Šta je novo?

Prestigio MultiPad PMP5080B

ako je neko iz NS-a pazario mogli bi da ga snimimo malo za YT, čisto da se vidi kakav je u radu. mene lično zanima ali dok ne vidim svojim očima kako stvarno radi ne bih ga kupio
 
Evo malo sam i testirao 5080C Pro:

Quadrant Standard Edition
Version 2.1

Total: 1562
CPU: 1264
Mem: 2532
I/O: 2303
2D: 617
3D: 1094

AnTuTu v2.8

CPU: 625
GPU: 860
RAM: 352
I/O: 406
 
Instalirao sam x-team rom sa kojim sam prezadovoljan sve fino radi,e sad imam pitanje kako napraviti kompletan backup celog sistema jer sa titaniumom može samo svaki program pojedinačno;ili grešim? i još nešto kad je usb podešen na mass storage windows ne vidi sd karticu samo nand ,a ako stavim na mpt onda je vidi?
 
@momboj Imao sam iste probleme, promenio usb prikljucak na kompu i upalilo je.
@svi Kao sto rece nsAce driver-i za 32bit os nisu tu, skinite ih posebno, ili u okviru nekog 2.3.1 firmware-a, odgovaraju. Postupak flesovanja
je prilicno jednostavan, pa pitajte ako nesto ne ide.

A sto se tice ICS-a videcemo, treba testirati dalje..

pozdrav.malopre sam skinuo sa prestigio sajta novi update 1.0.27 i probao da instaliram po upustvu. lepo sam sve odradio,prvo drajver za tablet rk290x,pa sam otvorio program za update rkbatchtool,iskljucio tablet,drzao taster za utisavanje i ubo usb kabli. e sad tu nastaje problem,u rkbatchtool-u ga nikako ne prepoznaje? koristim windows xp 32bit. ili ja nesto gresim ili sam kupio malerozan tablet. trenutno koristim verziju 1.0.21 koju sam nekako ubacio preimenovanjem u update.img i kopirao na internu memoriju,jedino ona tako hoce
 
@st56: Nisam radio kompletan backup nikada, ali mislim da ima neka fora da moze, potrazi malo na xda.. A sto se tice usb-a, e to je jos jedna od mana Xteam-a, nadam se da ce biti ispravljena u narednoj verziji roma.
@millosh84: Ne gresis, nit je tablet malerozan verovatno. Jednostavno im je taj softver i nacin instaliranja roma los. Pokusaj ponovo, pomeraj kabal (meni nekad zna da prekida), probaj ponovo pritisnuti - dugme dok je kabal unutra..
 
@st56: Nisam radio kompletan backup nikada, ali mislim da ima neka fora da moze, potrazi malo na xda.. A sto se tice usb-a, e to je jos jedna od mana Xteam-a, nadam se da ce biti ispravljena u narednoj verziji roma.
@millosh84: Ne gresis, nit je tablet malerozan verovatno. Jednostavno im je taj softver i nacin instaliranja roma los. Pokusaj ponovo, pomeraj kabal (meni nekad zna da prekida), probaj ponovo pritisnuti - dugme dok je kabal unutra..
sad sam sve ponovo probao,jok.nece ni da cimne. sad sam skinuo neko upustvo za starije verzije i ono glasi ovako..1. Turn off tablet
2. Connect to the USB
3. Launch firmware tool
4. Press "-" volume button and power at the same time or press and hold "-" button and press Reset button.
5. Release buttons only after green box appears on the firmware software
6. Load requierd firmware and press upgrade. da li moze tako?
 
Probaj..
 
Kupio sam danas ovaj tablet u maksiju ali se stvarno bas nista ne razumem u ove uredjaje:)ako bi mi neko pomogao...na ovoj aplikaciji facebook ne postoji cet,ako bi mi neko pomagao kako to mogu da resim?
 
ljudi a je l' postoji neki nacin da se poveze sa 3 g netom ili net ide jedino preko wi fi-a ?
 
Da li si kupio ovaj dodatak? Ne znam da li on moze, da li je OTG?
Nisam kupio ali planiram.. mada mi vise odgovara adapter sa kablom (kao na slici)
otg1.jpg
 
Moze neko od beogradjana koji su kupili 5080c pro u maxiju da mi kaze u kom maxiju i da li ima jos :)
Ja sam iz ns-a, ovde nisam nasao naravno, mrtav grad, niko ni ne zna o cemu pricam... :(|
Pa bi dosao u bg da kupim, mislim to je sramotno jeftino :)
 
Moze neko od beogradjana koji su kupili 5080c pro u maxiju da mi kaze u kom maxiju i da li ima jos :)
Ja sam iz ns-a, ovde nisam nasao naravno, mrtav grad, niko ni ne zna o cemu pricam... :(|
Pa bi dosao u bg da kupim, mislim to je sramotno jeftino :)

U 29-og novembra, 15 metara pre coska sa Cvijicevovom, odmah pre ProCredit banke, malopre sam video.
 
Nema u ns? bah :(
 
Jel moze neko od vlasnika 5080c pro da mi kaze koliko traje baterija - wireless, video, isl? Hvala.
 
Pozdrav svima, ja juče postadoh neplanirano vlasnik jednog tableta iz samoposluge :) (PMP 5080C Pro, da ne bude zabune)
Video sam slučajno ponudu, proverio o čemu se radi i pošto sam imao para, pazarih... Nisam nikakav poseban poznavalac tablet/android naprava ali krakteristike, mogućnosti, brzina rada i kvalitet izrade su mi odlični - naročito za ovih 130€ koliko je koštao.

Međutim imam jedan problem pa molim upućene ovde da mi pomognu, jer ne znam dal nešto treba ja da regulišem ili je ovaj moj nešto šlogiran.
Ne rade mi uopšte ugrađeni zvučnici!
Baš nikakav zvuk iz njih nedopire, ali kad utaknem slušalice svi zvukovi rade odlično (muzika, filmovi, sistemski zvuci,...).
 
Poslednja izmena:
Pa ako ne rade zvucnici vracaj nazad da ti daju drugi. Probaj factory reset ako nema pomoci zamena.
 
Pao mi je reset na pamet - jel se radi na upaljenom ili ugašenom tabletu?
 
Nazad
Vrh Dno