Šta je novo?

The Witcher 3

Jeste samo par zlatnika. Ali, nekada da i više od toga.
 
Achievement :
"Can't Touch This!
Kill 5 foes in a fight without taking damage(except for Toxicity) and without using the Quen Sign."

Izvrnuo sam se od smeha :D
 
Hahhaahhahah umirem :rofl:....

black_infatry_archer2_card.jpg
 
Zavrsena prica

Dobio sam kraj u kojem Ciri postaje Witcher dok Geralt i Yennefer odmaraju negde veoma daleko od svega. Sever je zauzeo Emphyr, ali je Temeria dobila autonomiju, posto sam naravno likvidirao Radovida.

Sve u svemu, fenomenalna igra, od pocetka do kraja.
 
Iz nekog razloga iako sam oslobodio kovača iz sela Mulbrydale(početak Valena) nije se vratio u selo a sličica na mapi stoji na istom mestu gde sam ga oslobodio.

Da li je neko imao sličan problem?
 
Nisi pratio Petre. Taj kovac pati od Stokholmskog sindroma.

Inace, jedan screenshot za kraj
 

Prilozi

  • 2015-06-29_00003.jpg
    2015-06-29_00003.jpg
    538.5 KB · Pregleda: 163
Nisi pratio Petre. Taj kovac pati od Stokholmskog sindroma.

Ha? What?

Rekao je da ga posetim kod njega u selu. Sličica još uvek stoji tamo gde sam ga oslobodio a NPC--a nema nigde. Ni u selu ni tu.
 
zato se i ne pojavljuje :D da ga ne ojadis za kartu :D
 
Za živo čudo niko nije spomenuo, tj. bar ja nisam pročitao ovde, koliko se vidi nocu. Uopšte nemam osecaj da je ponoc i kada se vidi sve perfektno u sred noci. E sad može da se komentariše da Geralt i ima mačiji vid, ali što onda nema noćni vid neki efekat?
 
perice ti si stvarno filozof, mesto da igras igru i da uzivas u prici ti se tu mlataras programiranjem, onda se cudis sto ti igra ne radi kako treba, onda trazis kojekavke izgovore.

Nije mi jasno jesi ti dosao da igras igru ili da joj trazis mane.
 
Nije mi jasno jesi ti dosao da igras igru ili da joj trazis mane.

Izvini, ali šta? TW3 i CDPR su above reproach? Malo sutra. Odlagali igru mesecima a ne mogu da igram 10 minuta da ne naiđem na bag. Pa mogu onda samo da zamislim koliko je bagovita onda bila pre odlaganja. Ako su stvarno odlagali zvog toga.

Nije ova igra neki gaming idol pa sad može da joj se oprašta sve, a u drugim igrama zbog istih problema da se piše i kuka.
 
Poslednja izmena:
Za živo čudo niko nije spomenuo, tj. bar ja nisam pročitao ovde, koliko se vidi nocu. Uopšte nemam osecaj da je ponoc i kada se vidi sve perfektno u sred noci. E sad može da se komentariše da Geralt i ima mačiji vid, ali što onda nema noćni vid neki efekat?

Sto "moze da se komentarise", kad su mu oci iste ko macije. A koliko je meni poznato macije oci primaju daleko vise svetlosti od covecijeg, pa vide dosta svetliju sliku i na osnovu toga mogu dosta bolje da vide i od vecine zivotinja nocu (dok u totalnom mraku ne vide nista kao i ostali), pre bi bila neka logika zasto Geralt ne vidi svetlije po danu, posto i macke vide svetlije, sto dalje povlaci da efekat ne bi trebao da bude samo za noc. [emoji14] :)

Btw. Sve bi to stajalo da se komentarise za keca, ali sad je vec kasno, meni licno bi bilo ruzno bilo sta da menjaju sad kad je u predhodnim delovima bilo isto ovako, a i estetski je najbolje ovako.
 
Poslednja izmena:
krastavac i meni je uvek bilo čudno što u Vičeru imade krilatih konja sa glavom lava, kada svi znamo da takvih životinja nema nigde. Baš nerealno. Gejmbrejking.,
 
Izvini, ali šta? TW3 i CDPR su above reproach? Malo sutra. Odlagali igru mesecima a ne mogu da igram 10 minuta da ne naiđem na bag. Pa mogu onda samo da zamislim koliko je bagovita onda bila pre odlaganja. Ako su stvarno odlagali zvog toga.

Nije ova igra neki gaming idol pa sad može da joj se oprašta sve, a u drugim igrama zbog istih problema da se piše i kuka.

Cek ti stvarno mislis da to sto su igru odlagali par puta da je to razlog zasto ti ne mozes da sastavis 10 min igranja a da ne naletis na neki bug ili ne zelis da priznas da koliko si je cackao i modovao po ini fajlovima da je to prouzrokovalo tvoje problem. Znas uvek je lakse okriviti drugoga za svoje probleme.

Jer da je stavrno tako kao sto ti kazes da su problemi prisutni u igri na svakih 10 min onda bi ova tema vrvela od losih komentara kao sto sada vrvi betmen tema.

Kao sto sam reko za skoro 90 sati igranja sam naisao na par bagova i to nista sto mi je uticalo na igranje ili mi nije dalo da nastavim dalje igru.

I necemo se sloziti da ovo nije idol igra jer sigurno da jeste jedna od najboljih koja se pojavila u ovom zanru u zadnjih da kazemo 5 godina a verovatno i vise godina unazad. To sto ti imas takav utisak je jedan na million a uporediti sa koliko miliona pozitivnih utisaka o tome ne vredi ni komentarisati tako da tvoj negativni komenatari ce se izgube u moru onih pozitivnih.

Da sada odemo unazad koliko stranica nasiao bi na sve pozitivne komentare osim na tvoje gde kukas a sam si kriv za probleme koje imas sam osto je to tesko priznati.

Hoce li neko da isproba, sa nVidia, karticom:

"In your game install go to Bin > Config > Base > Rendering.ini

There is a line HairWorksAALevel=8
Change that to either 4, 2, or 0

I changed it to 2 which makes it 2xMSAA."

LoL, wot?

UberSampling=0

in G:\Games\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\config\base, file rendering

Snimio sam sinoc kako radi igra sa custom podešavanjima u user.settings fajlu i rednering fajlu. Na mojoj konfiguraciji sam imao minimum 35 frejma. Igra izgleda prilicno dobro u zavisnosti šta se posmatra. Voda je mogla mnogo bolje da se odradi. Vegetacija je na dobrom nivou kada se gleda na metar, dva sve dalje izgleda znatno lošije. Monsteri definitivno nemaju dovoljno detalja i izgledaju plastično. Oklopi i oružje su VRLO detalji i njihove teksture su odlične. Likovi imaju nekako mrtva lica na kojima kao da je funkcionalno samo 1,2 mišića. Efekti su bare bones, mogli su značajno bolje da izgledaju. Nebo i sama atmosfera je prihvatljiva ali nema živosti.

Kretanje lika je OČAJNO. Kontrole ću i da preživim sa K&M ali, pokreti su toliko mehanički i animacije krute da me podseća na super marija. Zaključavanje neprijatelja kao metu je vrlo loša ideja i jako ograničava borbu. 30fps na cut scenama je kriminalno i zločin protiv gamera. Potreba za konstantno korištenje the witcher senses upropaštava pogled na svet pogotovo sa svetlucanjem svega što je interaktivno ili lootable. Onaj sistem iz keca gde piše ime iznad objekta koji je interaktivan je 100 pita bolji.

Sloboda je vrlo dobrodošla i kada se pogase HUD elementi može baš da se uživa. Ima lepih itema da se nadju off the beaten path, inventar je totalno ok, kao i upoređivanje itema. Slow time za promenu magija je toliko bolje rešenje nego pauziranje kao u TES igrama da je to neopisivo. Loading na SSD-u je veoma brz, nemam vremena ni loading tip da pročitam. Mogućnosti kretanja tokom borbe i dozvoljeni potezi su više nego dovoljni da se osetim kao pravi ratnik i priđem svakoj borbi na više načina i taktika.

Sve u svemu više nego brilijantna konzolna igra i prosečan PC port.
Prvih 40 minuta sa custom podešavanjima, Podešavanja koja sam koristio u user.settings
[Gameplay/EntityPool]
SpawnedLimit=150
[Hidden]
HasSetup=true
uiVerticalFrameScale=0.9975
uiHorizontalFrameScale=1
[Localization]
SpeechLanguage=EN
TextLanguage=EN
[Viewport]
VSync=true
Resolution="1920x1080"
FullScreenMode=2
VSyncThreshold=0
OutputMonitor=-1
[System]
HWPreset=0
[Hud]
BossFocusModule=false
MiminapPoiQuestionMarks=false
EnemyFocusModule=false
[Budget]
cvMaxAllowedLightsShadowTime=1
cvMaxAllowedApexDestroTickedTime=0.2
cvMaxAllowedGrass=35000
cvMaxAllowedDecalsDynamic=10
cvMaxAllowedDynMeshes=209715200
cvMaxAllowedChunksSkinnedTime=2.5
cvMaxAllowedTrianglesSkinned=100000
cvMaxAllowedDecalsSSTime=0.1
cvMaxAllowedLightsShadow=3
TerrainTileMipDataBudget=100
cvMaxAllowedApexTicked=60
cvMaxAllowedActiveEnvProbesTime=0.1
cvMaxAllowedStatTextures=419430400
cvMaxAllowedSpeedTree=5000
cvMaxAllowedLightsNonShadowsTime=0.2
cvMaxAllowedSpeedTreeTime=2.2
cvMaxAllowedChunksStatic=1500
cvMaxAllowedTrianglesStatic=500000
cvMaxAllowedHiresChunks=25
cvMaxAllowedDecalsDynamicTime=0.5
cvMaxAllowedLightsNonShadows=40
cvMaxAllowedChunksStaticTime=1.5
cvMaxAllowedChunksSkinned=400
cvMaxAllowedApexDestroTicked=20
cvMaxAllowedStatMeshes=419430400
TerrainTileMinTimeout=2
cvMaxAllowedHiresChunksTime=0.2
cvMaxAllowedApexTickedTime=0.5
cvMaxAllowedCharTextures=419430400
cvMaxAllowedParticlesCountTime=0.2
cvMaxAllowedParticlesCount=3000
cvMaxAllowedGrassTime=1.5
TerrainTileTimeout=10
OcclusionQueryAdditionalMemory=5
TerrainTileLoadingTimeout=5
cvMaxAllowedDecalsSS=160
[Audio]
Subtitles=true
[LoadingScreen/TCR]
ShowProgress=true
[Game]
DoNotPauseWhileStopped=false
[PostProcess]
MotionBlurPositionTreshold=0.05
AllowVignette=false
MotionBlurRotationTreshold=1
AllowMotionBlur=false
AllowAntialias=true
SSAOSolution=2
AllowBlur=false
[Input]
PadVibrationEnabled=false
KeyboardCooldownSpeed=0.1
InvertCameraXOnMouse=false
InvertCameraYOnMouse=false
CameraAutoRotX=true
InvertCameraX=false
UIMouseSensitivity=0.55
CameraAutoRotY=true
RightStickCameraSensitivity=1
InvertCameraY=false
RightStickAimSensitivity=1
MouseSensitivity=0.6
[Gameplay]
Difficulty=3
[LevelOfDetail]
SwarmHideDistance=300
DecalsHideDistance=30
DimmerHideDistance=80
DynamicDecalsHideDistance=40
StripeHideDistance=80
[General]
ConfigVersion=1
[LoadingScreen/Editor]
Disabled=false
[LoadingOverlay/TCR]
FadeOutCooldownExtraTime=1
FadeInSpinnerTime=1
NoninteractiveSpinnerTime=3
FadeOutSpinnerTime=1
NoninteractiveEndCooldown=1
[Visuals]
InventoryBgColorScaleB=0.036
InventoryFixedLuminance=0.25
InventoryBgColorScaleG=0.034
MovieFramerate=60
GammaValue=0.1
InventoryBgColorScaleR=0.02
[Rendering]
GrassDensity=3600
DecalsSpawnDistanceCutoff=12
TextureStreamingHeadsDistanceLimit=20
GlobalOceanTesselationFactor=128
TextureStreamingCharacterDistanceLimit=100
CascadeShadowFadeTreshold=0.5
CascadeShadowDistanceScale2=3
TextureStreamingDistanceLimit=60000
TextureMemoryBudget=2400
CascadeShadowDistanceScale3=1.2
MeshLODDistanceScale=1
ScaleformTextureUnstreamDelay=2.5
DecalsChance=1
TerrainReadAheadDistance=400
HairWorksLevel=2
TerrainScreenSpaceErrorThreshold=1.6
MaxTerrainShadowAtlasCount=6
TextureInFlightCountBudget=12
TerrainErrorMetricMultiplier=6
CascadeShadowmapSize=4096
CascadeShadowDistanceScale0=4
MeshRenderingDistanceScale=4
CascadeShadowQuality=1.5
CascadeShadowDistanceScale1=4
[Input/Gestures]
EnableSwipe=false
EnablePan=false
EnableGestures=false
EnablePinch=false
[LoadingScreen]
FadeInTime=3
SkipShowWithAnyKey=true
GameRevealTime=3
SkipHideDelay=3
SkipInputDelay=0.25
FadeOutTime=1.5
SkipAutoshow=false
[Engine]
LimitFPS=60
[Rendering/SpeedTree]
GrassGenerationEfficiency=0.005
GrassDistanceScale=2.5
FoliageDistanceScale=4
FoliageShadowDistanceScale=108
GrassRingSize=16777216
[Save]
ShowCompatWarning=true
[Kinect]
Kinect=false
[Foliage]
MaxVisibilityDepth=36
[YOUTUBE]aE_evVmilR0[/YOUTUBE]

Da vam kažem nešto što se twikovanja fajlova tiče.

Sada sam to proverio i ovako:

File na lokaciji gde je instalirana igra: particija X:\Games\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\config\base koji se zove rendering može da se edituje i direktno utiče na podešavanja u igri. Liniju HairWorksAALevel=8 sam promenio na 2, stavio read only(nije važno da li je UseHairWorks= true ili false) , ušao u igru i proverio razliku. Sa 8 sam na ultra settings i 4k rezoluciji imao 7 frejmova. Kada sam promenio na 2 dobio sam 21 frejm.

Takođe, ima definitivno razlike izmedju 4K i 1080p + AA. Samo što je vrlo teško primetiti i ne može da se vidi na svakoj teksturi. Jedino mesto gde sam uspeo da primetio razliku, za sada, je na armoru koji Geralt nosi na početku, na mestima gde ima puno chainmail-a npr. na stomaku i naramenicama.

Dok sam testirao ono što ću vam napisati dole naišao sam na čudan problem da igra neće da sačuva podešavanja i posle svakog restarta se vraća na neki svoj interni default koji ne može da se promeni. (Moguće da sam ja nekl fajl zatvorio read only pa zato). Takođe, igra neće da u fajl user.settings(C:\Users\[user name]\Documents\The Witcher 3\ultra setttings) upiše nova podešavanja ako nije neki save file loadovan i igrano. Ako se samo promene podešavanja u meniju i izađe iz igre, podešavanja u tom fajlu ostaju ista kao kada je poslednji put igrano.

Ono što je glavni deo mog posta je sledeće, razlog zašto ultra i low izgledaju vrlo slično osim par razlika.
Evo linije koda koje se pojavljuju u low settings a nema ih u ultra:
UseDynamicWaterSimulation=false
MaxCascadeCount=3
MaxTextureSize=1024
AtlasTextureDownscale=2
MaxCubeShadowSize=256
DetailTextureDownscale=2
TextureDownscale=2
(ima još par ali sve što označavaju je da je nešto off npr. Blur)

U ultra što nema u low:
Čitav subsection od jedne opcije:
[Gameplay/EntityPool]
SpawnedLimit=150

TextureMipBias=-1
CascadeShadowmapSize=3072
CascadeShadowQuality=1

Ceo odeljak pod imenom [Budget] ostaje isti bilo low bilo ultra:
[Budget]
cvMaxAllowedLightsShadowTime=1
cvMaxAllowedApexDestroTickedTime=0.2
cvMaxAllowedGrass=30000
cvMaxAllowedDecalsDynamic=10
cvMaxAllowedDynMeshes=104857600
cvMaxAllowedChunksSkinnedTime=2.5
cvMaxAllowedTrianglesSkinned=100000
cvMaxAllowedDecalsSSTime=0.1
cvMaxAllowedLightsShadow=3
TerrainTileMipDataBudget=100
cvMaxAllowedApexTicked=60
cvMaxAllowedActiveEnvProbesTime=0.1
cvMaxAllowedStatTextures=314572800
cvMaxAllowedSpeedTree=5000
cvMaxAllowedLightsNonShadowsTime=0.2
cvMaxAllowedSpeedTreeTime=2.2
cvMaxAllowedChunksStatic=1500
cvMaxAllowedTrianglesStatic=500000
cvMaxAllowedHiresChunks=25
cvMaxAllowedDecalsDynamicTime=0.5
cvMaxAllowedLightsNonShadows=40
cvMaxAllowedChunksStaticTime=1.5
cvMaxAllowedChunksSkinned=400
cvMaxAllowedApexDestroTicked=20
cvMaxAllowedStatMeshes=209715200
TerrainTileMinTimeout=2
cvMaxAllowedHiresChunksTime=0.2
cvMaxAllowedApexTickedTime=0.5
cvMaxAllowedCharTextures=209715200
cvMaxAllowedParticlesCountTime=0.2
cvMaxAllowedParticlesCount=1000
cvMaxAllowedGrassTime=1.5
TerrainTileTimeout=10
OcclusionQueryAdditionalMemory=5
TerrainTileLoadingTimeout=5
cvMaxAllowedDecalsSS=160

A sada opcije koje se menjaju ili ostaju isti low ili ultra:
u [LevelOfDetail]
SwarmHideDistance=200 ostaje na 200
DecalsHideDistance=15 prelazi na 80
DimmerHideDistance=60 ostaje na 60
DynamicDecalsHideDistance=20 ostaje na 20
StripeHideDistance=60 ostaje na 60
U [Rendering]
GrassDensity=1400 na 2400
DecalsSpawnDistanceCutoff=10 ostaje 10
TextureStreamingHeadsDistanceLimit=10 ostaje 10
GlobalOceanTesselationFactor=8 ide na 64
TextureStreamingCharacterDistanceLimit=50 ostaje 50
CascadeShadowFadeTreshold=2 ide na 1
CascadeShadowDistanceScale2=1 ide na 1.5
MaxTextureAnizotropy=8 ostaje na 8
TextureStreamingDistanceLimit=40000 ostaje 40000
MaxCascadeCount=3 se briše
UseDynamicWaterSimulation=false se briše
TextureMemoryBudget=200 na 800
CascadeShadowDistanceScale3=1 na 1.5
MeshLODDistanceScale=1 ostaje 1
MaxSpotShadowSize=256 se briše
ScaleformTextureUnstreamDelay=2.5 ostaje 2.5
TerrainReadAheadDistance=200 ostaje 200
MaxTextureSize=1024
AtlasTextureDownscale=2
HairWorksLevel=0 ide na ono što je postavljeno u rendering fajlu
MaxTextureAnisotropy=1 ide na 16
TerrainScreenSpaceErrorThreshold=4 ide na 1.6
MaxTerrainShadowAtlasCount=2 ide na 4
MaxCubeShadowSize=256 briše se
DetailTextureDownscale=2 briše se
TextureDownscale=2 briše se
TextureInFlightCountBudget=12 ostaje 12
TerrainErrorMetricMultiplier=30 ide na 6
CascadeShadowDistanceScale0=1 ostaje 1
MeshRenderingDistanceScale=1 ostaje 1
CascadeShadowDistanceScale1=1 ostaje 1
pojavljuju se:
TextureMipBias=-1
CascadeShadowmapSize=3072
CascadeShadowQuality=1

u [Rendering/SpeedTree]
GrassGenerationEfficiency=0.075 ostaje 0.075
GrassDistanceScale=0.5 ide na 1.5
FoliageDistanceScale=0.8 ide na 1.8
FoliageShadowDistanceScale=8 ide na 54
GrassRingSize=4194304 ide na 16777216(povećava se 4 puta)

u [Foliage]
MaxVisibilityDepth=4 ide na 24

Sad vi vidite koliko je tu još bilo mesta za poboljšanja...

Pa šta da vam kažem isplati se čeprkati po podešavanjiman, Vidija control panelu, registeriju i fajlovima. I naravno, čitati tuđe ideje.

Sada mi na mojoj konfiguraciji radi na 45-50fps sa podešavanjima koja su viša od ultra(negde 50%,100%,200%) na 1080p sa AA i hairworks na level 2 od (0,2,4,8).

Naravno, nisam zadovoljan sa izgledom još uvek, ali sam mnogo zadovoljniji sa fps na trenutnom izgledu igre.

Još samo da vidim hoce li nVidija stvarno da poboljša performanse na Kepler karticama.

Za sve koji žele da imaju ultimate gaming experiance bez UI-a:

folder instalacioni pa u The Witcher 3 Wild Hunt\bin\config\base nađete file hud. Kopirate sadržaj koji vam ovde ostavljam, otvorite file sa notepadom, CTRL+A da uzmete ceo sadržaj i paste što ste kopirali. Save, i podesite kao Read only, kopirajte ga zatim jedan folder unazad. (posle svake DLC instalacije ili updata igre samo kopirate ponovo taj back up fajla).
Podešavanja su da jedino od UI što ostaje su NPC names, količina daha kada ste pod vodom, info o vremenu i mestu u toku cutscene i titlovi.
[Hud]
HudSize=1
TimeLapseModule=true
BoatHealthModule=false
BossFocusModule=false
CompanionModule=false
ConsoleModule=false
DamagedItemsModule=false
EnemyFocusModule=false
EnemyHitEffects=false
NPCNames=true
HorsePanicBarModule=false
HorseStaminaBarModule=false
ItemInfoModule=false
BuffsModule=false
Minimap2Module=false
OnelinersModule=true
OxygenBarModule=true
QuestsModule=false
WolfMedalion=false
MessageModule=false
MinimapRotation=false
MinimapFocusClues=false
MinimapTracksWaypoints=false
MiminapPoiQuestionMarks=false
ControlsFeedbackModule=false

I onda se ti idalje cudi sto imas bagove.
 
Poslednja izmena:
Kakvo crno prouzrokovanje problema sa podešavanjima u ini fajlu? Jesi li ti nov na PC-u? Ini fajl je ništa drugo nego grafički off/on prekidači i slajderi iz menija igre pretvoreni u tekst. I još par koji se tamo ne nalaze jer je ovo ipak samo port sa konzole koliko god se ta činjenica poricala. Igra ako ne prepozna podešavanje, tj. ako je vrednost koja je upisana van opega vraća podešavanja na najbliža iz opsega koji poznaje.

Sad kad si to napisao tek mi je jasno odakle ovi tvoji komentari i mišljenja...
 
Poslednja izmena:
Pa ajde onda objasni kako to da samo ti imas takve probleme a niko drugi se u temi ne zali skoro na nista, bude tu po koji pojedinac ali da su problem tako cesti kao sto ih ti opisujes onda bi u temi vise bilo nezadovoljnih igraca i losih komentara ali koliko mogu da vidim pozitivni komentari o ovoj igri pljuste na sve strane.

Znaci ne treba velika matematika da sabers 1+1 da bi dosao do odgovora da je problem negde kod tebe i da si nesto u svom tom podesavanju poje*ao. Posto vidim da si uzeo GTX 980ti G1 sto sada lepo ne uzmes pa sve vratis na pocetak kako je bilo kada si prvi put instalirao igru pa onda probas da odigras jedno sat vremena bez prekida pa utvrdis hoce i tada biti bagova na svakih 10 min.
 
Ko to tebi kaze da vecina nema glitcheve, upravo obrnuto,vecina IMA. Samo sto nisu game breaking bug-ovi.
 
Pa ajde onda objasni kako to da samo ti imas takve probleme a niko drugi se u temi ne zali skoro na nista...

Broj igrača sa ovog foruma je smešan i za porediti sa ukupnim brojem igrača. Ja svaki bug koji sam našao posle Googlanja opisa problema dobio sam po 2,3 stranice google pretrage o istom problemu.

Još dve, tri strane na ovom forumu i sledeće što ću da pročitam je da sam navodno bio na nekim pečurkama dok sam igrao ili sam sanjao bugove...
 
Sta da ti kazem, za 90 sati igranja nisam ih video puno a ako ih je bilo vise sigurno da nisam obratio paznju na njih jer sam uzivao u igri, prici i samom okruzenju koje fenomanalno izgleda i upodpunjuje pricu i osecaj da se nalazis tamo.
 
Ja jos nisam naleteo na bilo kakav glič ili bag a igram je oko 15h otprilíke [emoji6]
Zasad sve radi kako treba!
 
Ja ne znam da li ću izdržati da sačekam EE ili ću krenuti da igram čim izađe još koji patch.
 
Kreni igrati. Igra je prelepa.
 
Nazad
Vrh Dno