Šta je novo?

Samsung Galaxy Nexus I9250

Lipophobicity, also sometimes called lipophobia, is a chemical property of chemical compounds which means "fat rejection", literally "fear of fat". Lipophobic compounds are those not soluble in lipids or other non-polar solvents. From the other point of view, they do not absorb fats.

liposolubilan/hidrosolubilan/hidrofoban/hidrofilan itd itd...kontam ja sta je, ucim to..ali kazem nije bitno da li taj materijal ODBIJA MAST...on mozda i odbije,ali mast PADNE NA NJEGA, al nece sigurno da sklizne kao kliker sa povrsine/ili kao palacinka sa teflona,nego ce da ostane na ekranu. Ocigledno kao sto pojedinci ovde pisu, bice da se lakse brishe. i to je sve
 
vec mogu da nadjem 5 rupa u njegovoj 'teoriji'. prilicno sam uveren da cemo videti nexus prime u sledece 2 nedelje
 
Eldar PR Samsunga :d
 
Najverovatnije predstavljanje 19. oktobra, Hong Kong...
 
Po ovoj slici koliko vidim telefon će izgledati super

ntt-docomo-galaxy-nexus.jpg


http://androidandme.com/2011/10/dev...l-galaxy-nexus-launch-leaks-first-press-shot/
 
Kada će sgs3, ja bi u svakom slučaju uzeo prime osim ako sgs3 ne bude nešto baš mnogo bolji.
 
Pa, s obzirom da S III nece pre 2012-e... kome treba - Prime for now ;)
 
Pa kakve veze ima kada su ionako isti senzori. Jedino ovaj 4s i Nokia N8 sto imaju malo ozbiljnije kamere, ako bude na nivou sgs I [i softverski] onda nema nikakvih problema a jos ovaj telefon ima i led blic.
 
Mislim da nije Google to jos uvek uploadovao...
 
 
Po onome sto sam na brzinu video, nista posebno novo nista revoluciinarno, malo razocaravajuce. Ispravite me slobodno ako gresim, bas bih voleo da nisam u pravu.

P.S 700CHF je preorder, manje vise isto kao i sto je bio za SGS2.
 
Poslednja izmena:
A sta se desilo sa Galaxy Nexus? Specifikacije... razocaranje ogromno. Procesor 1.2, kamera 5mpx?? wtf?
Jedino taj ekran koji je po meni opet prevelik.
Razocaran sam.
 
napravili su ga hardverski tako da bi ga diferencirali od sadasnjeg S2 i budućeg S3..
 
Nazad
Vrh Dno