Šta je novo?

The Witcher 3

Čim nVidija iznaci taj drajver update za kepler.
 
kao da je priča bitna, pitaš i ti svašta :/


Stvarno pa ajde komentarisite pricu vec jednom, jel vam brani neko?
Vi mudroseri spamujete od pocetka kako je prica najbitnija i sad ama bas nijedan kvalitetan komemtar nisam video kakva je prica i zasto je takva ako je takva (ako ne racunamo one sto joj daju 10/10 posle 2% predjene igre).
I molio bih da razdvajate temu/pricu glavnog questa od raznih tema/prica sporednih questova.
Ty
 
Stvarno pa ajde komentarisite pricu vec jednom, jel vam brani neko?
Vi mudroseri spamujete od pocetka kako je prica najbitnija i sad ama bas nijedan kvalitetan komemtar nisam video kakva je prica i zasto je takva ako je takva (ako ne racunamo one sto joj daju 10/10 posle 2% predjene igre).
I molio bih da razdvajate temu/pricu glavnog questa od raznih tema/prica sporednih questova.
Ty

Što se uzbuđavaš :D Ako ti fali komentara kakva je priča ti ih dodaj sam... ako igraš uopšte :) Slažem se... imamo 750 komentara o grafici i ljudi su malo umorni od isfrustrirane klinčadije koja meri FPS na decimalni zapis i truje temu sa postovima na pola strane. A što se tiče ocene: evo ja je sad korigujem sa 10/10 na 12/10 nakon 64 sata odigrana... 2 preko 10 samo zbog Skeliških ostrva :)
 
Pa krastavac vi stvarno nemate mere.
Prvo je bitno da igra radi normalno pa onda sve ostalo.
I stvar je u tome sto upravo ti ni da zucnu nesto o "prici" vec se samo proseravaju nad drugima koji vode bar kakvu takvu diskusiju.
Na kraju, objasni zasto je prica 10/10 ili 12/10?
Jesi li presao igru uopste?
 
Stvarno pa ajde komentarisite pricu vec jednom, jel vam brani neko?
Vi mudroseri spamujete od pocetka kako je prica najbitnija i sad ama bas nijedan kvalitetan komemtar nisam video kakva je prica i zasto je takva ako je takva (ako ne racunamo one sto joj daju 10/10 posle 2% predjene igre).
I molio bih da razdvajate temu/pricu glavnog questa od raznih tema/prica sporednih questova.
Ty

Pa cekaj sto bi sada neko igrao pa dolazio ovamo da prica nesto i prepricava i onda dodje neki treci i krene sve redom da psuje jer on nije igru igrao a procitao je pola kvestova ili pricu o cemu se u igri radi i samim time mu upropastis zadovoljstvo da igra.

Ovako je bolje svako igra i uziva na svoj nacin u prici.

Uostalom ajde ti nama reci o cemu bi to trebalo da se pise?

Evo ti samo primer moj kolega i ja smo poceli istog dana da igramo a kao da igramo razlicitu igru, on je poceo sasvim neke leve kvestove i neke je otvorio ranije neke kasnije... onda nasao je losiju opremu a opet ima neku bolju za razliku od mene koji sam opet krenuo drugacije da igram i da odgovaram u kvestovima pa tako pricu razvijam u drugom pravcu. Na takav nacin moze da se komunicira i da se razmenjuju misljenja ili pak u nekim situacijama jedno drugome kazemo gde smo nasli neko super oruzije ali uglavnom to ne radim pa onda kada se vidimo jedan drugog psujemo gde smo koji nasli koje oruzije. Znaci vise volim sam da uzivam i da se patim nego da dodjem ovde i da procitam kako da dodjem do neke sekire ili kako da resim neki kvest.

Na kraju sta ima da se komentarise prica, lepo sednes i zavalis dupe i uzivas u igri.
 
Ova igra je pun pogodak. Meni je prejako samo da idem od ? do ? dok ih ne resim sve. Malo sam se vise zaneo sa main+side kvestovima pa sam vec 19ti lvl ali sad gazim samo free roam pre nego puknem 1000g za odlazak na ostrva.

Prosto je neverovatno kako su svi random kampovi unikatni i predobro uradjeni, zaista mislim da nigde nisam video copy/paste a takvih lokacija je zaista mnogo. Kvestovi su fenomenalni i totalno su uklopljeni u atmosferu. Ne pamtim kad sam ovoliko uzivao u samim kvestovima.
 
Ljudi, gde nalazite Celendine biljku? Jos nijedan SWALOW nisam uspeo da napravim!
 
Ma kakva prica, skipujem svaki razgovor samo pritiskam nasumicno odgovore na pitanja i slicno. Ali kada padne noc pa pocne negde vatra da gori pa gledas one silne particle effecte kako se lelujaju... E to je ono pravo!

Još da dodam i tako gledajući u noć polako ali sigurno FPS ti se po nekada digne...ali se najčešće spusti :)
 
kuku djole, kad već 19ti lvl.. :)
Ja sam pogasio te upitnike po mapi, i onda istražujem po inerciji.. kapiram da ću ponešto i promašiti što će opet dobro doći za drugi prelaz.
Stvarno su me oduševili sa tim koliko su truda uložili da svaki sekundarni kvest naprave kvalitetno kao main.
Za 43 sata igre, lvl 13 i tek sam sada ušao u Novigrad.

@zokifcrs

U svakom šumarku, ima koliko hoćeš. beli cvet.

btw, imaš kod herbaliste da kupiš..
 
Poslednja izmena:
Hvala. Bas se ubih, trazeci je po mapi. Nasao sam na jednom mesto radeci onaj quest Wild at heart i to je sve :-(
 
Nema potrebe za ikakvim nerviranjem, evo ja mogu da postavim pitanja i da su to ujedno i smernice da se komentariše priča u igri a da ne zeznete nikoga kada je u pitanju spoiler content. Da, izvodljivo je pričati o nečemu što nije .ini fajl ili advanced graphics setting.

- Kakav je buildup lika, znači, kakav je sam Geralt kao lik. Da li ste stekli utisak očajnika, cinika, osvetnika ili jednostavno vešca bez emocija kojem je ipak stalo do nekih osoba.

- Niko ne pominje Ciri gameplay, a baš me živo interesuje kako je njen deo implementiran u tih 64 sata i predstojećih još toliko koliko ćete svi da odigrate dok neki od nas tek dođu do igre, a zanima nas makar malo da čujemo. Kako su preneli odnos između Ciri i Geralta?

- Koje sve sporedne aktivnosti u igri postoje, u kojima najviše uživate dok pravite predah od glavnih zadataka? Ubeđen sam da ne postoje samo bounty misije.

- Kartaška igra a la Magic the Gathering. Šta je sa njom?

- Pomenuto je da su i sporedne misije jako dugačke. Ima li neka koja je baš ostavila utisak na vas, da li je CD Projekt Red malo više zagazio u filozofske teme, možda čak i psihološke?

- Oni koji su poodmakli u igri, a čitali knjige, neka naprave paralelu između te dve interpretacije vešca.

- Nivoi težine, i koliko vas koji tera da koristite dodatna pomagala pri borbama. Koji preporučujete nama koji ćemo tek da igramo ovu igru?

- Muzika u trailerima do pre izlaska igre je bila ludački dobra. Kakva je muzika sada u igri?

- Da li ste do sada putovali uvek na konju ili ste koristili fast travel?

- Koji su dosadni segmenti igre i šta vam smeta dok igrate od misije do misije?

I ne, ne mora svako da odgovori na ovo sve, ali eto, postoji i te kako tema koje možete da napišete ovde i da i dalje može da se diskutuje, sakupi mnogo različitih mišljenja i možda privuče neko novi ko ne bi nikad ni probao Witcher 3.
 
Poslednja izmena:
Ja sam došao do Vizime i meni je ova prva mapa dosta slaba, linearni kvestovi od sinematika do sinematika, borba loša, AI ispod svakog nivoa, NPC-ovi kao retardirane lutke, interakcija 0.
- Nivoi težine, i koliko vas koji tera da koristite dodatna pomagala pri borbama. Koji preporučujete nama koji ćemo tek da igramo ovu igru?
Igram na najtežem nivou i za sada je potreban samo brz palac, udri klik-klik-klik-eskivaža... Prešao sam tu prvu mapu 5-6 lvl i 9-10 poena koje još nisam imao potrebu da uložim u neki od skilova. Mene igra najviše podseća na Two Worlds 2. Probaću još malo, ali ako nastavi ovako bataljujem.
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe za ikakvim nerviranjem, evo ja mogu da postavim pitanja i da su to ujedno i smernice da se komentariše priča u igri a da ne zeznete nikoga kada je u pitanju spoiler content. Da, izvodljivo je pričati o nečemu što nije .ini fajl ili advanced graphics setting.

- Kakav je buildup lika, znači, kakav je sam Geralt kao lik. Da li ste stekli utisak očajnika, cinika, osvetnika ili jednostavno vešca bez emocija kojem je ipak stalo do nekih osoba.

Sam si odgovorio... veštac bez emocija, nikako drugačije i ne ide :) Ako hoćeš tako da igraš možeš komotno u svakom slučajnom susretu da kažeš nije moja stvar kad te pita neko za pomoć-
recimo kad naletiš na sveštenika koji muči prostitutku u sobi tako što je pali po telu užarenim metalom
A možeš i da svima pomogneš dali pričom ili mačem :)



- Koje sve sporedne aktivnosti u igri postoje, u kojima najviše uživate dok pravite predah od glavnih zadataka? Ubeđen sam da ne postoje samo bounty misije.

Postoje takozvane Scavenger hunt misije gde na različitim lokacijama skupljaš razne dijagrame za Vičer opremu koju možeš da praviš kod kovača. Meni jedne od najboljih misija uz ugovore za ubijanje čudovišta.

- Kartaška igra a la Magic the Gathering. Šta je sa njom?

Fenomenalno urađeno, sate i sate sam odigrao i to samo sa jednom fakcijom(imaš 4 fakcije, dakle 4 špila karata)

- Pomenuto je da su i sporedne misije jako dugačke. Ima li neka koja je baš ostavila utisak na vas, da li je CD Projekt Red malo više zagazio u filozofske teme, možda čak i psihološke?

Misija u kuli na ostrvu Fyke, samo ću to reći :) Po meni, najbolje sporedne misije u nekom rpg-u posle dugo vremena.

- Nivoi težine, i koliko vas koji tera da koristite dodatna pomagala pri borbama. Koji preporučujete nama koji ćemo tek da igramo ovu igru?

Igram na trećem nivou i ume da bude baš zeznuto. Sve živo koristim u toku borbe.... i napitke, hranu, znake, bombe, samostrel. Taj nivo preporučujem minimalno, sledeći put igram na 4-tom, Death march.


- Muzika u trailerima do pre izlaska igre je bila ludački dobra. Kakva je muzika sada u igri?

Muzika i zvučni efekti su najbolji ikada po mom skromnom mišljenju :)

- Da li ste do sada putovali uvek na konju ili ste koristili fast travel?

Peške, na konju, čamcem... sve živo kombinujem. Ne treba samo projuriti kroz ovakvu igru.

Eto ti odgovora od mene :)
 
- Kakav je buildup lika, znači, kakav je sam Geralt kao lik. Da li ste stekli utisak očajnika, cinika, osvetnika ili jednostavno vešca bez emocija kojem je ipak stalo do nekih osoba.

Za mene je Geralt veštac "bez emocija" prema svemu što nema veze sa nekoliko osoba koje su mu posebno drage.. Monster hunt je čisto biznis, i ljudske sudbine gleda manje više kao i ginekolog onu stvar. Tu i tamo, radi mu osećaj za nepravdu ali može lagano da iskulira.

- Niko ne pominje Ciri gameplay, a baš me živo interesuje kako je njen deo implementiran u tih 64 sata i predstojećih još toliko koliko ćete svi da odigrate dok neki od nas tek dođu do igre, a zanima nas makar malo da čujemo. Kako su preneli odnos između Ciri i Geralta?
- sa Ciri sam u 43 sata igre imao 30 minuta gameplaya, ništa specijalno ne mogu da napomenem, osim da ima umesto dodge neki "blink" i okej je uvezana kroz main/secondary plot

- Koje sve sporedne aktivnosti u igri postoje, u kojima najviše uživate dok pravite predah od glavnih zadataka? Ubeđen sam da ne postoje samo bounty misije.

Od sporednih, ima dosta side questova koji su vrlo kvalitetno odrađeni sa full interakcijama, odličnim voice actingom i ostalim. Pored toga, postoje contracti za monstere, treasure hunt, i hunt witcher opreme ... ima i nekih trka konjima (nisam igrao) i karte.

- Kartaška igra a la Magic the Gathering. Šta je sa njom?
Nisam igrao, kapiram da bi mi oduzela vreme i misao sa storyline-a. ima vremena posle.

- Muzika u trailerima do pre izlaska igre je bila ludački dobra. Kakva je muzika sada u igri?

Muzika je pure win, veliki Slavic influence, veoma prijatno. Koliko sam video u folderu, ima ~35 numera na soundtracku.

- Oni koji su poodmakli u igri, a čitali knjige, neka naprave paralelu između te dve interpretacije vešca.

Nisam stigao da pročitam knjige,

- Nivoi težine, i koliko vas koji tera da koristite dodatna pomagala pri borbama. Koji preporučujete nama koji ćemo tek da igramo ovu igru?
Igram na predzadnjem nivou težine, i dovoljno je teško da se mora koristiti alhemija uz bestiary za funkcionalan combat..

- Da li ste do sada putovali uvek na konju ili ste koristili fast travel?
Ne koristim konja uopšte, svuda idem pešaka, ali koristim fast travel za veće distance.

- Koji su dosadni segmenti igre i šta vam smeta dok igrate od misije do misije?

Nisam naišao ni na jedan dosadan/repetitivan segment igre.
 
Ja sam 5 level i bildujem u pravcu fast attack+igni...atmosfera nije losa i lokacije koje su zasita sjajno odradjene, prica ima neku svoju misteriju pa lepo stoji uz sve to mada questovi su manje vise pravolijinski - idi tamo i rokni babarogu a opet ako se svode na witcher sense isto su tako pravolinijski idi od crvenog do crvenog dok se prica ne odmota...da same price nisu interesantne da se prate bilo bi zamorno...takodje, svidja mi se balans za sada nije da moze sve i nije da ima bas svega...mada kontam ako si bas bas detaljan i zavirujes ispod svakog kamena i pesacis moze da se nakupi i vise nego dovoljno resursa. AI onako, moglo je to i bolje...Definitvno napredak u odnosu na dvojku ali ne moye covek da se otme utisku da iako je open world igra ona to, ustvari, nije u pravom smislu te reci...znakovi pitanja - moze ali ako skrenes na mesta van naletis na babaroge koje su prejake pa se na kraju ipak svede da te igra vodi za ruku...recimo zavrsio sam onaj witch hunt quest i kad sam izasao iz pecine rekoh da malo prolutam do najblize rusevine, koja nema ? na mapi, a tamo wraith level ko za koji odvaljuju me od jednog udarca...onda otvorim mapu pa odem do ? a tamo ghoulovi koje sredim zacas...dakle ipak pravolinijski manje vise pitanje je samo redosleda koji izaberes...ne svidja mi se ni to automatsko dopunjavanje potiona meditacijom...ne kapiram uopste kako da napravim vise istih potiona obzirom da mi prijavljue da vec imam taj item u inventaru...i na kraju sistem atributa opet je moglo daleko bolje: po meni sve osim sword i sing je suvisno i svoid se na kozmetiku i varijacije na gameplay...nije to lose ali ima samo estetsku ulogu...ako izbacite te delove lik svejedno postaje OP...zato za sada idem bas da bih to i dokazao budzim samo fast stile i igni nista vise...
 
Poslednja izmena:
Ja sam 5 level i bildujem u pravcu fast attack+igni...atmosfera nije losa i lokacije koje su zasita sjajno odradjene, prica ima neku svoju misteriju pa lepo stoji uz sve to mada questovi su manje vise pravolijinski - idi tamo i rokni babarogu a opet ako se svode na witcher sense isto su tako pravolinijski idi od crvenog do crvenog dok se prica ne odmota...da same price nisu interesantne da se prate bilo bi zamorno...takodje, svidja mi se balans za sada nije da moze sve i nije da ima bas svega...mada kontam ako si bas bas detaljan i zavirujes ispod svakog kamena i pesacis moze da se nakupi i vise nego dovoljno resursa. AI onako, moglo je to i bolje...Definitvno napredak u odnosu na dvojku ali ne moye covek da se otme utisku da iako je open world igra ona to, ustvari, nije u pravom smislu te reci...znakovi pitanja - moze ali ako skrenes na mesta van naletis na babaroge koje su prejake pa se na kraju ipak svede da te igra vodi za ruku...recimo zavrsio sam onaj witch hunt quest i kad sam izasao iz pecine rekoh da malo prolutam do najblize rusevine, koja nema ? na mapi, a tamo wraith level ko za koji odvaljuju me od jednog udarca...onda otvorim mapu pa odem do ? a tamo ghoulovi koje sredim zacas...dakle ipak pravolinijski manje vise pitanje je samo redosleda koji izaberes...ne svidja mi se ni to automatsko dopunjavanje potiona meditacijom...ne kapiram uopste kako da napravim vise istih potiona obzirom da mi prijavljue da vec imam taj item u inventaru...i na kraju sistem atributa opet je moglo daleko bolje: po meni sve osim sword i sing je suvisno i svoid se na kozmetiku i varijacije na gameplay...nije to lose ali ima samo estetsku ulogu...ako izbacite te delove lik svejedno postaje OP...zato za sada idem bas da bih to i dokazao budzim samo fast stile i igni nista vise...

Nabudži samo alhemiju bez pipanja drugih grana i bićeš na kraju samo takav badass :) Svaka od tri glavne grane ima svoju ulogu, zavisno kako igraš.
 
Eh sad, ja sam dogurao do 10og levela i utisci su uglavnom dobri. Grafiku ni ne šišam previše jer volim da se zabavljam dok igram, a ne da se divim prizorima. Questovi su, uglavnom lagani, nisu monotoni i imaju neki logički slijed kojim idu. Davljenike, bandite, vukove, pse i slične uglavnom lako rješavam, u misijama mi uglavnom problem naprave bossovi ili oni jači na kraju questa i upravo je to što me smara, jer uglavnom svakog lika ubijam na isti način, udaljim se, protection shield, približim se i udaram dok god protection shield ne pukne, a kada pukne direktno odgurne protivnika od mene jer sam ga nabudžio poenima.

Uglavnom što se tiče questova uglavnom su zanimljivi, a borbe su kao što je i očekivano neke teške, neke lagane. Ne znam doduše kako je na najtežem, ali ni ne želim. Dosta sam se patio prelazeći Wolfa na uber. Sada ćemo malo lakše..

Sledeće čega bi se dotakao je konj odnosno kobila, koja nekad ima stvarno čudne poteze, tj. nekad se zaglavi pa moram sići sa nje pa joj zviždati da bi se odglavila. Isto tako malo mi smeta to što se pojavljuje kad god zvizneš iako si na npr. nekom ostrvu odsječen od planete.

U borbama sa banditima handrio me onaj sa lukom i strijelom pogotovo jer me pogodi sa 50 metara i skine pola HPa, jednostavno takvog sam rješavao prvog i to onako ga puknem strong attackom sa konja, ne ostane od njega ni koštana srž.

Uglavnom, nemojte misliti da ne može da se priča o igri, naravno da može. To što vi sve igre vidite kroz grafiku to je vaš problem, a i niko vam ne brani da pišete o tome. Međutim pisanje 20 x istih stvari koje su svi napamet naučili nije više iznošenje mišljenja već čisti spam.

P. S Nekad smaraju i checkpointi koji su stvarno na nekim mjestima katastrofalno poređani. Pa izgubim dosta vremena prelazeći jedan dio misije par puta.
 
Poslednja izmena:
3A94EB3EC48581B9B3CBBD8C276C4C503663ED8C

Ja se tebi divim na strpljenju da Geralta nateras da stoji na toj ivici :D (svako ko ovo zaista igra a ne tweek-uje zarad boljeg fps-a, zna koliko je 'ebeno stajati na ivici :D )
 
S obzirom koliko duva vetar u ovoj igri stajati na ivici na ovoj visini je veoma opasan hobi :)
 
- Kakav je buildup lika, znači, kakav je sam Geralt kao lik. Da li ste stekli utisak očajnika, cinika, osvetnika ili jednostavno vešca bez emocija kojem je ipak stalo do nekih osoba.

Za moj ukus jako sporo se leveluje. Bas sporo. Trenutno sam 18lvl i presao sam NEBROJENO mnogo side questova a nisam jos otisao na ono ostrvo... I nekako, nemas osecaj da se nesto bitno menja osim sto mozes da noisis nov armor ...

- Niko ne pominje Ciri gameplay, a baš me živo interesuje kako je njen deo implementiran u tih 64 sata i predstojećih još toliko koliko ćete svi da odigrate dok neki od nas tek dođu do igre, a zanima nas makar malo da čujemo. Kako su preneli odnos između Ciri i Geralta?

Nisam igrao mnogo prethonde delove (krastavac.) pa ne mogu da diskutujem prenosenje odnosa ali u ovom delu nekako me nisu kupili sa jacinom njihove veze ... mislim, cima se Geralt onako muski ali malo mi je to mlako sve. Gameplay sa Ciri je sjajan! Brza, okretna i mnogo dinamicnija od Gerlata.

- Koje sve sporedne aktivnosti u igri postoje, u kojima najviše uživate dok pravite predah od glavnih zadataka? Ubeđen sam da ne postoje samo bounty misije.

Imas trke konja i kartanje. Trke su ok, mozes da osvojis zanimljive item-e ali nije nesto sto jurim da radim iskreno... Kartanje mi se nije dopalo od starta ali vidim da cu morati da se bavim i time jer ima dosta sporednih quest-ova koji zahtevaju da se bavis tim delom igre...

- Pomenuto je da su i sporedne misije jako dugačke. Ima li neka koja je baš ostavila utisak na vas, da li je CD Projekt Red malo više zagazio u filozofske teme, možda čak i psihološke?

Sporedne misije su razlicitog sadrzaja i do sad nisam naleteo na neke koje se ponavljaju. Taj deo igre je toliko kompleksan da im samo zbog toga treba dici spomenik! Mislim da nije bilo (niti ce biti) igre koja ima ovako detaljan i raznolik sadrzaj - sto se price tice. Stvari se uglavnom resavaju seckanjem protivnika i to maaaaalko ume da smori ali je prica izmedju toga neverovatna. I da, taj side-quest sa Keira Metz je, meni bar, bio neverovatan momenat u igri! EA ili Ubisoft bi od toga napravili 9.99$ DLC ...

- Nivoi težine, i koliko vas koji tera da koristite dodatna pomagala pri borbama. Koji preporučujete nama koji ćemo tek da igramo ovu igru?

Slobodno procni sa tezinom jendom ispod najteze. Zaista je dobro balansiran izazov pri borbi.

- Muzika u trailerima do pre izlaska igre je bila ludački dobra. Kakva je muzika sada u igri?

Jako, jako kvalitetna. Oseca se tu i tamo da su morali u jednom momentu da skresu budzet za muziku (pravi gudaci naspram semplova i sl.) ali generalno - sjajno!

- Da li ste do sada putovali uvek na konju ili ste koristili fast travel?

Posle 30+ sati, koristim fast travel kada sam na nekom konkretnom quest-u. Pesice samo kada istrazujem "?" markere.

- Koji su dosadni segmenti igre i šta vam smeta dok igrate od misije do misije?

Glichevi po Novigradu dok jases konja... malo, malo pa zaglavi negde... Generalno, AI konja je katastrofalan. AI protivnika - onako. Zavisi koga pitas :D Ja nisam nesto odusevljen ali znaju da iznenade kad ih je gomila. I pored svega toga meni je ovaj naslov 9.8/10 definitivno. Jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao! Moracu nekad kad opet ugrabim slobodno vreme da se vise posvetim prethnodnim delovima...

Eto :)
 
Meni nije jasno kako je to slikano, ima neka opcija za zoom out kamere?
 
Mozes nastimati free camera mode pomocu cheat engine-a.
 
Ja skidam kapu timemasteru! Timemaster for president! Procitao sam zadnje dve strane sa uzivanjem! :) Slobodno mozes prodrmati i ostale teme, niko se nece buniti. :)

Ja sam lvl 4 (krastavac. puno se radi) i bogami trebao sam da skokam jednog nepriljateja koji je lvl 9 i kome se dopunjuje energija, nema šanse (ili ja nisam uspeo), tako da sam morao napustiti tu misiju da se levelujem. Tako da meni (koji sigurno igram manje od svih vas) levelovanje i nije tako brzo.

A da uživam u svakom questu (bio glavni ili sporedni), uživam. Igra je skockana sa izuzetno puno pažnje. Muzika je isto tako fenomenalna kako se gradi.

Toliko od mene, over and out.
 
Evo malo sličica i od mene :)
 

Prilozi

  • witcher3 2015-05-26 18-48-53.jpg
    witcher3 2015-05-26 18-48-53.jpg
    944.7 KB · Pregleda: 169
  • witcher3 2015-05-26 20-39-39.jpg
    witcher3 2015-05-26 20-39-39.jpg
    543.2 KB · Pregleda: 157
  • witcher3 2015-05-27 22-12-51.jpg
    witcher3 2015-05-27 22-12-51.jpg
    756.3 KB · Pregleda: 151
  • witcher3 2015-05-27 23-31-48.jpg
    witcher3 2015-05-27 23-31-48.jpg
    869 KB · Pregleda: 148
  • witcher3 2015-05-27 23-53-25.jpg
    witcher3 2015-05-27 23-53-25.jpg
    385.6 KB · Pregleda: 131
 
Taman sam mislio da sam napravio neke ozbiljne pare u igri, 10.500 i lvl 19... Dođem na Skellige po prvi put, krenem da obilazim prodavce i kovače, kupuj šeme, mape, iteme... Spao sam na manje od 3.500 :D

Igra godine što se mene tiče, osim ako ne izađe Fallout 4 do kraja godine :)
 
a to sto ce dizni fallout sa hronicnim konzolitisom da bude igra godine...
 
Ja se tebi divim na strpljenju da Geralta nateras da stoji na toj ivici :D (svako ko ovo zaista igra a ne tweek-uje zarad boljeg fps-a, zna koliko je 'ebeno stajati na ivici :D )

Nije moj screenshot. Nisam jos poceo igrati jer cekam graficku da stigne. Ali vjeruj mi da bi stajao dugo na toj ivici i divio se.

Mislim pogledaj to? To jos nisam vidio u igri.

3A94EB3EC48581B9B3CBBD8C276C4C503663ED8C
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno