Šta je novo?

Prestigio MultiPad PMP5080B

Jesi li lično probao i daje li fullscreen prilikom reprodukcije multimedije?
 
Hvala ti za info znaš li neku free aplikaciju koja bi uklanjala bar samo kod videa jer ima tableta koji nemaju hardverske dugmiće
 
Oako dakle izgleda free verzija a prilikom puštanja video materijala nestaje skroz
 
Free radi isto kao i full ali nju ukljucis i radi dok ne iskljucis. A full verzija moze da bira pojedine aplikacije da se samo ukloni bar. Ali ovo ne samo da uklanja bar nego ga menja uvek ostaju dva dugmica u coskovima(mozes ih prebaciti i gore ) ali su oni uvek tu i reaguju na dodir, drzanje i prevlacenje tako da sa svakim imas po 3 funkcije.Sto je dovoljnjo da ti vise netreba bar.
 
Hvala na pojašnjenju
 
pokusavam da ubacim novi ics, i rkbatch tool mi daje "loading of config file failed!" gresku. sve radim po ps-u. ideje?
 
Jel mozete da mi preporucite neki tablet do 15.000 dinara, da je procesor ARMv7, i da rade neke jace igrice :)
P.S. Ako postoji tako nesto :)
 
Izgubio sam punjac za ovaj tablet, da li neko moze da mi kaze gde da kupim drugi ? Ili makar da mi kaze oznaku ili karakteristike punjaca..
Unapred hvala... :D
 
Kako se ulazi u recovery na ovom tabletu? Vol Up + power?
Drugarica dosta puta promasila sifru a ne zna ni sifru za gmail i jedinl sto mi pada na pamet je wipe data iz recovery-a ali ne mogu da mu pristupim...
 
Niko? Pokusah i preko reset tipke da drzim 20sec i nista se ne desava...
 
Kako se ulazi u recovery na ovom tabletu? Vol Up + power?
Drugarica dosta puta promasila sifru a ne zna ni sifru za gmail i jedinl sto mi pada na pamet je wipe data iz recovery-a ali ne mogu da mu pristupim...

Probaj VOL Minus, trebalo bi tako...
 
Gde mogu da nadjem najnoviji stock firmware? USpelo mi je nekako da sve obrišem i instaliram neku 2.3.1 verziju ali ne mogu da nadjem ništa novije, OTA mi je ne radi tj u settings/about ništa se posebno ne dešava. Moram da imam neki njihov nalog? SIM karticu ili šta?
 
Iz ovog sto si napisao ne vidi se koju verziju FW imas. Ovo 2.3.1 ti je pretpostavljam verzija Androida. Evo ti stranice sa svim verzijava firmwarea pa skini sta ti treba:
http://de05.dl.prestigio.com/Service_Files/TabletPC/PMP5080B/
Ako si mislio gde mozes da skines noviju veziju Androida, moracu da te razocaram jer to i jeste poslednja zvanicno podrzana, za sve drugo morao bi prvo da root-ujes tablet, a zatim da ubacis neki CM ili custom ROM.
Nije dovoljno da udjes u settings/about da bi pokrenuo OTA download, nego treba da udjes konkretno u meni za OTA (nije mi tablet pri ruci pa se ne secam sta tacno pise). I ne treba ti nikakva SIM kartica (ovaj tablet je i ne podrzava) nego ti treba bilo kakva veza sa Internetom (u principu se ocekuje da si na WiFi).
 
Znate možda dali može da otvara text box u excel-u, zato što sa bilo kojom office app. otvara samo prazne ćelije
 
Nazad
Vrh Dno