Šta je novo?

The Witcher 3

100% konacno

20160418191657_1.jpg
Bar sam se sa Shani 'vo 'no haha. Sta znam, okej expanzija medjutim malo me je smorilo na kraju, dobra ideja generalno ali dosta odstupa od Witcher 3 fazona al pa u istom trenutku pravi okej ambijent i malo odskace od standardne price i ritma. Shani Shani :-devil-: Nadam se da cu dobiti zelju da opletem i NG+ u nekom trenutku.
 
Poslednja izmena:
http://www.pcgamer.com/durantes-witcher-3-analysis-the-alchemy-of-smoothness/

Baci pogled na ovaj link. Meni igra na GTX760 radi lepo na high sto se tice fps-a, ali pri kretanju, narocito kad se trci ili jase konj, svakih recimo 5-10 metara zastuca. Igrivo, ali uzasno iritantno. Ova fora sa RTSS-om dosta dobro ispolira frame times. Ne mogu da kazem da eliminise stutter 100%, ali je daleko prijatnije za igranje. Cackao sam svasta i u Nvidia Control Panelu ali nisam siguran da je to doprinelo na bilo koji nacin.

Hvala a RTSS koristim sa time mogu da postignem 50-45frame rata relativno stabilnih u Novigradu inace je shuter fest.Igra je stvarno brutalna cekao sam godinu da dana da je zakrpe da je igram kako Bog zapoveda i igram je na najnovijoj veryiji 1,12b ako se ne varam ali ovaj debakl sa 7xx karticama necu nikad oprostiti CD-Redu i Nvidi.Igra je ipak izasla na pocetku 2015 a bila je u razvoju koliko 3-4god kada je 770 bila high end karta i sada ja posle godinu dana i 12 patchova ne mogu da igram na medium/high bez shutera a nije do moga sistema?Neprihvatljivo...

Takodje citam da ljudi koji imaju 770 x2 crosfire ide losije od 770x1 tj. da i nema podrske?Lol?Nvidia forum je pun ovakvih primera...
Takodje ista prica je sa 780 crosfireom igra ne moze da izvuce maximalno 60fps koje je i dan danas jaka karta,jednostavno su podbacili sa kepler podrskom/tehnologijom a W3 se rekalmiro kao Nvidia proizvod...Igra posle svih patchova radi bolje na Radeonovim karticama koji su slabijeg ranga od mojega.
Tako da ce moja sledeca kartica biti Radeon....
 
Iskreno ne mozes da ocekujes da sa 770 igras igru na medium/high detaljima u 1080p a da bude lock 60fps. Igra je izasla mesecima kasnije nakon 970/980 izlaska kada su one bile tu negde kao high-end karte, a 770 je tada brzo pala u vodu.

970 zna da obori ispod 60 u Novigradu sa klokom na skoro ultra bez hairworks, senke slabije i vecinu postprocess pogaseno. Ne moze da bude stabilno na 960 bez medium-high podesavanja pa i tada se nadje po neki stuttering. Vec godinama je tako, nista novo bice iste price i sa Pascalom kroz koju godinu. Mora marketing da radi a novac da se skuplja.
 
Poslednja izmena:
Mada... konfiguracija sa dve 770ice u crossfire rezimu bi bila zlata vredna :)
 
Ne ocekujem ja high ultra ali ocekujem stabilan frame rate a dobio sam shuter,koji je i glavni krivac mojih problema,a takodje slabije karte teraju ovo cudo boje od moje,znam marketing...show must go on itd...ali gorak ukus u ustima ostaje!
 
@ekiman

Ispravi grešku, ni sad nije kasno.
Zamjeni 770 za 280x:D
Bolja grafa, jeftinija, više rama, bolji frame pacing, bolji driveri i podrška, čak i dx12 podržava.
 
Witcher3 je možda u top5 igara koje sam ikada igrao (Uz Half-Life 2 zaslužuje uramljen poster (ko još to čuva/kupuje?!?!?!) iznad računara u radnoj sobi), i definitivno uz Deus Ex: Human Revolution, najbolja igra u poslednjih 5 godina.
(Ne računam StarCraft 2 i Diablo 3 - za te naslove sam vezan "nostalgično" čak i ako nisu ispunili moja očekivanja...)

Uzeo sam da igram u pauzi između privatnih projekata, ali će trebati dosta vremena da se završi kako treba.
Počinje sledeći dogovoreni privatni projekat, ja sam još u Velen-u, ACTI

Grafika je fantastična, sa konfom iz potpisa radi u 1080p na konstantnih 60fps-a.
Priča je očekivana - malo promenjena u odnosu na knjige, za sad ocena 95+/100.

Svaka preporuka za ljubitelje žanra.
 
Iz tog clanka:

Graphics for the new area have been improved and CDPR was thinking if they should replace for example the grass on the WHOLE map with the new, better grass :D A joke was made that the improved graphics now look better than what we saw at the E3 2014 trailer ;-)
 
Yeah,right...
Bolje da se pozabave sa i daje prisutnim bagovima i optimizacijom...
 
Da li je HoS exp odvojena regija kao Sjelige ostrva ili je deo glavne mape sa Vezimom i Novigradom?Igram polako radim sporedne qestove naisao sam na onaj qest In Wolf skin sa kletvom vukodlaka.Svidja mi se sto svaki qest ima nwki dark twist i odluku na kraju,tacno te tera da igras ponovo i vidis drugi kraj,mada me malo smara svaki pocetak qesta ,use witcher sense...
 
Da li je HoS exp odvojena regija kao Sjelige ostrva ili je deo glavne mape sa Vezimom i Novigradom?Igram polako radim sporedne qestove naisao sam na onaj qest In Wolf skin sa kletvom vukodlaka.Svidja mi se sto svaki qest ima nwki dark twist i odluku na kraju,tacno te tera da igras ponovo i vidis drugi kraj,mada me malo smara svaki pocetak qesta ,use witcher sense...

Pa sta mislis kako su viceri inace resavali probleme i ubijali monstere ? Zbog tih pojacanih cula tako da je realno i u igri odradjeno. Ti si verovatno navikao na genijalne kvestove iz drugih igara tipa idi u pecinu pobi sve i donesi mi nazad item. Hos nije odvojen
 
Pa sta mislis kako su viceri inace resavali probleme i ubijali monstere ? Zbog tih pojacanih cula tako da je realno i u igri odradjeno. Ti si verovatno navikao na genijalne kvestove iz drugih igara tipa idi u pecinu pobi sve i donesi mi nazad item. Hos nije odvojen
Realno?
Eh pa ne znam kako su resavali probleme ljudi iz prostog razloga posto Witcheri nisu postojali tako da mozes ti malo bolje da mi objasnis taj pojam...:eyebrows:
Inace,kao sto rekoh smara me to odes na mesto use witcher sense(u prevodu ovo znaci prati trag do pecine ubi nepriljatelja) i vrati se natrag po nagradu.Ali je ovde to u W3 ipak bolje odradjeno posto ima cesto ima neki obrt u qestu nije nikad crno/belo.
 
Pa sta mislis kako su viceri inace resavali probleme i ubijali monstere ? Zbog tih pojacanih cula tako da je realno i u igri odradjeno. Ti si verovatno navikao na genijalne kvestove iz drugih igara tipa idi u pecinu pobi sve i donesi mi nazad item. Hos nije odvojen
Realno?
Eh pa ne znam kako su resavali probleme ljudi iz prostog razloga posto Witcheri nisu postojali tako da mozes ti malo bolje da mi objasnis taj pojam...:eyebrows:
Inace,kao sto rekoh smara me to odes na mesto use witcher sense(u prevodu ovo znaci prati trag do pecine ubi nepriljatelja) i vrati se natrag po nagradu.Ali je ovde to u W3 ipak bolje odradjeno posto ima cesto ima neki obrt u qestu nije nikad crno/belo.

Witcher je radjen po knjigama sto znaci da je za ocenu odredjenih mehanika u igri reper knjiga i epsko fanstasticni svet koji je pisac kreirao.
 
The Witcher 3 DLC expansion Blood and Wine details revealed

Blood and Wine includes over 90 new quests and 40 new points of interest. It also introduces a dynamic system, where interacting with an area's main POI affects adjacent points -- for example, killing enemies in their main hideout lowers their numbers in surrounding camps. Additionally, there will be 14,000 new lines of dialogue, which is 8,000 more than the previous expansion.

New gear and monsters include over 30 new weapons, 100 individual pieces of armor, and more than 20 new monsters. No specifics were announced.

12 new mutations were detailed, however, and players will be able to unlock them in New Game Plus. The mutations include one that causes enemies to freeze and die instantly when knocked by Aard, one that makes enemies to explode when they're killed with a sign's critical hit, and another that heals and grants you damage immunity when you lose all of your health.

Other additions include the New Game Plus maximum level increasing to 100, a new "Skellige" Gwent deck, and a redesigned user interface. Players will also be able to change the color of their gear with armor dyes that can be obtained through merchants, recipes or loot. However, these can only be acquired in Toussaint.
:Klanjanje
 
Nove detaljnije teksture i mnogo vise vegetacije....ovo je kao Witcher 3.5. Ima par intervjua gde bas spominju da su se iscimali da vizuelno zategnu igru
 
Ja sam i osnovni w3 igrao na low tako da mi snimak izgleda verovatno jos bolje nego vama :)
 
Pozdrav izvinite za offtopic jel ima nekog ko je voljan da podeli The witcher na family view/sharing sve jedno mi je ako ima neke dobre duse pustite pm. :D
 
Nazad
Vrh Dno