih svetla velikoga grada,potpisase ugovor sa ovim zelenim prevarantima,i sad brze bolje kroji da one skrs karte mogu da teraju ovo na "ultra" i "high".

Ovo nije Far Cry 3 downgrade slucaj gdje je razlika izmedju prezentirane i finalne verzije ogromna.

Ako trazis krivce za ovakve slucajeve, trazi ih u konzolama, i kada je u pitanju downgrade i losa optimizacija. Da se igra radi samo za PC, problema nebi bilo. A PC finalnu grafiku jos uvijek nisu prikazali.

CDPR nije ranije pokazao nista sto izgleda drasticno bolje od ovog danas vidjenog.

Sreca pa je grafika u odlicnim igrama apsolutno nebitna.

Apsolutno.

Meni ne smeta da izgleda kao W2.
 
cekaj,ti odgovorno tvrdis da su skrinsotovi sa konzolne verzije?moze neka elaboracija,ako je tako?
 
cekaj,ti odgovorno tvrdis da su skrinsotovi sa konzolne verzije?moze neka elaboracija,ako je tako?

Zasto bih ja bio odgovoran za igru koja nije moja!?

To tvrde moderatori na njihovom forumu.
 
Meni ovo trenutno izgleda skroz korektno, a s obzirom da imaju još skoro 5 meseci do izglaska igre imaju fora da srede dosta stvari.

A i što @starac kaže, nismo videli nigde finalni PC gameplay, sad samo dodatno hajpuju konzolašku masu, jer realno oni treba da im donesu najviše para.

Baš bih voleo kad bi sredili skroz igru i pre izlaska prikazali pravi PC gameplay na nekoj realno konfiguraciji i tako svima koji su uopšte spomenuli downgrade ili nešto slično zatvorili usta.
 
Kakva god grafika bila, ovo ce da se igra sa uzivanjem :)

Witcher_ex_1.jpg
 
Meni ovo trenutno izgleda skroz korektno, a s obzirom da imaju još skoro 5 meseci do izglaska igre imaju fora da srede dosta stvari.

A i što @starac kaže, nismo videli nigde finalni PC gameplay, sad samo dodatno hajpuju konzolašku masu, jer realno oni treba da im donesu najviše para.

Baš bih voleo kad bi sredili skroz igru i pre izlaska prikazali pravi PC gameplay na nekoj realno konfiguraciji i tako svima koji su uopšte spomenuli downgrade ili nešto slično zatvorili usta.

Ma ljudi nisu normalni - nista novo naravno!

Na W3 forumu neki se zale na to kako Geraltov misic nije pravilno oblikovan, a tokom animacije koju ce samo jednom vidjeti na par sekundi!? Drugima snijeg ne pase.
Treci nije zadovoljan polozajem Geraltove suknje kada jase, nije dovoljno realisticno - kao neugodno je tako jahati!? Cetvrtom nije ok to sto Geralt pliva sa armorom na sebi - valjda bi ga trebao svaki put skinuti!? Ima toga jos.

Dokle je to doslo!?
 
Nazad
Vrh Dno