Šta je novo?

The Witcher 3

Postoji ozbiljan bug da se ne dobija exp za kvestove koji su 5 nivoa ispod vašeg (sivi kvestovi), a s obzirom da se exp dobija jedino preko kvestova ovo je prilično loše za one koji žele max level. Trebalo bi to da srede u sledećem, 1.05 update-u.
 

Prilozi

  • 2015-05-30_00002.jpg
    2015-05-30_00002.jpg
    295.7 KB · Pregleda: 218
Razgovor klinaca ispred bordela u Novigradu:
Klinac 1: "Ajde, ti si najstariji od nas. Reci mi, sta mislis sta rade u ovim boredelima?"
Klinac 2: "Ne znam, ali znam da moj tata kaze da tu rade ono sto mama nece da radi."
Klinac 3: "Moja mama ne voli da pere ves. Mozda zato svi ti muskarci idu u bordel, kako bi oprali svoj ves."
Klinac 1: "Moguce. Jednom sam pogledao u prozor i svi su se setali u gacama. Mozda su cekali da im se opere ves."
Klinac 2: "Samo mi nije jasno zasto moj tata kaze da je ovaj bordel najbolji zato sto ima najprljavije (dirtiest) devojke."
Klinac 1: "Ne znam. Odrasli su cudni!"

Valjao sam se od smeha! :D :D :D
 
Odlicni su dijalozi. Ja sam malo igrao i naisao sam na dosta komicnih razgovora, na primjer onaj u onom utvrdjenju kod debelog barona pa kada pridjes poljskom WC-u sto je stalno kao zauzet, a strazari pored kazu kako danima samo idu u zbunje da kenjaju. Ili na primjer dok igra ucitava ide kao tip u smislu "ne jedi zuti snijeg". :D
 
Ono sto je potpuno neverovatno je to da se apsolutno svaki side-quest do sad razvio u neku fenomenalnu pricu za sebe. Cak i ako pocnu sa nekim trivijalnim zadatkom do kraja quest-a se desi svasta! Zamislite samo da je ovo izdao EA ... Witcher bi kostao 200$ minimum... Sad citam u topic-u o novom Batman-u sta uradise sa DLC-ovima, uzas.
 
Upravo to. Side questovi se vremenom šire kako igraš i dobijaju neku interesantnu, kompleksnu priču tako da kad završiš dođeš do odlične priče koja i pored svega toga lijepo bude ukomponovana sa main storyem.

Realno igra kao da je svaki side quest - poseban DLC. Mada nije Ubisoft izdavao inače bi bilo drugačije.
 
Poslednja izmena:
Kakav EA, Ubisoft, Bethesda!? Zagadjujete temu spominjuci uopce ta imena.

TW3 su pravili developeri igraci, i pravili su je za sebe takoreci.

Niko nikad nije napravio ovo sto je CDPR napravio. Niti blizu.
 
Upravo to. Side questovi se vremenom šire kako igraš i dobijaju neku interesantnu, kompleksnu priču tako da kad završiš dođeš do odlične priče koja i pored svega toga lijepo bude ukomponovana sa main storyem.
Najjaci quest baba s tiganjem, zavrsis ga za 20sec. :D
Ali onaj quest gde trazis maslacka trubadura, dal su mogli duzi da naprave, mogli su film da snime jbte...
 
Najjaci quest baba s tiganjem, zavrsis ga za 20sec. :D
Ali onaj quest gde trazis maslacka trubadura, dal su mogli duzi da naprave, mogli su film da snime jbte...

Maslacka? Dandelion? Zasto su to u knjigama preveli kao Neven? :-\
 
igra sabija, lvl 5 sam nemam pojma gde idem i sta radim
znam da sam na lvl 3 zavrsavao lvl 6 misije ali neke su mi bile previse heavy tj onu sa prokletom bebom od barona ne mogu da resim jer nemam napitak.. poludeo sam...
 
Na poljskom je originalno Jaskier, što je ljutić, u prvom izdanju knjiga to je preveden kao Ljutomir, englezi su je preveli kao Dandellion, što znači maslačak, a naši kao Neven.
A što se tiče kobile, Geralt sve i jednoj kobili daje isto ime, i naravno da to nije ista kobila.
 
Da Roach = Ukljeva
 
Evo jedan kratak utisak o igri od mene.

Mrzim, to jest prezirem Skelige. Pa da nema ni jedan prolaz kroz one planinčuge majko mila po sat vremena obilazim oko planinčuga, a na svakom ostrvu ih ima, ili vozam prokleti čamac oko ostrva ako imam sreće pa se baš na tom mestu nađe.
 
Igra je previše dobra. Što je više igram sve mi je bolja. Jedino me hvata panika od veličine igre, pošto počinje opet lepo vreme treba posvetiti neko vreme klincima i ženi :) i jos sutra opet na posao :(. U svakom slučaju W3 je pravi biser.
 

Sta je tu smijesno?

Jednostavno poredis neke bitne elemente iz ove igre sa istim ili slicnim iz drugih igara.
Koja druga igra ima ovakve kvestove i ovoliku kolicinu istih? Jos open-world?

Evo recimo TW3 koristi preko 450 000 rijeci, sto je za nepovjerovati. Glumci su odigrali preko 950 likova koristeci te rijeci, i to u periodu od dvije i pol godine?
U romanima ces u prosjeku naci oko 100 000 rijeci.
 
Zna li neko gde se tacno nalazi Triss u onom gradu ? Rece mi da je posetim za :whip: ali nije oznaceno (posle misije sa pacovima). Predjoh sve one tezge sa ribama oko mosta al nema nje :(
 
Zna li neko gde se tacno nalazi Triss u onom gradu ? Rece mi da je posetim za :whip: ali nije oznaceno (posle misije sa pacovima). Predjoh sve one tezge sa ribama oko mosta al nema nje :(

Iznad grada kucica .
 
Nazad
Vrh Dno