Šta je novo?

Samsung Galaxy Nexus I9250

Želim nova da kupim, ova su mi izgrebana, a nadam se uskoro da ću telefon pokloniti burazeru, pa sam hteo malo da sredim ;). Inače, dobio sam uz telefon aluminijumska leđa (navodno original, nikad korišćeno) ali žute boje o_O, naravno nisam ih ni ja koristio, uopšte se ne uklapa žuta sa ostatkom telefona.
Hvala puno za informaciju i za ponudu.
 
Želim nova da kupim, ova su mi izgrebana, a nadam se uskoro da ću telefon pokloniti burazeru, pa sam hteo malo da sredim ;). Inače, dobio sam uz telefon aluminijumska leđa (navodno original, nikad korišćeno) ali žute boje o_O, naravno nisam ih ni ja koristio, uopšte se ne uklapa žuta sa ostatkom telefona.
Hvala puno za informaciju i za ponudu.
Nema na čemu. Nešto baš ne verujem da su ta žuta aluminijumska original...
 
Mali info:
Pronasli su resenje za "zelenu liniju" na romu 5.1.1.
Uskoro ce finalna verzija. Kao sto sam napisao ja sam prezadovoljan i sa greskom ;)
 
Meni je srkao bateriju jako... sad imam mate 7 koji punim ponekad, preporodio se :)
 
Meni je srkao bateriju jako... sad imam mate 7 koji punim ponekad, preporodio se :)

Bas nikakva informacija. Koji rom, stock imas. Ko ti je "srkao" bateriju. Ako si na stock i "srce ti bateriju" onda to je to. Ako si na 5.1.1 Dreams romu onda nije tacno... nista vise se ne trosi nego na stock.
 
Bio sam na dreams 5.1, srkao mi je strašno, nije mogao radni dan da izdrzi. vratio se na 4.4 slim, on mi je nekako bio najbolji.
Onda sam promenio telefon i preporodio se ;)
 
Ponovo se vratih na slimkat 4.4.4 :D
 
Kakva su iskustva sa aftermarket baterijama za ovaj Nexus? Fabrička mi traje 6-8h. I na fabričkom rom-u i CM11.

Kupih pre neki dan Triax 1750 mAh, ali ugasi se telefon nakon 5 min s njom, napunim je na 100%. Imaju garanciju 6 meseci pa ću da zamenim.

Da li je neko nabavljao ovo kućište i leđa sa Ali-ja, kakva je izrada?
 
Možda pomogne nekom ko još uvek vozi ovog moćnog starčića, makar kao backup telefon.
Bio sam na stock 4.3, ubedljivo najbolji rom za njega, ali nisam mogao da se izborim sa battery drain, ne znam da li je više curila dok ga koristim ili kad džonja. Sve to iako sam pogasio u TB sve šta se moglo. Preko noći za 6 sati ode 15 %. Čak sam mislio da je baterija riknula, vreme joj je.
Onda ubacim 5.1.1, ali u njega stavim opengapps pico za lolipop. Tu od onog što vidim, nema G+, ona Google search traka nedostaje i ne vidim ništa drugo na prvi pogled, a da mi nedostaje zbog funkciinalnosti. Baterija na standbay za 3 dana padne na 10%! Uz normalno korišćenje dan izgura iz zezanja SOT je uvek bio oko 2 sata kad sam stavljao na punjač tako da se ne sećam koliko je ostajalo %, mislim oko 30.
Ipak je malo sporije radio na 5.1,pa sam juče ubacio slimkat 4.4.4i i naravno opengapps pico za KK. Sada matorac leti, baterija tokom noći pala 3%, a jutros vidim da sam zaboravio da promenim WiFi da se isključuje tokom sleep-a, znači bio je na defaultnom "always".
Mislim da ovo generalno važi za sve telefone sa kuvanim romom, tj. da bi ovaj gapps paket mnogima rešio problem.
Sad ću da vidim da li postoji stock 4.3 sa izbačenim gapps (ako je neko slučajno to uradio), mislim da bi to bila prava stvar.
 
Koristim ja, i to 2 komada :)
tek sam pre mesec-dva poceo da razmisljam da ga menjam, toliko je (bio) dobar
 
Nazad
Vrh Dno